کانال خبری تلگرامی صبح رزن

 

 

 

 

آخرین اخبار

مطالب اخبار استان

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: استفاده از خدمات سامانه های الکترونیکی و خارج نشدن از منزل، بهترین و موثرترین راهکار برای قطع زنجیره انتقال و شیوع بیماری کرونا است.
مدیر امور باغبانی سازمان جهادکشاورزی همدان گفت: در حال حاضر طرح ۵۰۰ هکتار مجتمع گلخانه‌ای برای این استان در حال برنامه‌ریزی، مطالعه و احداث زیرساخت است.
حجت‌الاسلام والمسلمین حبیب الله شعبانی موثقی در دیدار با برخی از گروه های مطالبه گر همدانی گفت‌: جنبش های مطالبه گری باید موضوعاتی را که مورد مطالبه قرار می دهند با رعایت اصول انجام دهند.
تمهیدات ویژه بانک مرکزی با هدف کاهش مراجعات حضوری به شعب بانک‌ها در راستای مقابله با شیوع ویروس کرونا به شبکه بانکی ابلاغ شد.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین درباره تلاش های بسیج برای مقابله با بیماری کرونا گفت: بیش از ۷۰ میلیون نفر غربالگری شده و با هم افزایی با وزارت بهداشت نرخ ابتلا کاهش پیدا کرد. بسیج با به میدان آوردن توان مردمی تولید ماسک را بومی کرده و بیش از نیاز تولید می شود.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان با اشاره به اینکه ناشران و کتابفروشی‌های استان با صنف لوازم‌التحریرفروشان، یک اتحادیه مشترک را تشکیل می‌دهند، نسبت به تقویت صنفی آن‌ها برای تشکیل اتحادیه مخصوص خود، اطمینان داد.
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان گفت: شمار جان باختگان از ویروس کرونا با ۱۳ مورد افزایش در شبانه روز گذشته به مرز هزار و ۱۰۰ نفر رسید.
معاون حفاظت امور اراضی منابع طبیعی و آبخیر داری استان همدان، گفت:57 کیلومتر کمربند حفاظتی در استان همدان ایجاد‌ می شود.
مدیر اسناد و کتابخانه ملی منطقه غرب کشور گفت: کتابخانه تخصصی مدیریت اسناد و کتابخانه ملی منطقه غرب کشور با بیش از پنج هزار جلد کتاب تاریخی در همدان راه اندازی شده است.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان با تاکید بر اهمیت شورای فرهنگ عمومی خواستار بازسازی ساختار این شورا برای دستیابی به جایگاه اصلی خود شد.
رییس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی استان همدان گفت: به دنبال شیوع کرونا و استقبال مردم از خریدهای اینترنتی به ویژه از طریق سایت دیوار، آمار پرونده‌های کلاهبرداری نیز رو به افزایش است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان گفت: در صورت تخصیص اعتبارات جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان بخشی از آن را صرف تجهیز و تعمیر سالن‌ها و مجتمع‌های فرهنگی، هنری استان می‌کنیم‌.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: تاکنون ۲۰ هزار و ۷۰۰ نفر در استان همدان به بیماری کرونا مبتلا شده و با ۱۸ فوتی جدید در ۲۴ ساعت گذشته، آمار فوتی‌ها به یک‌هزار و ۶۳ نفر رسیده است.
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته ۷۱۶ نفر به علت علائم تنفسی مشکوک به کرونا به اورژانس بیمارستان‌های استان همدان مراجعه کرده‌اند.
محمد طاهری گفت: تعداد فوت شدگان مبتلا به کرونا در استان همدان به یک هزار و ۴۵ نفر رسیده است.

صفحه‌ها