کانال خبری تلگرامی صبح رزن

 

http://dana.ir/content/ads/ad118.gif

آخرین اخبار

مطالب اخبار استان

رئیس ستاد انتخابات استان همدان از نام‌نویسی ۹۲ نفر در پنجمین روز از ثبت‌نام داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان همدان خبر داد.
از فردا پیش‌فروش بلیت نمایش‌های بیست و ششمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان آغاز می‌شود.
مدیر جاده ابریشم در سازمان جهانی یونسکو گفت: اطلس تعاملات فرهنگی در مسیر جاده ابریشم اشتراکات کشورها را شناسایی می کند.
مدیر بورس منطقه ای همدان گفت: ۴۰ درصد از معاملات این هفته بورس همدان مربوط به خرید سهام و ۶۰ درصد مربوط به فروش سهام بوده است.
مسئول مجمع راویان دفاع مقدس کشور بابیان اینکه استان همدان از ابتدای پیروزی انقلاب تا پایان دفاع مقدس در سطح کشور 219 هزار شهید تقدیم انقلاب کرده است، گفت: بر اساس آمار بنیاد شهید و امور ایثارگران استان تعداد شهدای دارای پرونده، 7 هزار و 255 نفر شهید، 17 هزار و 166 نفر جانبازان، 941 نفر آزادگان است.
امام جمعه همدان با بیان اینکه سبقه اصلی نشست جهانی راه ابریشم توسعه اقتصادی است، گفت: جاده ابریشم باید اقتصاد را از حالت تک محوری خارج کند.
معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا همدان با اشاره به برنامه های خود مراقبتی در پویش های اطلاع رسانی، افزایش بازرسی ها از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی، از طرح تخلفات بهداشتی با سامانه 190 و پیشرو بودن همدان در منع عرضه قلیان، سخن گفت.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان از آمادگی ناوگان جاده ای استان برای انتقال و جابجایی زائران اربعین حسینی(ع) از ۲۴ مهرماه سال جاری خبر داد.
ناکامی کشتی گیران همدانی در انتخابی تیم ملی کشتی آزاد امید اعزامی به رقابت های جهانی، بازهم این استان را حسرت رسیدن به ترکیب اصلی باقی گذاشت.
شهید سید اسدالله مدنی شخصیتی که از وی به عنوان نماد معنویت و اخلاص یاد می شود در تبعید به همدان به مقتدای مردم این شهر در به پیروزی رساندن انقلاب تبدیل شد که همواره در یادمردم می ماند.
مدیرکل امور بانوان استانداری همدان خواستار ایجاد «کانون بانوان خبرنگار» شد و گفت: اصحاب رسانه می‌توانند با در رسانه‌های خود بانوان توانمند و فعالیت‌های شاخص آنها را معرفی کنند.
همدان - معاون اجتماعی سپاه ناحیه همدان گفت: هیئت‌های امر به معروف برای شناسایی آسیب‌ها و فرصت‌ها در محله‌ها فعال می شود و در این هیئت‌ها از افراد با انگیزه استفاده خواهد شد.
مدیرکل دفتر امور اجتماعی استانداری همدان با اشاره به غیر دولتی، غیر انتفاعی و غیر سیاسی بودن سازمان‌های مردم‌نهاد گفت: سازمان‌های مردم نهاد نباید وارد فضا‌های سیاسی شوند.
مدیرکل دامپزشکی استان همدان از کاهش کانون‌های بیماری طیور در همدان خبر داد و گفت: مشکل تامین مرغ در همدان حل شد.
هفت هزار واحد مسکونی در قالب طرح های اقدام ملی مسکن، باز آفرینی شهری و مشارکتی در دست ساخت است و با برطرف شدن موانع، به عملیات ساخت آن ها سرعت داده می شود.

صفحه‌ها