کانال خبری تلگرامی صبح رزن
کانون بسیج

http://dana.ir/content/ads/ad118.gif

 

آخرین اخبار

مطالب شهرستان

فرماندار رزن گفت: ساخت ۲ واحد آموزشی و نصب سیستم گرمایشی ۲۵ مدرسه از جمله نتایج برگزاری این دوره از جشنواره خیرین مدرسه ساز بوده است.
شهردار قروه درجزین :یادمان شهدای گمنام قروه درجزین با حدود 75درصد پیشرفت و در دو کارگاه مختلف در حال ساخت می باشد.
مدیر اداره امور دانشجویی، فرهنگی دانشگاه پیام‌ نور همدان از اکران فیلم «ماجرای نیمروز« در دانشگاه پیام‌ نور همدان خبر داد.
این روزها برخی از افراد به جای انجام مسوولیت‌های اجتماعی و حس نوع‌دوستی، درگیر واژه‌ای تلخ و دردناک شده‌اند به نام «به من چه»!
یک واحد مرغداری در روستای سایان شهرستان رزن بر اثر شدت وزش باد تخریب شد.
معاون فرماندار رزن: برگزاری کلاس ها و کارگاه های پیشگیری از اعتیاد را در آگاه سازی مردم نسبت به خطرات مصرف مواد مخدر موثراست.
رئیس پلیس راه استان همدان گفت: تصادف زنجیره‌ای مسیر رزن به قروه‌درجزین ۴ کشته و زخمی برجا گذاشت.
فرماندار رزن گفت: ۱۹ هزار و ۴۰۰ واحد مسکن روستایی در شهرستان رزن بهسازی شده است.
تریبون آزاد دانشجویی با موضوع بررسی مشکلات دانشگاه با حضور سرپرست و مسئولین دانشگاه پیام نور مرکز رزن ،دانشجویان این دانشگاه و به همت بسیج دانشجویی شهید علم الهدی پیام نور رزن برگزار شد.
مدیرعامل انجمن خیران سلامت همدان گفت: بیش از یک‌هزار و 500 نفر عضو مجمع خیران سلامت همدان هستند.
سهم شهرستان رزن از جمعیت استان در سال ۹۵ نسبت به سال ۹۰ کاهش ۲ و۴ دهم درصدی را نشان می دهد.
فرماندار رزن باتاکید بر پیگیری جذب اعتبارات گفت: میزان جذب اعتبارات در ارزیابی مدیران شهرستان رزن مدنظر قرار می گیرد.
نماینده مردم شهرستان رزن در مجلس شورای اسلامی گفت: ۳۶۳ واحد ساخت و ساز غیرمجاز و خارج از محدوده روستایی در شهرستان رزن وجود دارد.
سه روستای گشانی شهرستان تویسرکان، ورکانه شهرستان همدان و قلعه جوق شهرستان فامنین از میان 20 روستای هدف گردشگری استان همدان در طرح ملی ضربتی تولید و اشتغال انتخاب شدند تا با اجرای این طرح گام های موثری در راستای توانمندسازی و اشتغال زایی این روستاها برداشته شود.
رزن- فرماندار رزن هیئت اجرایی را بازوی توانمندی در برگزاری انتخابات دانست و گفت: افراد هیئت های اجرایی باید امین مردم باشند.

صفحه‌ها