کانال خبری تلگرامی صبح رزن

 

http://dana.ir/content/ads/ad118.gif

آخرین اخبار

مطالب فرهنگی

مسلم معین گفت: در مرحله اول، تولیدات این 1500 نفر و تیم های تخصصی را 200 نفر به عنوان داور، رصد، ارزیابی و داوری کرده و خروجی این محصولات را در صورتی که دارای استانداردهای علمی باشند به یک فینال راه پیدا می‌کند که تلاش می کنیم تا پایان سال در تهران مرحله فینال برگزار شود.
در این گزارش به بررسی نقش آفرینی‌ جواد عزتی در پنج فیلم حاضر در جشنواره فیلم فجر می‌پردازیم.
سازندگان «بنیامین» در حمایت از مردم محروم و سیل زده استان سیستان و بلوچستان، فروش فردای این فیلم در سراسر کشور را به سیل زدگان اهدا می کنند.
چیستا یثربی مدرس دانشگاه، منتقد و فیلمنامه نویس سینما و کارگردان تئاتر با انتقاد شدید از وضعیت این روزهای شبکه نمایش خانگی گفت: اثرات مخرب آثار شبکه نمایش خانگی به مراتب از شبکه های ماهواره ای غربی گسترده تر است. ما شاهد سخیف ترین متون، نازل ترین تعریف از زن و سطحی ترین نگرش به زندگی در این آثار هستیم!
کارگردان مجموعه تلویزیونی «پایتخت» گفت: شهادت سردار قاسم سلیمانی باورنکردنی، نابهنگام و متاثرکننده بود.
اسامی فیلم‌های راه یافته به بخش سودای سیمرغ (مسابقه سینمای ایران) سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر بلافاصله پس از پایان جلسه هیأت انتخاب این دوره جشنواره، توسط «ابراهیم داروغه‌زاده» به طور زنده اعلام شد. دبیر جشنواره با تسلیت و کسب اجازه از خانواده جان‌باختگان حوادث اخیر و ادای احترام به سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، اسامی فیلم‌های بخش سودای سیمرغ را اعلام کرد.
صابر ابر با انتشار نامه ای نوشت: آقای ترامپ من از پایتخت ایران با شما حرف می‌زنم. از تهران. از کشوری که جنگ را دیده، چشیده! مادرهایی دارد که منتظر و داغ دار از رفتن ها و برنگشتن های فرزندانشان، اشک را شیشه کرده‌اند. از جایی که واقعیتش از تصویری که شما برای جهان می‌سازید و ساخته اید، فرسنگ ها فاصله دارد.
بسیاری از دخترها و زنان ایرانی، چیزهایی را می‌خواهند که سیاست‌مدارها به آن‌ها دیکته کرده‌اند و به آن‌چه هر روز نیاز دارند حتی فکر هم نمی‌کنند.
یک منبع آگاه در سازمان صداوسیما ماجرای دستمزد میلیاردی صداوسیما به مهران مدیری را تکذیب و تصریح کرد: اصلا طرح موضوع از پایه ایراد دارد.
بازیگر سینما و تلویزیون گفت: مردم ما دارند با فقر دست و پنجه نرم می کنند اما یک عده از هنرمندان در فضای مجازی می آیند و از غذا خوردنشان عکس و فیلم منتشر می کنند و از آرایشگاه رفتن شان حرف می زنند، این ها به مردم چه ربطی دارد؟ هنرمندان متاسفانه این گونه بر مردم تاثیر می گذارند.
اعتقاد دارد نباید به اجرای بازیگران و بازیگری مجریان ایراد گرفت؛ از واژه "سلبریتی" کهیر می‌زند؛ به قهرمان‌پروری در سینما و سریال‌ها علاقه دارد و مسابقه "دست‌فرمون" را نه کپی می‌داند و نه لاکچری.
کارشناس حقوق جزا معتقد است سوای از الزامات قانونی، بزرگترین معضلی که درباره پدیده بی‌حجابی وجود دارد، ضعف بنیان‌های اعتقادی است. اگر این مسئله حل شود، مابقی موارد ناخودآگاه اصلاح می‌شود.
سینمای انقلاب با آثاری متنوع به استقبال سی‌وهشتمین جشنواره فیلم فجر می‌رود.
در اتفاقی بی‌سابقه در سینمایی ایران، نسخه باکیفیت ۳ فیلم در کمتر از یک شبانه‌روز قاچاق شد.
محمدمهدی رضوان دلاور ۱۹ ساله جوانی که در راه این نظام اسلامی و این بار برای دفاع از امنیت کشور، آسایش و آرامش مردم در راه مبارزه با اراذل، اوباش و فروشندگان مواد مخدر جان خود را تقدیم کرد.

صفحه‌ها