آخرین اخبار

تاریخ : 24. آبان 1396 - 23:39   |   کد مطلب: 25921
مدیر کمیته امداد امام خمینی در شهرستان رزن از کمک 983 میلیون ریالی مردم شهرستان رزن در جشن عاطفه‌ها به دانش‌آموزان بی‌بضاعت خبر داد.

به گزارش صبح رزن ،علی جعفری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان اظهار کرد: امسال نیز در راستای کمک به دانش‌آموزان بی‌بضاعت شهرستان جشن عاطفه‌ها همزمان با سراسر استان در شهرستان رزن برگزار شد.

وی با اشاره به این موضوع که مرحله دوم جشن عاطفه‌ها  به صورت نمادین با حضور مسئولان شهرستان در مدرسه فاطمیه رزن و دبستان شهید غلامی اعتبار قروه درجزین برگزار شد، افزود: همزمان با آغاز سالتحصیلی جدید جشن عاطفه‌ها با هدف کمک به دانش‌آموزان نیازمند و ایجاد همبستگی بین دانش‌آموزان برگزار شد.

مدیر کمیته امداد امام خمینی شهرستان رزن با بیان اینکه آموزش و پرورش تأکید برحضور یکپارچه دانش‌آموزان در این جشن حماسی داشته است، گفت: جشن عاطفه‌ها حیات مجددی از حیث اقتصادی برای نیازمندان و امکان دوباره‌ای برای بروز استعدادها و توانمندی‌های آنهاست.

وی خاطرنشان کرد: امسال جمع آوری کمک به جشن عاطفه‌ها توسط خیرین نیکوکار و دانش‌آموزان قروه درجزین شهرستان رزن 983 میلیون ریال بوده که این مبلغ به طور کامل در اختیار مدیران مدارس قرار گرفت تا در بین دانش‌آموزان بی‌بضاعت همان مدرسه توزیع شود.

جعفری اضافه کرد: سال گذشته کمک‌های جمع‌آوری شده جشن عاطفه‌ها در شهرستان رزن 467 میلیون ریال بوده است.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن