نمایش 1 - 10 از 297
مدیرکل دفتر مشارکت های مردمی سازمان حفاظت محیط زیست بر لزوم حمایت از پویش مردمی نجات میانرودان تاکید کرد و گفت: این پویش برای جلوگیری مجامع بین المللی از سدسازی ترکیه بر روی دجله است، سد سازی ترکیه بر روی دجله همه استان های کشور را درگیر ریزگرد می کند.
یک نویسنده در همدان با ابراز گلایه از عدم حمایت مسئولان استان از نمایش‌ها گفت: در صورت استمرار عدم حمایت مسئولان از تولید آثار هنری و شرکت در جشنواره‌ها، در کارهای بعدی خود و حضور در جشنواره‌ها نامی از همدان نخواهیم برد.
عضو هیأت علمی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی گفت: امام معصوم، امام است، چه مردم حکومت ایشان را بپذیرند یا نپذیرند، درباره فقیه جامع‌الشرایط هم همین‌طور است. فقیه جامع‌الشرایط، فقیه هست، چه مردم حکومت ایشان را بپذیرند یا نپذیرند.
فرمانده انتظامی خبر داد:
فرمانده انتظامی شهرستان رزن گفت:با تلاش ویژه همکاران ما در ناجای شهرستان رزن یک باند 4 نفره سرقت خودرو و داخل خودرو دستگیر شدند.
رئیس میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان در گفت و گو با ما اظهار کرد: 1600 نفر در رشته ها ی مختلف صنایع دستی نظیر خرازی چرم،گیوه دوزی،قلم زنی،،منبت کاری بافته داری و غیر داری،نمد مالی ،معرق چوب و رشته های دیگر صنایع دستی فعالیت میکنند.
امام جمعه شهرستان رزن؛
امام جمعه شهرستان رزن در گفت و گوی با خبرنگار ما با بیان اینکه امام خمینی (ره) در تاریخ اسلام چهره ای بی نظیر می باشند ادامه داد:اگر ما تاریخ اسلام بعد از ائمه اطهار (ع) را تورق کنیم در مدت هزار و اندی سال گذشته حرکتی مانند شاهکار بزرگی که امام در پیروزی انقلاب اسلامی انجام دادند رخ نداده است.
طرح بزرگ قرآنی ویژه ماه مبارک رمضان ۱۴۵۱درشهرستان رزن درحال اجرامی باشد.
کارشناس امور قرآنی تبلیغات اسلامی شهرستان رزن از برگزاری جمع خوانی قرآن کریم در 5 نقطه از شهرستان رزن خبر داد.
باقریان مدير شركت صنايع چوب نيك پندار تولیدکننده صنایع چوبی در همدان است و کارخانه او در شهرک صنعتی رزن قرار دارد، از سه سال پیش با تعطیلی و بدهی بانکی مواجه شده و در سه سال اخیر هیچ تولیدی نداشته است در حالی که یکی از بهترین کارخانه‌های استان و کشور محسوب می شود چراکه خط تولید کارخانه و محصولات تولیدی اختراع اوست و نمونه دیگری ندارد.
فرمانده سپاه ناحیه رزن گفت: در جنگ تحمیلی هر چند عِده و عُده نیروهای ایرانی قابل مقایسه با دشمنان نبود اما با وجود این با مددهای غیبی در مدت کوتاهی خرمشهر از دست اهریمنان خارج شد، از این رو امام خمینی (ره) فرمودند «خرمشهر را خدا آزاد کرد».

صفحه‌ها