کانال خبری تلگرامی صبح رزن

 

 

 

 

آخرین اخبار

مطالب اخبار استان

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان همدان گفت: عوامل پلیس راهور از ابتدای اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی تاکنون از ورود ۱۲ هزار و ۶۰۰ دستگاه خودروی غیربومی به داخل این استان جلوگیری کردند.
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان همدان گفت: افزایش شمار چک‌های برگشتی از تبعات اقتصادی شیوع ویروس کرونا در این منطقه است.
مدیرکل ورزش و جوانان همدان گفت: تسهیلات ۵۰ میلیون تومانی ازدواج جوانان تا مردادماه امسال به متقاضیان پرداخت می‌شود.
سپاه همدان پنج هزار بطری الکل ضدعفونی کننده ۵۰۰ سی سی به ارزش ۲۵۰ میلیون تومان به منظور استفاده در مراکز درمانی به دانشگاه علوم پزشکی این استان اهدا کرد.
مسول روابط عمومی سپاه انصارالحسین(ع) همدان اظهار داشت: سازمان اطلاعات سپاه همدان در راستای ماموریت مبارزه با تخلف و جرائم حوزه بیماری کرونا موفق به شناسایی انباری از مواد بهداشتی شدند.
استاندار همدان با تاکید بر نظارت جدی بر بازار گفت: این مهم از اولویت‌های تیم اقتصادی استان است چراکه برای تامین و توزیع اقلام مصرفی مردم نباید مشکلی ایجاد شود.
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای همدان از افزایش ۳۲ درصدی میزان بارش‌های امسال در مقایسه با مدت مشابه پارسال خبر داد.
به همت مرکز آفرینش‌های ادبی کانون پرورش فکری، اولین مشاعره مجازی بین اعضاء انجمن‌های ادبی آفرینش در استان همدان اجرا شد.
رئیس دانشگاه پیام نور استان همدان با بیان اینکه مصوبه ۲۰ بندی وزارت علوم شامل حال دانشگاه پیام نور نمی‌شود، گفت: دانشگاه پیام نور امکان برگزاری کلاس‌های الکترونیکی را داراست و این زیرساخت قبل از بحران کروناویروس و همه گیری آن در سطح ایران و جهان در این دانشگاه فراهم بوده و دانشجویان این دانشگاه مشمول حذف ترم نیستند.
سخنگوی ستاد مقابله با کروناویروس استان همدان از آخرین تصمیمات ستاد مقابله با کرونا در استان خبر داد و اعلام کرد: شرایط ابتلا به کرونا در استان در حال بهبود است اما این به معنی کنترل قطعی آن نیست و از مردم تقاضا می‌شود توصیه‌ها را جدی بگیرند.
فرمانده قرارگاه نجف اشرف نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: ۶ بیمارستان صحرایی به منظور مقابله با ویروس کرونا توسط سپاه در نقاط مختلف کشور برپا شد.
باشگاه آ.اس. رم ایتالیا در اقدامی جالب نام «خجسته صمدی» و «خشایار عباسی» ۲ تن از پزشکان فعال در شهرستان بهار از توابع استان همدان را در صفحه رسمی توییتر خود منتشر و از آنان به عنوان قهرمانان مبارزه با ویروس کرونا یاد کرد.
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان همدان گفت: تاکید بر ماندن مردم در خانه به منظور شکست این ویروس، موجب افزایش محسوس بروز اختلاف‌های خانوادگی بین زوجین در همدان شده است.
کارشناس اداره‌کل هواشناسی همدان گفت: از روز سه‌شنبه تا پایان هفته با فعالیت سامانه بارشی در برخی از ساعات به ویژه در بعدازظهر رگبار باران، رعد و برق و وزش باد موقت پیش‌بینی می‌شود.
رشید حیدری مقدم با بیان اینکه کشو های مدعی ابرقدرتی و ایتالیا و اسپانیا که بخشی از بیمارستان های برتر دنیا را دارند در مقابله با ویروس کرونا زانو زدند، گفت: در اروپا و امریکا غربالگری مرگ انجام می دهد یعنی افرادی که در برابر ویروس نمی توانند مقاومت کنند را به حال خود رها می کنند تا بمیرند اما ما در کشور حتی یک مریض نداشتیم که پذیرش نشده باشد.

صفحه‌ها