آخرین اخبار

تاریخ : 20. آبان 1396 - 20:24   |   کد مطلب: 25881
مرحله نخست کارخانه تولید قطعات الکترونیک شهرستان رزن با حضور وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی به بهره برداری رسید .

به گزارش صبح رزن،کارخانه تولید قطعات الکترونیک شهرستان رزن با تولید سالانه ۶ هزار دستگاه تجهیزات آزمایشگاهی مهندسی برق در زمینی به مساحت ۱۴ هزار متر مربع در 2 سوله  2 هزار متری با سرمایه گذاری بیش از2 و نیم میلیارد تومان با حضور وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی به بهره برداری رسید .

این کارخانه در مرحله نخست فروش داخلی و در مرحله دوم صادرات خواهد داشت.

وی با بیان اینکه اگر در شهری هم بستگی نخبگان وجود داشته توسعه یافتگی ممکن شده است، گفت: اگر در شهری نخبگان کنار هم باشند شهر رشد می کند.

ربیعی با بیان اینکه باید کانون های توسعه در شهرها شکل بگیرد، گفت: اگر بتوانیم کانون های توسعه را تشکیل دهیم به طوری که دلسوز شهرستان باشد در توسعه یافتگی بسیار موثر خواهد بود.

وزیرتعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه وضعیت تسهیلات در رزن خوب است و اگر دانش افزوده شود، رزن دگرگون خواهد شد، گفت: شاخص های رزن در سطح استان و کشور خوب است.

این کارخانه با اشتغال‌زایی۵۰ نفر در فاز اول و قابل افزایش تا ۱۰۰ نفر با مساحت ۶ هزار مترمربع و ۳ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری که یک میلیارد تومان آن تسهیلات است مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی پس از افتتاح این کارخانه در شهرستان رزن، راهی شهرستان همدان شد تا در کارگروه اقتصاد مقاومتی استان همدان شرکت کند

انتهای پیام/ ش

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن