آخرین اخبار

تاریخ : 18. فروردين 1397 - 9:51   |   کد مطلب: 27808
رئیس هیئت اسکیت استان‌همدان گفت: زیرساخت‌های ورزش اسکیت در شهرستان‌های همدان تقویت می‌شود.

مهدی مجیدی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به عملکرد هیئت اسکیت استان‌همدان در سال گذشته اظهار داشت: بزرگ‌ترین و بهترین اتفاق برای اسکیت استان‌همدان در سال گذشته نصب کف‌پوش اختصاصی این رشته ورزشی در سالن موردنظر بود.

وی بابیان اینکه همدان سال ۹۶ پس از دو دهه شاهد بهره‌برداری کف‌پوش اختصاصی در خانه اسکیت بود، عنوان کرد: هزینه این کف‌پوش یک میلیارد ریال بود و از طریق اعتبارات ملی تأمین شد.

رئیس هیئت اسکیت استان‌همدان بابیان اینکه کف‌پوش اختصاصی سالن اسکیت همدان راه را برای موفقیت هموارتر خواهد کرد، گفت: بزرگ‌ترین عاملی که باعث عقب‌ماندگی می‌شود ضعف زیرساخت‌های این رشته است که در سال ۹۷ به دنبال تقویت زیرساخت این رشته ورزشی در شهرستان‌های استان‌همدان خواهیم بود.

مجیدی عنوان کرد: استان‌همدان با داشتن بیش از یک هزار ورزشکار سازمان‌یافته پایلوت اسکیت منطقه غرب کشور است.

وی با اشاره به برنامه‌های هیئت اسکیت استان‌همدان در سال جاری بیان کرد: کسب امتیاز میزبانی رخدادهای مختلف، میزبانی اردوهای تیم ملی، توجه به ارتقا سطح دانش، حضور فعال تیم‌های ورزشی در لیگ‌های کشوری و توجه به ارتقا جایگاه اسکیت استان‌همدان ازجمله برنامه‌ها در سال جدید خواهد بود.

رئیس هیئت اسکیت استان‌همدان عنوان کرد: در زمینه همگانی کردن ورزش اسکیت در استان‌همدان ضمن تعامل با شهرداری‌های مناطق مختلف استان به دنبال ساخت زمین‌های اسکیت در سطح شهر و پارک‌ها خواهیم بود.

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن