کانال خبری تلگرامی صبح رزن

http://dana.ir/content/ads/ad118.gif

 

آخرین اخبار

مطالب اخبار استان

رئیس هیئت بدنسازی و پرورش اندام استان همدان گفت: نفرات برتر مسابقات استانی مچ اندازی همدان مشخص شدند.
گروه اقتصاد: یک زنبوردار نهاوندی عنوان کرد: صنعت زنبورداری، فرصتی مناسب جهت تحقق بخشیدن به شعار سال در بخش اقتصاد مقاومتی است؛ لذا در این راستا با این حرفه برای ۳ نفر به ‌صورت مستقیم اشتغال ایجاد شده است.
-معاون روابط عمومی سپاه انصار الحسین(ع) همدان از برگزاری مراسم تکریم و معارفه فرماندهی جدید سپاه انصارالحسین(ع)استان همدان خبر داد و گفت: سردار«مظاهر مجیدی» فرمانده سپاه استان همدان شد.
رئیس جهاد کشاورزی همدان با اشاره به اینکه مجاری آبی ثبت‌شده به نام کشاورزان سبزی‌کار همدان آلوده است، گفت: مجتمع کشت سبزی با آب سالم در همدان احداث می‌شود.
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: همدان با وجودی که در حوزه کنترل دخانبات جزو استان‌های پاک کشور است اما در بحث مصرف دخانیات جزو سه استان نخست کشور محسوب می‌شود.
معاون دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: ۶۰۰ میلیارد تومان اعتبار با اجرای طرح تحول سلامت به استان همدان اختصاص یافت که در این راستا ۴۰۰ پروژه عمرانی در حوزه بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اجرا شد.
رئیس کل سازمان خصوصی‌سازی با اشاره به این که سود تقسیمی سهام عدالت میان مشمولان در سالجاری حداکثر ۱۵۰ هزار تومان است گفت: زمان دقیق واریز سود مشخص نیست؛ چرا که هم شرکتها باید سود خود را به حساب این سازمان واریز کنند و هم قانون اجازه تقسیم سود بدهد.
هیئت وزیران در جلسه عصر یکشنبه خود به ریاست رئیس‌جمهور، گزارش کمیسیون اقتصاد را درباره لایحه اصلاح قانون پولی و بانکی کشور بررسی کرد.
- دبیر کمیسیون هماهنگی بانک های استان همدان گفت: سه هزار و 141 زوج جوان در صف انتظار برای دریافت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج هستند.
فرماندهی انتظامی استان همدان گفت: قطعه سنگی عتیقه مربوط به دوره ساسانیان با ارزش تقریبی چهار میلیارد ریال در همدان کشف شد.
استاندار همدان گفت: دانشنامه ای 120 جلدی از هویت بزرگان همدان در دست تهیه است.
زنگنه با بیان اینکه "اعتقادی به این ندارم که برداشتن سهمیه بندی تأثیری در افزایش مصرف بنزین داشته"، گفت: این دولت که در حال تمام شدن است و روزهای پایانی خود را می گذارند اما دولت بعدی باید روی افزایش قیمت بنزین فکر کند.
رئیس مجمع نمایندگان استان همدان در مجلس شورای اسلامی خواستار توضیح درباره شفافت در بودجه استانی به صورت شهرستانی شد.
رئیس سازمان بسیج اصناف استان همدان با اشاره به اینکه واحدهای تولیدی همدان در شرایط خوبی نیستند، گفت: تعطیلی واحدهای تولیدی سبب افزایش بیکاری، جرم و جرائم در حوزه‌های مختلف می‌شود.
دبیر اتاق تعاون استان همدان از صادرات 56 میلیون دلاری تعاونی‌های استان خبر داد و گفت: امسال قرارداد صادرات 56 میلیون دلاری کالا به سایر کشورها منعقد شده است.

صفحه‌ها