کانال خبری تلگرامی صبح رزن
کانون بسیج

http://dana.ir/content/ads/ad118.gif

 

آخرین اخبار

مطالب اخبار استان

رئيس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان گفت: پیش‌بینی می‌شود واحد گندله‌سازی خردادماه به بهره‌برداري برسد و چرخه فولاد تكميل شود.
رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی انتظامی استان همدان با تأکید بر برخورد قاطع با برهم زنندگان نظم عمومی گفت: در فضای مجازی تخلفات کاندیداها، تبلیغات پیش از موعد و تخریب‌ها رصد می‌شود که نامزدها باید دقت لازم را داشته باشند.
مردم روستاي همه‌كسي شهرستان بهار مقابل استانداري همدان به دليل اختلاس پست‌بانك تجمع كردند.
دبیر ستاد انتخابات استان همدان از تأیید صلاحیت 1070 کاندیدای شورای شهر این استان خبر داد.
مدیرعامل انجمن خیران سلامت همدان گفت: بیش از یک‌هزار و 500 نفر عضو مجمع خیران سلامت همدان هستند.
رئیس سازمان برنامه و بودجه استان همدان گفت: در آخرین روز‌های سال گذشته 214 پروژه در استان همدان به بخش خصوصی واگذار شد و تا پایان فروردین ماه این پروژه‌ها به 235 مورد رسید.
ساعت 22:39 شب گذشته در کوره مرکزی شرکت شیشه همدان آتش‌سوزی شد.
رئیس سازمان صنعت, معدن و تجارت همدان با بیان اینکه همدان می‌تواند به‌عنوان پایلوت پخش چند کالا در کشور باشد گفت: سطح گردش تراز مالی استان همدان پایین است
استاندار همدان گفت: استان همدان از اجرای طرح تحول نظام سلامت ۵۰۰ ‌میلیارد تومان‌ بهره‌مند شد‌.
رئیس مجمع خیرین مدرسه‌ساز استان همدان با اشاره به تعهد ۲۷ میلیارد تومانی خیرین مدرسه‌ساز‌ گفت: ۶۷ درصد تعهد خیرین در سال گذشته محقق شده است.
"حاج میرزا سلگی" از فرماندهان و جانبازان دوران دفاع مقدس به‌عنوان مسئول ستاد انتخابات حجت‌الاسلام رئیسی در استان همدان منصوب شد.
امام جمعه موقت همدان با بیان اینکه شورای نگهبان با صلابت افراد واجد شرایط انتخابات ریاست جمهوری را معرفی کرد گفت: تخریب و توهین در بین کاندیداها نباید مشاهده شود و کاندیداها نباید اجازه تهمت و تخریب رقبا را به طرفداران خود بدهند.
رئیس اداره مدیریت بحران و کاهش مخاطرات بخش کشاورزی استان همدان گفت: ۵۵۹ میلیارد تومان خسارت در سال ۹۵ به بخش کشاورزی استان وارد شد.
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان گفت: امسال اعتبارات حوزه ورزش و جوانان استان همدان ۲ برابر خواهد شد.
همدان - معاون جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان همدان گفت: ۸۰ تشکل در حوزه جوانان در استان همدان فعالیت دارند.

صفحه‌ها