کانال خبری تلگرامی صبح رزن

http://dana.ir/content/ads/ad118.gif

آخرین اخبار

مطالب شهرستان

فرماندار رزن با بیان اینکه دشمنان اسلام و تشیع دنبال ارائه یک تفکر غلط از امام حسین(ع) هستند که باید مراقب بود، گفت: آنها می‌خواهند این طور القا کنند که امام حسین(ع) شهید شد که شیعه‌ها آزاد شوند، یعنی اگر 11 ماه گناه کنند و یک ماه محرم گناه نکنند دیگر بخشیده شده‌اند که این تفکر بسیار غلطی است.
تیم مستندساز شبکه افق در اردوهای جهادی و کارگاههای عرصه اقتصادمقاومتی شهرستان رزن حاضر شد.
نماینده مردم رزن در مجلس شورای اسلامی افزود:در مجموع در اجرای طرح بخشودگی دیرکرد و سود وام‌های زلزله و مقاوم‌سازی بیش از 15 میلیارد تومان جریمه مردم شهرستان رزن بخشیده شده است.
مراسم سخنرانی به مناسبت هفته دفاع مقدس و نیز اختتامیه طرح تابستانی جوانه های صالحین و آسمانی ها شب گذشته در مسجد روستای نظام آباد برگزار گردید
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان رزن نیز اظهار داشت: هر جامعه ای که در عرصه سلامت گام های بلند و موثری برداشته به بسیاری از اهداف و برنامه ریزی های بلند مدت و کوتاه مدت خود دست یافته است.
اولین جلسه ی آموزش خانواده با موضوع " بهداشتِ روان" در دبیرستان حجاب شاهنجرین برگزار شد.
هویزه، به عنوان تفنگی تک تیرانداز ضد مواد یا آنتی متریال شناخته می شود که هدف اصلی آن، نفوذ به سنگرهای تقویت شده یا بدنه زره پوش هاست اما دقت نمونه ایرانی از خانواده ام 82 آمریکایی نیز بیشتر است.
عضو هیئت‌رئیسه مجلس از کلید خوردن تحقیق و تفحص از باشگاه‌های فوتبال استقلال و پرسپولیس خبر داد.
رئیس پلیس راه استان همدان گفت: برخورد وانت پیکان با یک دستگاه پراید دو نفر کشته و چهار مجروح در شهرستان رزن بر جای گذاشت.
رئیس اداره پیش‌بینی هواشناسی استان همدان از کاهش چهار تا هشت درجه‌ای دمای هوای همدان از دوشنبه تا پایان هفته خبر داد.
رئیس کمیته امداد امام خمینی در شهرستان رزن گفت: امسال بیش از 138 فقره تسهیلات کارگشایی به افراد زیر پوشش شهرستان رزن پرداخت شد.
کارشناس فرهنگی و تبلیغی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان رزن گفت: در شهرستان رزن سه موسسه قرآنی و 21 خانه قرآنی روستایی و شهری فعال است.
درحالی همدان بابرداشت سالانه یک‌میلیون تن سیب‌زمینی قطب تولید این محصول است که ظرفیت سردخانه‌های نگهداری تنها ۲۹۰هزار تن بوده و نگرانی کشاورزان ازضررهای احتمالی پابرجاست.
در حال حاضر نمی‌توان به طور قطع عنوان کرد که به شهرک‌ها و نواحی صنعتی جدید در همدان نیاز هست یا خیر؟ اما باید برای هر منطقه نسخه جداگانه‌ای پیچید و از بخش خصوصی برای سرمایه گذاری در ساخت شهرک‌ها و نواحی صنعتی استفاده کرد.
کارشناس تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش منطقه سردرود از اخذ نشان پنج ستاره مدارس مجری طرح مروج سلامت توسط مدرسه «سمیه» شهر دمق خبر داد.

صفحه‌ها