کانال خبری تلگرامی صبح رزن

http://dana.ir/content/ads/ad118.gif

آخرین اخبار

مطالب اخبار استان

رئیس دانشگاه پیام‌نور استان همدان گفت: در سالتحصیلی جاری، 2910 نفر در دانشگاه‌های پیام‌نور استان همدان در مقطع کارشناسی پذیرفته شدند.
رئیس سازمان برنامه و بودجه استان همدان با بیان اینکه استاندار همدان امسال بازنشسته می‌شود، گفت: ۲ هزار و ۱۲۵ مدیر در استان همدان وجود دارد که ۸۴.۵ درصد از آن‌ها بومی استان همدان هستند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار همدان گفت: 4.37 درصد جمعیت استان عضو کتابخانه‌های عمومی هستند که در نُرم جهانی این میزان 35 درصد و در میانگین کشور 2.5 درصد است.
همدان - این روزها مسئولان مجری برگزاری برنامه‌های اربعین در استان همدان پای‌کار آمده‌اند تا شرایط را برای میزبانی از زائران اربعین که خاک همدان به قدم آن‌ها متبرک می‌شود، آماده کنند.
تیم پاس همدان در یک بازی جذاب و دیدنی در مقابل تیم استقلال رامشیر به تساوی ۲ بر ۲ دست یافت.
فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) همدان گفت: رزمایش بزرگ «سپاهیان محمدرسول‌الله 2» همزمان با سراسر کشور در استان همدان با حضور 20 هزار نفر برگزار می‌شود.
استاندار همدان گفت: اسامی و مشخصات ۱۱ هزار و ۴۰۱ شغلی که از محل پرداخت ۶۴۶۰ میلیارد ریال تسهیلات بانکی ایجاد شده است باید بر روی سایت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قرار گیرد.
فرمانده انتظامی استان همدان از کشف یک میلیارد و ۴۷۰ میلیون ریال کالای قاچاق در ادامه اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی طی ۴۸ ساعت گذشته در این استان خبر داد.
ساختمان پلیس راهور شهرستان رزن افتتاح شد.
رزن- فرمانده انتظامی استان همدان از شناسایی و فیلتر ۸۰۰ کانال و شبکه مجازی در استان همدان که با قصد تضعیف باورهای دینی جامعه متشکل بود، خبر داد.
مسئول ستاد اربعین استان همدان گفت: تاکنون روزانه ۲۰ هزار نفر پیش بینی شده که در رفت و برگشت در خدمت زائرین خواهیم بود.
گروه اجتماعی: با تلاش مردم خیر دارالمومنین همدان ۱۰ موکب برای خدمت به زائران اربعین حسینی در شهر کربلا برپا شده است.
معاون برنامه ریزی و اقتصادی جهاد کشاورزی استان همدان با اشاره به اینکه ساخت 72 پروژه سردخانه در استان همدان در حال انجام است، گفت: این واحد‌ها بین 20 تا 95 درصد پیشرفت فیزیکی دارند و دارای 215 هزار تن ظرفیت هستند.
جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان رزن گفت: بیش از ۵۲ هزار لیتر گازوئیل قاچاق در رزن کشف شد.
مدیرکل پست استان همدان از توزیع مرسولات پستی در ساعات غیر اداری در آستانه پياده‌روي اربعين حسيني خبر داد.

صفحه‌ها