کانال خبری تلگرامی صبح رزن
کانون بسیج

http://dana.ir/content/ads/ad118.gif

 

آخرین اخبار

مطالب اخبار استان

فرماندار رزن گفت: تا به امروز 83 نفر برای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان رزن نام‌نویسی کرده‌اند.
کارشناس مرکز پیش‌بینی هواشناشی استان همدان از ورود سامانه بارشی فعال از فردا به آسمان استان خبر داد.
تصاویر زیر مربوط به سفره های هفت سین برخی مراکز درمانی در استان همدان می باشد.
کاپیتان آبی‌و‌اناری‌پوشان اعتراف کرد این باشگاه تلاش فراوانی انجام داده تا توانسته او را به سفر به کاتالونیا متقاعد کند.
مدیرکل میراث فرهنگی همدان گفت: ۱۴ نمایشگاه صنایع دستی و سوغات در نقاط مختلف استان همدان در ایام نوروز برپا می‌شود.
رئیس ستاد انتخابات استان همدان از ثبت نام ۴۶۳ داوطلب در نخستین روز ثبت نام پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان خبر داد.
سرپرست معاونت اجتماعی نیروی انتظامی استان همدان با بیان اینکه مراکز مشاوره نیروی انتظامی فیلترهای اجتماعی هستند، گفت: کار اصلی این فیلترها جلوگیری از ریشه‌ای و عفونی شدن اختلافات در بین خانواده‌ها و اجتماع است.
کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان همدان گفت: آسمان استان همدان در روز عید نوروز ابری همراه با بارش باران بوده و انتظار ریزش برف در نقاط مستعد از جمله ارتفاعات نیز می رود.
مسئول مرکز پیش‌بینی هوای استان همدان با اشاره به تداوم فعالیت سامانه بارشی گفت: بارش‌ باران از فردا شدت می‌گیرد و احتمال وقوع سیل و طغیان رودخانه‌ها دور از انتظار نیست.
فرمانده تیپ سوم انصارالحسین(ع) گفت: نصب المان و تصاویر شهدا در مسیر گردشگران نوروزی و سطح شهر همدان توسط شهرداری اقدامی قابل تحسین و تقدیر است.
فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با تبریک سال جدید به مردم دارالمجاهدین همدان گفت: از ابتدای حضور در استان تاکنون بارها و بارها با دانشگاهیان دیدار داشته و در صورت دعوت مجدد پاسخ مثبت خواهم داد.
استاندار همدان با بیان اینکه موظف به برگزاری سالم و بدون اجحاف انتخابات هستیم گفت:تعامل با هیئت‌های نظارت در دستور کار ستاد انتخابات استان باشد.
استاندار همدان بابیان اینکه وارد حاشیه‌های سیاسی نمی‌شوم، گفت: مهمترین وظیفه مسئولان ایجاد اشتغال و حمایت از تولید است.
امام جمعه همدان با اشاره به تداوم جنایات آمریکا و کشتار مردم مظلوم و بیگناه گفت: آن وقت می‌گویند شعار «مرگ بر آمریکا» سر ندهید و اجازه دهید با آمریکا آشتی کنیم.
رئیس اتحادیه مرغ و ماهی همدان از افزایش 2 درصدی قیمت مرغ و ماهی به علت تقاضای زیاد مردم خبر داد.

صفحه‌ها