کانال خبری تلگرامی صبح رزن

 

 

 

 

آخرین اخبار

  • معاون مسکن اداره‌کل راه و شهرسازی استان همدان از ثبت‌نام مجدد طرح اقدام ملی مسکن خبر داد و گفت: در ثبت‌نام جدید برای شهر همدان ثبت‌نام نخواهیم داشت.
  • کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان همدان گفت: آسمان استان طی چند روز آینده در اکثر ساعات صاف تا قسمتی ابری است و برهمین اساس سرمای هوا تا اواخر روز چهارشنبه در استان ماندگار است.

مطالب اخبار استان

معاون مسکن اداره‌کل راه و شهرسازی استان همدان از ثبت‌نام مجدد طرح اقدام ملی مسکن خبر داد و گفت: در ثبت‌نام جدید برای شهر همدان ثبت‌نام نخواهیم داشت.
کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان همدان گفت: آسمان استان طی چند روز آینده در اکثر ساعات صاف تا قسمتی ابری است و برهمین اساس سرمای هوا تا اواخر روز چهارشنبه در استان ماندگار است.
بر اساس اعلام جدید سازمان برنامه و بودجه پرداخت یارانه جدید ۱۲۰ هزار تومانی از ۲۷ آذر ماه آغاز خواهد شد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری همدان از توسعه و تقویت شبکه برق شهرک‌ها، نواحی صنعتی و سایت‌های گلخانه‌ای استان خبر داد و گفت: مشکلی برای تامین برق مورد نیاز واحدهای تازه تاسیس وجود ندارد.
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان از ابتلای 20 مورد جدید به ویروس کرونا در استان همدان طی شبانه روز گذشته خبر داد.
سرپرست معاونت امور توانبخشی سازمان بهزیستی استان همدان گفت: ۴۸ مرکز مثبت زندگی تا پایان سال جاری با هدف تغییر نحوه خدمت‌رسانی به جامعه معلولان در این استان فعال می‌شود.
شمار متوفیان مبتلا به کرونا در استان همدان که همزمان با پیک سوم شیوع بیماری به طور میانگین به روزانه ۱۵ نفر رسیده بود با اعمال و اجرای موثر محدودیت‌ها، تک رقمی شده است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان اعلام کرد: هشت نمایش برای اجرا در سی‌و ‌دومین جشنواره تئاتر استان همدان انتخاب و معرفی شدند.
رییس پلیس راه استان همدان گفت: ماموران اقدام به بررسی وضعیت تجهیزات زمستانی خودروها کرده و در صورت به همراه نداشتن زنجیرچرخ، راننده متخلف جریمه می‌شود.
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: با فوت ۱۰ بیمار در ۲۴ ساعت گذشته، آمار متوفیان کرونایی استان به یک هزار و ۲۲۳ مورد رسید.
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: استفاده از خدمات سامانه های الکترونیکی و خارج نشدن از منزل، بهترین و موثرترین راهکار برای قطع زنجیره انتقال و شیوع بیماری کرونا است.
مدیر امور باغبانی سازمان جهادکشاورزی همدان گفت: در حال حاضر طرح ۵۰۰ هکتار مجتمع گلخانه‌ای برای این استان در حال برنامه‌ریزی، مطالعه و احداث زیرساخت است.
حجت‌الاسلام والمسلمین حبیب الله شعبانی موثقی در دیدار با برخی از گروه های مطالبه گر همدانی گفت‌: جنبش های مطالبه گری باید موضوعاتی را که مورد مطالبه قرار می دهند با رعایت اصول انجام دهند.
تمهیدات ویژه بانک مرکزی با هدف کاهش مراجعات حضوری به شعب بانک‌ها در راستای مقابله با شیوع ویروس کرونا به شبکه بانکی ابلاغ شد.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین درباره تلاش های بسیج برای مقابله با بیماری کرونا گفت: بیش از ۷۰ میلیون نفر غربالگری شده و با هم افزایی با وزارت بهداشت نرخ ابتلا کاهش پیدا کرد. بسیج با به میدان آوردن توان مردمی تولید ماسک را بومی کرده و بیش از نیاز تولید می شود.

صفحه‌ها