کانال خبری تلگرامی صبح رزن

http://dana.ir/content/ads/ad118.gif

آخرین اخبار

مطالب ورزش

معاون سیما درباره شایعه ممنوع‌التصویری پیمان یوسفی گفت: پیمان یوسفی ممنوع‌التصویر نشده است، با این حال ما به دوستان مجری خود توصیه کرده‌ایم که بر اساس مصالح ملی و شبکه و برنامه‌ای که در آن کار می‌کنند مطالب‌شان را بیان کنند.
تیم پاس همدان در هفته نخست رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال کشور تن به شکست داد.
همسر بشار اسد رئیس جمهور سوریه قبل از دیدار حساس برابر ایران به حمایت از تیم‌ ‌ملی کشورش پرداخت.
وین رونی مهاجم تیم اورتون از سوی پلیس شهر لیورپول بازداشت شد.
اختلاف بین وزارت ورزش و فدراسیون کشتی روز گذشته به صورت علنی خود را نشان داد که می‌توان برای این موضوع دلایلی را برشمرد، دلایلی که باعث ایجاد ذهنیت‌هایی شده است.
شاید خیلی ها که اولین بار سیدعلیرضا میرعمادی را در استادیوم آزادی، بین بقیه تماشاچی ها دیدند تعجب کردند! شاید خیلی ها با خودشان گفتند این اولین و آخرین باری است که او به ورزشگاه می آید. اما این روحانی جوان پای تصمیمی که گرفته بود ماند و حالا پای ثابت بازی های پرسپولیس است.
هفته چهارم لیگ برتر روز چهارشنبه و با انجام بازی پرسپولیس و سیاه‌جامگان آغاز می‌شود.
ستاره برزیلی و جدید پاری‌سن‌ژرمن به دلیل خودداری باشگاه بارسلونا از صدور گواهی انتقال وی، ممکن است از بازی در هفته دوم لیگ دسته اول فرانسه هم محروم شود.
دبیر هیأت فوتبال استان همدان از تغییر ساعات برگزاری دیدارهای مقدماتی نوجوانان آسیا و موافقت AFC در ورزشگاه شهید حاجی‌بابایی مریانج خبر داد.
مدیرکل حراست وزارت ورزش و جوانان از احتمال محرومیت 2 بازیکن تیم ملی خبر داد.
طناب زدن از آن ورزش های قدیمی است که همه با آن آشناییم: در کودکی یکی از بازی هایمان بود و حالا در بزرگسالی طناب زدن را فقط برای بوکسورها می دانیم و انجامش نمی دهیم.
کاپیتان سابق بارسلونا با انتشار تصویری از خوشحالی همراه مرتضی پورعلی گنجی در اینستاگرام کاربران ایرانی را به وجد آورد.
مسابقه دوستانه هندبال قروه درجزین و تیم منتخب استان کرمانشاه در قروه درجزین برگزار شد.
بمناسبت گرامیداشت هفته عفاف و حجاب مسابقات هفت سنگ با حضور 14 تیم در سالن انقلاب رزن برگزار شد.
مهاجم پیشین تیم ملی فوتبال ایران گفت: خدا آن روز را نیاورد، چون اگر کی‌روش پهلو درد بگیرد، به تاج می‌گوید که از فدراسیون برو!

صفحه‌ها