کانال خبری تلگرامی صبح رزن
کانون بسیج

http://dana.ir/content/ads/ad118.gif

 

آخرین اخبار

مطالب اخبار استان

رئیس پلیس راه استان همدان گفت: متوفیان ناشی از تصادفات رانندگی در ۱۱ ماهه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته در همدان ۲۲ درصد کاهش یافت.
مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس همدان با بیان اینکه جلوگیری از افراط و تفریط در جامعه با حاکمیت گفتمان ولایت در جامعه محقق می‌شود گفت:اگر این گفتمان حاکم شود دشمن تحت هیچ شرایطی نمی‌تواند در جامعه تفرقه ایجاد کند.
معاون تربیت‌بدنی و سلامت آموزش‌وپرورش استان همدان از عضویت ۲۸ هزار دانش‌آموز همدانی در طرح سفیران سلامت خبر داد و گفت: هدف ما گسترش این امر در بین دانش‌آموزان و فرهیختگان است.
مدیرکل سابق منابع طبیعی استان همدان با بیان اینکه منابع طبیعی با مشکلات عدیده‌ای مواجه است، گفت: نقصان پوشش گیاهی، خشکی تالاب‌ها و گسترش کانون‌های بیابانی از معضلات امروز استان همدان است.
رئیس جمهور هدف از سفر امروز خود به استان خوزستان را برنامه ریزی برای کاهش گرد و غبار و مشکلات ناشی از آن عنوان کرد.
مدير بيمارستان بعثت همدان از انتقال قرباني حادثه اسيدپاشي در نهاوند به بيمارستان بعثت همدان خبر داد.
استاندار همدان با بیان اینکه از 166 پروژه احصا شده داراي قابلیت واگذاری به بخش خصوصی 27 مورد واگذار شده است، گفت: در نامه‌ای اعلام کردند که پیشرفت واگذاری پروژه‌های نیمه‌کاره استان به بخش خصوصی رضایت‌بخش نیست.
معلمان حق‌التدريسي به علت عدم پرداخت حقوق‌ خود جلوي استانداري همدان تجمع كردند.
مدیرکل سازمان تأمین اجتماعی استان همدان با بیان اینکه بیش از 240 هزار بیمه‌شده اصلی در این استان وجود دارد، گفت: تا پایان آذر امسال 9055 نفر تحت پوشش بیمه تأمین اجتماعی قرار گرفته است.
رزن- مدیر آموزش و پرورش رزن از اعزام آخرین کاروان دانش آموزان رزنی به مناطق عملیاتی غرب و جنوب طی سالجاری خبر داد.
همدان - معاون امور عمرانی استاندار همدان گفت: تقاضا در حوزه آب باید به سمت مصرف با بهره‌وری بالا حرکت کند.
معصومه ابتکار رئیس سازمان حفاظت محیط زیست امروز در حین برنامه‌هایش در همدان دست به ابتکار زده و با امکان پخش ویدئوی زنده اینستاگرام خود، اندکی موافقان و منتقدان را همراه کرد.
همدان - رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان همدان از شناسایی ۲۴۰۰ رشته قنات در همدان خبر داد و گفت: احیا و مرمت قنات ها در دستور کار قرار دارد.
همدان - معاون سیاسی امنیتی استاندار همدان گفت: سازمان برنامه و بودجه به تقویت مباحث آموزشی درمدارس همدان کمک کند.
در مراسم پایانی سومین جشنواره پایتخت کتاب ایران و روستاها و عشایر دوستدار کتاب، «بوشهر» به عنوان سومین پایتخت کتاب ایران معرفی شد.

صفحه‌ها