کانال خبری تلگرامی صبح رزن

http://dana.ir/content/ads/ad118.gif

آخرین اخبار

مطالب اخبار استان

مسئول پژوهشسرای احمدی‌روشن بخش قروه درجزین گفت: تیم سازه ماکارونی پروژهشسرای قروه درجزین در مسابقات کشور مقام دوم را کسب کرد.
رئیس‌جمهور آمریکا در دیدار با نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی تصریح کرد به زودی معلوم خواهد شد آمریکا در توافق هسته‌ای با ایران می‌ماند یا خیر.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان همدان با بیان اینکه کلنگ واحد تولیدی فرنچ فرایز با ظرفیت سالانه۶۰ هزار تن در همدان زده شد گفت: واحدهای درجه بندی و بسته بندی سیب زمینی در همدان ایجاد می‌شود.
امام جمعه همدان
امام جمعه همدان با بیان اینکه افرادی، طلاب را زیر ذره‌بین قرار داده‌اند و با هر ترفندی به دنبال تخریب چهره روحانیت هستند، گفت: مبلغان دینی نباید از چیزی واهمه داشته باشند.
[سردار مجیدی جانشین فرمانده سپاه همدان]
فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان: ‌
فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان گفت: در حال حاضر تمامی رفتارهای ما از سوی دوستان و دشمنانمان زیر ذره‌بین قرار دارد و از این روست که دشمنان به دنبال گرفتن بهانه از ما هستند تا به ما ضربه بزنند.
رئیس جهاد کشاورزی همدان
با ظرفیت سالانه ۶۰ هزار تن
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان همدان با بیان اینکه کلنگ واحد تولیدی فرنچ فرایز با ظرفیت سالانه۶۰ هزار تن در همدان زده شد گفت: واحدهای درجه بندی و بسته بندی سیب زمینی در همدان ایجاد می‌شود.
فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با بيان اينكه دوست و دشمن، سپاه را زیر ذره‌بین دارد، گفت: دشمن در جنگي تمام‌عيار وارد شده و بايد مراقب ترفندهاي آن بود.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان همدان از كشف 59 كيلوگرم مواد مخدر طي امسال در همدان خبر داد و گفت: 17 دستگاه موتورسیکلت که راکبان از طریق این وسیله، مواد مخدر را در دهان خود حمل و به فروش می‌رساندند، توقیف شدند.
رئیس حوزه هنری استان همدان از آغاز تدوین کتاب «انقلاب و دفاع مقدس در همدان به روایت اسناد تاریخی» خبر داد و گفت: این پروژه با جمع‌آوری اسناد و آثار از طریق ارتباط با افراد و دستگاه‌های مرتبط آغاز شده و در صورت تکمیل به موقع آن در هفته دفاع مقدس سال آینده رونمایی خواهد شد.
معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: با مطب‌هایی که تبلیغ داروخانه خاصي را بكنند، برخورد خواهیم کرد.
کشتی فرنگی استان همدان طی یک برهه چند ساله روندی خیره‌کننده را تجربه کرد، اما قهر هیات جدید کشتی استان با این رشته، فرنگی همدان را عملا به ورطه تعطیلی و نابودی کشانده است.
نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه روحانیون در شب‌های محرم از مباحث مهم انقلاب به ویژه انقلابی ماندن مردم که رهبری بر آن تاکید دارند غفلت نکنند، گفت: روحانیون خود را برای پاسخ به شبهات مهیا کنند.
ستاندار همدان با بیان اینکه مسائل اجتماعی به سادگی، امنیتی و انتظامی نشود، گفت: نیروی انتظامی امنیت مردم از مرز تا خانه را پوشش می‌دهد.
رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات انتظامی استان همدان گفت: فردی که اقدام به برداشت غیر مجاز یک میلیارد و 90 میلیون ریال از حساب یک شهروند همدانی کرده بود، دستگیر شد.
امام جمعه ملایر با بیان اینکه مجالس عزاداری اباعبدالله الحسین(ع) باید در خور شان و جایگاه سیدالشهدا(ع) باشد اظهار کرد: برخی بدعت ها و تحریف ها در آئین های عزاداری امام حسین(ع) دیده می شود که زیبنده سرور و سالار شهیدان و دوستداران اهل بیت(ع)نیست.

صفحه‌ها