کانال خبری تلگرامی صبح رزن

http://dana.ir/content/ads/ad118.gif

 

آخرین اخبار

  • یکی از اعضای علي‌البدل دوره پنجم شورای شهر همدان بازداشت شد.
  • رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری رزن افزود: با توجه به اهمیت و قدمت این ضریح که به نوعی شناسنامه امامزاده محسوب می شود تمام تلاش ها و اقدامات در راستای بازسازی آن مدنظر قرار گرفت.

مطالب اخبار استان

کارگردان نمایش حیدر گفت: این اثر به مناسبت سوم خردادماه و با هدف معرفی شهید "حیدر ابراهیم‌خانی" در همدان به روی صحنه می‌رود.
مدیرکل دامپزشکی استان همدان با اشاره به کاهش ۳۶ درصدی ابتلا به بیماری تب مالت در استان همدان، گفت: افزایش ۱۴۶ درصدی واکسیناسیون بروسلوز در سال ۱۳۹۵ یکی از عوامل مهم کاهش شیوع بیماری تب مالت انسانی بوده است.
طرح ایستگاه‌های مطالعه که در سراسر کشور و با ایجاد هزینه از حدود دوسال پیش اجرا شده بیش از یکسال است که متوقف و به حال خود رها شده است.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با اشاره به رفتارهای ضددینی در یمن و بحرین، وعده قرآن مبنی بر نابود شدن باطل را یادآور شدند و افزودند: کسانی که علیه مسلمانان چنین کارهایی را می‌کنند، باطل هستند و باطل قطعاً دچار زوال و سقوط خواهد شد.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی همدان، گفت: نمایشگاه خوشنویسی اشعار امام راحل توسط خوشنویسان ممتاز در مجتمع آوینی همدان به مدت یک هفته در همدان برپا می‌شود.
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی همدان گفت: با مشارکت بنیاد برکت و با همکاری حساب ۱۰۰ حضرت امام (ره) ۴۰۰ واحد مسکن روستائی در همدان ساخته می‌شود.
بازپرس شعبه 3 دادسراي عمومي و انقلاب همدان در خصوص پرونده تشكيل شده عليه استاندار همدان اعلام كرد مستند تشكيل پرونده مذكور گزارش سازمان بازرسي كل كشور در همدان و ايضاً گزارش ديوان محاسبات استان بوده است.
معاون امور اجتماعی بهزیستی استان همدان از راه‌اندازی اورژانس اجتماعی در چهار شهرستان استان در نيمه نخست امسال خبر داد.
رئیس جمعیت هلال احمر فامنین گفت: یک دستگاه خودروی سمند پس از برخورد با کامیون در جاده قدیم همدان - ساوه دچار حریق شد.
رئیس‌کل دادگستری استان تهران می‌گوید برخی از استانداران و فرماندارانی که در ارتباط با تخلفات انتخاباتی برایشان پرونده تشکیل شده، به دادسرا احضار شدند.
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان همدان گفت: جمع خوانی قرآن کریم در ماه مبارک رمضان در همه شهرستان های این استان برگزار می شود.
امام جمعه همدان با بیان اینکه پیروز انتخابات مردم هستند، گفت: کسانی که گرفتار احزاب هستند و آنهایی که کاندیدای آنها در انتخابات رأی آورد، از خوشحالی غش نکنند چراکه بار مسوولیت آنها 100 هزار برابر شده است.
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان همدان گفت: سد شنجور رزن پس از ماه مبارک رمضان به بهره‌برداری می‌رسد.
نماینده مردم تویسرکان در مجلس شورای اسلامی از تخصیص اعتبار 90 میلیارد تومانی به استان از محل حوادث غیرمترقبه به ویژه سرمازدگی خبر داد.
وزیر نیرو از آبرسانی به 5 هزار و 228 روستا در دولت یازدهم خبر داد و اعلام کرد: منظور تصمیم داریم تا پایان دولت دوازدهم روستایی بدون سیستم آبرسانی نوین نداشته باشیم.

صفحه‌ها