آخرین اخبار

تاریخ : 18. اسفند 1396 - 22:43   |   کد مطلب: 27540
،یکی از روشهای قدیمی و البته بسیار مهم و موفق استعمار پیر انگلستان در ایجاد مشکلات و فتنه های بزرگ در کشورهای اسلامی و بخصوص در کشور ما ایران ایجاد فرقه ها و نحله های اجتماعی عاریتی و قلابی در بین امت اسلامی بوده است.

به گزارش صبح رزن،در ریشه همه ی اتفاقات 500 سال اخیر در زمینه ایجاد این فرقه های دستهای پیدا و پنهان این رژیم استعماری قابل مشاهده است.

 

در حالی که در سالهای گذشته وهابیت و مولود ان داعش و گروه های تکفیری یک لبه قیچیی کردن اسلام حقیقی و برادری امت اسلام بوده اند از طرف دیگر تشیعی که مرکز و مقر آن در  لندن است نیز لبه دیگر این قیچی را ایجاد کرده اند.

 

تشیعی که براحتی هر چه تمام تر با سب و لعن صحبه پیامبر  و همسر ایشان آتش بیار معرکه جنایت علیه شیعیان توسط تکفیری ها می شوند و نکته ی جالب اینکه هر گز بر علیه دشمنان واقعی اسلام موضعی نمیگیرند.

 

با وجود اقدامات گسترده و فراوان این فرقه در قم و برخی شهرهای کشور اما نظام اسلامی بنا به برخی مصالح و رعایت حرمت روحانیت سالهاست که روش مدارا و مسامحه را با این جریان در پیش گرفته است تا جایی که این فرقه تمام مراسمات خود را براحتی در قم برگزار می نماید.

 

اقدامت چند روز گذشته اینفرقه و هواداران آنان در چند روز گذشته لزوم روشنگری در مورد ریشه ها و اهداف این فرقه را بیش از گذشته    روشن کرده است.

 

انتهای پیام

میرزایی

 

 

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن