کانال خبری تلگرامی صبح رزن

 

http://dana.ir/content/ads/ad118.gif

آخرین اخبار

مطالب اجتماعی

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، به تبیین سیاست این وزارتخانه در قبال تعطیلی مدارس به دلیل شیوع آنفلوانزا پرداخت.
نرخ بیکاری استان همدان در بهار 98 برابر 6.1 درصد اعلام شد از این رو به بررسی آمار سه سال گذشته نرخ بیکاری در استان پرداختیم.
اجرای طرح اعطای تسهیلات به اهالی قلم از فردا توسط بانک صادرات آغاز می‌شود.
عملیات اجرایی راه‌آهن شلمچه-بصره به طول حدود ۳۵ کیلومتر که هیئت دولت مجوز امضای قرارداد آنرا صادر کرده از روز عید فطر آغاز می شود.
مراسم افطاری ساده مردمی عصر سه شنبه در پل طبیعت تهران برگزار شد.
دغدغه جدید پولدارهای تهرانی برای کاشت نگین ۷ میلیونی در چشم سوژه گزارش یک رسانه روس شد.
ماموران گمرک ۱۰ بسته طلای کار شده قاچاق را از کمر یک مسافر ورودی از کشور ترکیه کشف کردند.
آیا تا به حال فکر کرده‌اید چرا وزن کم نمی‌کنید یا احساس نفخ‌تان حتی پس از خوردن مقادیر مختصر غذا برطرف نمی‌شود؟ در این صورت، احتمالا نیاز به تقویت آنزیم‌هایی دارید که مسئول هضم غذا هستند.
یک خانم ایرانی که همراه با همسر خود در حال پرواز از قطر به اندونزی بود، در بین راه متوجه شد که همسرش به او خیانت کرده است؛ او آن قدر همسرش را کتک زد که هواپیما مجبور به فرود اضطراری شد و این زوج را در شهر چنای هند پیاده کرد!
هنرمندان ایرانی به خصوص فعالان عرصه سینما و تلویزیون چند سالی است به پیروی از هم‌پیشگانشان در دیگر کشورها به بهانه عمل به مسئولیت‌های اجتماعی‌شان انگشت‌بر روی حوزه فانتزی و خوش آب و رنگ محیط زیست گذاشته‌اند اما سؤال اینجاست که حضور پرتعداد آنان به سود محیط زیست کشور بوده است یا بیشتر مطرح‌شدنشان در رسانه‌ها؟
یک واحد آموزشی خیرساز در منطقه مرزی صالح‌ آباد تربت‌ جام با حضور علی دایی به بهره‌برداری رسید.
ازدواج و تشکیل خانواده موضوعی است که همه دختران و پسران مجرد درباره آن فکر می کنند، یک ازدواج درست که بر پایه‌های محکم اخلاقی و دینی استوار باشد، نه‌تنها تمام نیازهای عاطفی و جسمی مرد و زن را برطرف می‌کند، بلکه زمینه‌های رشد و پیشرفت آنها را نیز فراهم می‌سازد.
مرد 37 ساله که از همکلاسی دانشگاهش به بهانه جن گیری 20 میلیون تومان سرقت کرده و آنها را 5 روز در خانه بیهوش کرده بود، شناسایی و دستگیر شد.
تنها بازمانده جنایت خانوادگی محله نعمت‌آباد برای عمویش درخواست قصاص کرد. او مدعی است چون مادرش متوجه ارتباط پنهانی عمویش با زن دیگری شده بود، به قتل رسید.
هنرپیشه معروف هالیوود در حال آماده شدن برای مراسم ازدواج جدیدش است.

صفحه‌ها