آخرین اخبار

تاریخ : 18. دى 1395 - 12:50   |   کد مطلب: 21608
بمناسبت ولادت با سعادت امام حسن عسگری(ع) همایش کوهپیمایی در شهرستان رزن برگزار شد.

به گزارش صبح رزن به همت هیئت ژیمناستیک و هیئت همگانی شهرستان رزن همایش کوهپیمایی بمناسبت ولادت حضرت امام حسن عسگری با شعار مبارزه با مواد مخدر و تشویق شهروندان به ورزش و اهمیت به فعالیت های بدنی به عنوان یکی از راهکارهای حفظ سلامتی در ارتفاعات روستای دمورچی با حضور ۲۵ نفر از جوانان و پرسنل دانشگاه آزاد اسلامی رزن به سرپرستی سمیرا موسوی برگزار شد.

موسوی در این همایش به نقش ورزش در پیشگیری از آسیب های اجتماعی بویژه معضل مواد مخدر اشاره کرد و افزود: همواره در صدد توسعه ورزش همگانی در سطح شهرستان هستیم تا مثل ورزش قهرمانی علاقمندانی در همان حد و اندازه در ورزش همگانی جذب کنیم که این امر کمک بسیاری به ارتقاء سلامت جامعه و کاهش آسیب های اجتماعی به خصوص پدیده شوم مواد مخدر خواهد شد.

لازم به ذکر است که روستای دمورچی از توابع شهرستان رزن بخش قروه درجزین است که در مسافت ۴۲ کیلومتری شهرستان رزن قرار دارد.

دیدگاه‌ها

درود بر روحیه ورزشکاری و فعال سرکار خانم موسوی که واقعا در عرصه ورزش شهرستان عملا فعال بوده و به دلیل داشتن اخلاق ورزشکاری به معنای واقعی باعث انتقال انرژی مثبت شده...آرزوی موفق برای ایشان و امیدواریم که اشخاصی مثل خانوم موسوی تعداد زیادی باشند.

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن
کانون بسیج