کانال خبری تلگرامی صبح رزن

http://dana.ir/content/ads/ad118.gif
 

آخرین اخبار

مطالب اجتماعی

جمعیت کودکان متکدی کلانشهر تهران در شرایطی رو به ‌افزایش است که چگونگی رسیدگی به این پدیده همچنان مبهم به‌نظر می‌رسد.
وزیر آموزش و پرورش در نامه‌ای خطاب به معاون اول رئیس‌جمهور خواستار رفع تبعیض بین معلمان و سایر کارکنان دولت شد.
مساله نجس بودن سگ، غیر از حرمت نگهداری از آن است. نگهداری از سگ برای کسانی که استفاده عقلایی از آن ندارند، کراهت شدید دارد؛ و در روایات، امری ناپسند دانسته شده است.
نماینده مردم طرقبه در مجلس، از بررسی طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان در صحن مجلس تا دو هفته آ‌ینده خبر داد.
بنیاد مستضعفان در راستای سیاست رسیدگی به خانواده های مناطق محروم استان آذربایجان شرقی مبلغ ۲۴ میلیارد و ۳۸۶ میلیون و ۲۵۰ هزار ریال را به حمایت از مادران باردار و شیرده اختصاص داد.
معاون گردشگری سازمان میراث‌ فرهنگی از ثبت ۹۰ میلیون بازدید از جاذبه‌های دیدنی و تاریخی کشور خبر داد.
با ورود روبات‌ها به بازار ارضاء نیازهای جنسی، عده زیادی در آلمان، انگلیس و آمریکا خود را مشتاق چنین رابطه‌هایی عنوان کرده‌اند. پیش‌بینی می‌شود در آینده نه‌چندان دور ازدواج با روبات‌ها نیز عادی شود.
به‌طورقطع یکی از محبوب‌ترین مجریان قدیمی تلویزیون به‌ویژه در برنامه‌های کودک و نوجوان گیتی خامنه است که این کار را کاملاً اتفاقی از سن پانزده‌سالگی شروع کرد. او هم‌زمان با حضور در قاب شیشه‌ای به سیر طبیعی تحصیلات خود ادامه داد و پس از دبیرستان و ورود به دانشگاه، مدرک کارشناسی خود را در رشته کارگردانی سینما و تلویزیون اخذ کرد. این در حالی بود که وی در تمام دوران تحصیل و پس‌ازآن ضمن ادامه همکاری با صداوسیما، تجربه‌های مختلف و متفاوتی را هم داشت.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا گفت: در ۲۴ ساعت گذشته سبقت و سرعت غیرمجاز عامل وقوع ۶۰ درصد تصادفات بوده است و ۲۰ نفر در این مدت کشته شدند.
مردم ایران این بار به موزه ملی توکیو برای استفاده از عنوان ساختگی و مجعول به جای خلیج فارس در نمایشگاهی که عربستان در این کشور برگزار کرده است، اعتراض کردند.
چهارشنبه اخر سال در سالهای گذشته تبدیل به مناقشه جامع شناسان و مورحین شده است.
حبیب بعد از ورشکسته شدن عمویش، تصمیم گرفت برای همیشه به زندگی مشترکش پایان دهد. او که برای عمویش کار می‌کرد و تمام حقوق و درآمدش را از او می‌گرفت، وقتی دید با ورشکستگی عمویش، بیکار و بی‌پول شده پیشنهاد جدایی را مطرح کرد. این مرد جوان 5 سال در کنار همسرش زندگی کرده و زمانی که دید دیگر نمی‌تواند هزینه‌های زندگی را تامین کند، به دادگاه خانواده تهران رفت.
مجید افشاری – از چهره های هنری صداوسیما – در اقدامی غیراخلاقی و غیر هنری وبر خلاف قوانین و خارج از هر اصول هنری و اخلاقی، مطالبی سراسر تهمت و افترا را بر علیه جامعه پرستاری- بیان نمودند.
رئیس اتحادیه صادرکنندگان طلا و جواهر ایران گفت: طلا در تمام مدت زمانی بهترین گزینه برای خرید با پول هایی است که به عنوان نیاز ضروری خانواده ها محسوب نمی شود.
عروس جوان که با انگیزه‌ای نامعلوم خواهرشوهرش را قربانی اسیدپاشی کرده بود، بزودی در دادگاه به دفاع از خود می‌پردازد.

صفحه‌ها