کانال خبری تلگرامی صبح رزن

http://dana.ir/content/ads/ad118.gif
 

آخرین اخبار

مطالب شهرستان

رئیس دانشکده مدیریت حسابداری شهرستان رزن گفت: سال آینده ساختمان دانشکده مدیریت و حسابداری شهرستان رزن به بهره‌برداری خواهد رسید.
بخشدار مرکزی رزن با بیان اینکه برای تکمیل این پروژه نیز بیش از 2 میلیارد تومان اعتبار مورد نیاز است، اضافه کرد: بیش از 3 میلیارد و 300 میلیون تومان در طول دو سال گذشته به دهیاری‌های این بخش پرداخت شده است.
مدارس کانکسی در حالی بار علم را به دوش می کشند که به گفته متولیان امر در همدان؛ در حال حاضر تمام نقاط استان از این فضاهای آموزشی موقت بی بهره نمانده اند و این در شرایطی است که این سازه های از پیش ساخته شده باید تنها برای رفع سریع نیاز به فضای آموزشی مورد استفاده قرار گیرند.
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان رزن از اسکان 40 نفر از مسافران گرفتار در برف و کولاک خبر داد.
با گذشت نزدیک به 10 ماه از کلنگ‌زنی جایگاه سی ان جی قروه درجزین که در دهه فجر سال گذشته با حضور رضا قياسي معاون استاندار همدان به انجام شد هنوز این جایگاه ساخته نشده است.
روز جمعه ۱۷ آذرماه ۱۳۹۶، آزمون استخدامی شرکت سیمان هگمتان در دانشگاه پیام نور شهرستان رزن برگزار گردید
مراسم روز دانشجو همراه با جشن فارغ التحصیلی دانشجویان این دانشگاه در سالن همایشهای این دانشگاه برگزار شد .
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه اسلامی رزن:
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه اسلامی رزن با بیان اینکه مقاومت کردن و باج ندادن به قلدرها، شاخ دشمن را می‌شکند، گفت: دشمنی که هدفش نابودی باشد با مذاکره نیز می‌تواند آن را انجام دهد چه بسا که شاهد این موضوع در قصه تلخ برجام بودیم.
امام جمعه رزن؛
امام جمعه رزن: حماقت ترامپ، وحدت همه ی گروه ها و کشورهای اسلامی برای ازادی قدس را موجب می شود
مسئول بسیج اصناف رزن گفت: معمولا در سال برای حدود 500 نفر این کلاس‌ها برگزار می‌شود و ضمنا به همه کسانی که در دوره شرکت می‌کنند کتاب فقه و اخلاق بازار تهیه و در اختیارشان قرار می‌گیرد.
فعالین دانشجویی در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه ی استان همدان ایراد سخن خواهند کرد.
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای رزن گفت: با وجود بارش برف تمام راه‌های مواصلاتی شهرستان رزن باز است.
نماینده مردم رزن در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه باید در حوزه آموزش اساسی ورود کنیم گفت: تنها راه آن تقویت مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای است چرا که توانمندی افراد مشخص می‌شود.
زائران شهدا از یادمان‌های دوکوهه، دهلاویه، چزابه، فکه، شلمچه، هویزه، مسجد خرمشهر و اروندکنار دیدن خواهند کرد.
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رئیس جمهور گفت: امروز شاهد راه اندازی دی جی روستا در برخی مناطق هستیم که قدمی بسیار خوب در جهت فراهم کردن امکانات اقتصادی در روستاها می باشد.

صفحه‌ها