کانال خبری تلگرامی صبح رزن

http://dana.ir/content/ads/ad118.gif

آخرین اخبار

  • رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی همدان گفت: بی توجهی یک همکار نسبت به پرداخت بدهی معوق موجب انتقام جویی تلگرامی طلبکار با ایجاد صفحه جعلی در اینستاگرام شد.
  • همایش روز خبرنگار با حضور اصحاب رسانه و استاندار همدان و جمعی از مسئولین استان در سالن شهدای استانداری همدان برگزار شد.

مطالب اخبار استان

همدان - معاون اجتماعی سپاه ناحیه همدان گفت: هیئت‌های امر به معروف برای شناسایی آسیب‌ها و فرصت‌ها در محله‌ها فعال می شود و در این هیئت‌ها از افراد با انگیزه استفاده خواهد شد.
مدیرکل دفتر امور اجتماعی استانداری همدان با اشاره به غیر دولتی، غیر انتفاعی و غیر سیاسی بودن سازمان‌های مردم‌نهاد گفت: سازمان‌های مردم نهاد نباید وارد فضا‌های سیاسی شوند.
مدیرکل دامپزشکی استان همدان از کاهش کانون‌های بیماری طیور در همدان خبر داد و گفت: مشکل تامین مرغ در همدان حل شد.
هفت هزار واحد مسکونی در قالب طرح های اقدام ملی مسکن، باز آفرینی شهری و مشارکتی در دست ساخت است و با برطرف شدن موانع، به عملیات ساخت آن ها سرعت داده می شود.
رئیس پلیس راه استان همدان گفت: واژگونی یک دستگاه خودروی سواری پژو ۴۰۵ در جاده کرمانشاه - همدان یک کشته و سه مجروح بر جا گذاشت.
فرمانده انتظامی استان همدان گفت: بررسی ها گویای این است که معضل کشف حجاب روند کاهشی دارد.
ایرنا- ۱۷ مرداد و روز خبرنگار از راه رسید و همه این روز را به خبرنگاران تبریک گفتند و گویی عکاسان خبری از این وادیه به دور بودند و کسی حال آنها را نمی پرسید اما این مهم از چشم تیزبین مرد اخلاق استان همدان در راس هرم مدیریتی دور نماند.
رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی همدان گفت: بی توجهی یک همکار نسبت به پرداخت بدهی معوق موجب انتقام جویی تلگرامی طلبکار با ایجاد صفحه جعلی در اینستاگرام شد.
همدان - استاندار همدان گفت: اجرای سند اطلاع رسانی استان همدان باید با کمیت و کیفیت بیشتری پیگیری شود.
همدان - مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان گفت: دانش آموز همدانی رتبه ۴ کنکور سراسری در گروه آزمایشی علوم انسانی را از آن خود کرد.
همدان- استاندار همدان با بیان اینکه سوغات همدان باید به شکلی زیبا عرضه شود، خواستار تشکیل کمیته برند سازی سوغات استان همدان شد.
همایش روز خبرنگار با حضور اصحاب رسانه و استاندار همدان و جمعی از مسئولین استان در سالن شهدای استانداری همدان برگزار شد.
دبیر قرارگاه شهید احمدی روشن همدان طی نامه‌ای به معاون اقتصادی استاندار همدان از وی خواست در خصوص آمار بیکاری این استان شفاف‌سازی کند.
یاران رسانه این بار به بهانه ارزشمند هفته خبرنگار گرد هم آمدند تا دغدغه‌هایی که هر سال از زبان افراد مختلف مطرح می‌شود را به امید چاره‌اندیشی در سال پیش رو شنوا باشند.
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: اسناد فاخری در شورای انقلاب فرهنگی تصویب شده که برخی از آنها با مقاومت‌هایی در بدنه اجرایی مواجه هستند در حالی که هیچ دستگاهی حق مقاومت مقابل آن را ندارد.

صفحه‌ها