نمایش 1 - 10 از 354
حمیدحسام نویسنده کتاب «خداحافظ سالار» در گفتگو با خبرگزاری دانشجو از سال های دوستی با شهید همدانی و عجایب حضور ایشان در سوریه گفت.
نه فرخ باستانی «کلاه پهلوی» با آن چهره کلاسیک به امیرعلی دانایی ربطی داشت و نه حالا پرویز «انزوا». بخش مهمی از این موفقیت و تفاوت نقش‌ها مربوط به این بازیگر جوان است.
عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی: ظهور سلبریتیها نشانه‌ی کوچکی از روند کلی و کلان فرهنگی است که نتیجه سیر فلسفه غرب می‌باشد.
رئیس سازمان سینمایی دفاع مقدس و موزه انقلاب اسلامی از تولید سریال 30 قسمتی صیاد شیرازی و فیلم سینمایی سرلشکر شهید حسن باقری خبر داد.
تسط فرماندار رزن صورت گرفت؛
فرماندار رزن در گفت و گو با کانال خبری صبح رزن گفت:وزیر کار ،تعاون و رفاه اجتماعی ساعت هشت صبح وارد شهرستان رزن خواهد شد
مباحث شکل گرفته پیرامون بازی نهنگ آبی و به طور کلی مضرات و آسیبهای بازی ها و اپیلیکیشن های اجتماعی در کشورمان بار دیگر با انتشار خبر خودکشی دو نوجوان بر اثر یک بازی از این نوع شبکه ها داغ شده است.
رویداد ایده پارک با موضوع کسب و کار فردای من در شهرستان رزن برگزار می گردد .
مدیرمسؤل وبسایت اصلاح‌طلب انصاف‌نیوز گفت: احتمال استعفای جهانگیری بالا است؛ اما اینکه بخواهیم زمان مشخصی را برای آن در نظر بگیریم قابل پیش‌بینی نیست.
داور رزنی مسابقات لیک دسته دوم کشور مطرح کرد:
موفقیت های ورزشی توسط ورزشکاران شهرستان رزن قطعا می تواند در ایجاد روحیه خود باوری و پویایی بخصوص در جوانان شهرستان بسیار مفید باشد
هم‌صحبت که شدیم، متوجه شدم حامد عسگری، آدم چند وجهی است که افکارش هم مانند اشعارش سیال است و از مرزی به مرز دیگر حرکت می‌کند، شاید برای همین بود که گپ ما ـ که قرار بود کوتاه باشد ـ طولانی‌تر‌ شد و از هر دری مختصری صحبت کردیم.

صفحه‌ها