کانال خبری تلگرامی صبح رزن

http://dana.ir/content/ads/ad118.gif
 

آخرین اخبار

مطالب فرهنگی

با تایید مراجع ذیصلاح، به خبرنگاران مورد تایید وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اینترنت بدون فیلتر ارائه می‌شود.
در حاشیه دیدار چندی پیش اهالی فرهنگ و هنر با رهبر انقلاب، ایشان انس با نهج‌البلاغه را توصیه کردند و فرمودند که نهج‌البلاغه خیلی خوب است.
آیت الله مجتهدی: خطری که زبان دارد، هیچ یک از اعضا و جوارح انسان ندارد.
حال گفته شده كه حراست صداوسيما قرار است مسئله پرداخت پول را پيگيري كند. طرح ادعاي اينچنيني در صورت عدم پيگيري قاطع از سوي مسئولان رسانه ملي مي‌تواند به اعتماد مخاطبان ميليونی اين رسانه نسبت به سلامت برنامه‌هاي تلويزيوني لطمه وارد كند.
می‌توان علت دیدن فیلم را تنها به سوژه جنجالی‌اش، که البته دلیل بزرگی است، ربط داد. لاتاری تنها یک سوژه جذاب ندارد.
در حالیکه هنوز مشخص نیست علت اصلی حذفیات قسمت گذشته «پایتخت» چه بوده، اما تصویر منتشر شده در صفحه ی شخصی احمد مهرانفر بخشی از آنچه نمایش داده نشده، را آشکار کرده است.
دیگر ماجرای سوریه داشت به آخرهایش می‌رسید. کسی فکرش را نمی‌کرد که همه چیز به نفع جبهه مقاومت و ایران و متحدانش تمام شود؛ اما وعده خداوند دیر و زود دارد، ولی سوخت و سوز ندارد.
به‌طورقطع یکی از محبوب‌ترین مجریان قدیمی تلویزیون به‌ویژه در برنامه‌های کودک و نوجوان گیتی خامنه است که این کار را کاملاً اتفاقی از سن پانزده‌سالگی شروع کرد. او هم‌زمان با حضور در قاب شیشه‌ای به سیر طبیعی تحصیلات خود ادامه داد و پس از دبیرستان و ورود به دانشگاه، مدرک کارشناسی خود را در رشته کارگردانی سینما و تلویزیون اخذ کرد. این در حالی بود که وی در تمام دوران تحصیل و پس‌ازآن ضمن ادامه همکاری با صداوسیما، تجربه‌های مختلف و متفاوتی را هم داشت.
از پیامبر(ص) نقل شده است: «هر کس سه روز (سیزدهم، چهاردم و پانزدهم) ماه رجب را روزه بگیرد و شب‌های آن را به نماز بایستد قسم به حق کسی که مرا به پیامبری برگزید از دنیا نخواهد رفت مگر به توبه نصوح».
اختلال در اتصال به شبکه اجتماعی تلگرام از لحظاتی قبل برطرف شد.
بازیگر سینما و تلویزیون وعده‌های انتخاباتی حسن روحانی را مطالبه کرد.
این عکس را خبرگزاری رویترز منتشر کرد که در غوطه شرقی دمشق گرفته شده است.
مژده لواسانی از دوران کودکی در رادیو برنامه اجرا کرده و بعدها مسیرش را به سمت اجرای برنامه‌های تلویزیونی تغییر داده است. از جمله برنامه‌های تلویزیونی او می‌توان به «کافه سوال»، «بهترین شکل ممکن» و «فاز» اشاره کرد. در این گفتگوی کوتاه او از تعطیلات نوروز می‌گوید و پیشنهادهای هنری که برای این ایام دارد.
اکبر نبوی فعال رسانه‌ای و منتقد سینما در فضای مجازی از پرسش و پاسخهای برنامه دورهمی انتقاد کرد.
هرساله آداب و رسوم متعددی مرتبط با نوروز در کشور برگزار می‌شود، اما شاید بسیاری ندانند که رسومی مانند سفره هفت سین از چه زمانی شکل گرفته است.

صفحه‌ها