کانال خبری تلگرامی صبح رزن

http://dana.ir/content/ads/ad118.gif

آخرین اخبار

مطالب شهدای رزن

مدیر امور آموزشی دانشگاه بوعلی سینای همدان گفت: ثبت‌نام حضوری دانشجویان دانشکده‌های اقماری دانشگاه بوعلی سینا از امروز شنبه ۳۱ شهریور در محل این دانشکده‌ها صورت می‌پذیرد.
یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی ضمن اینکه انتشار اسامی بازنشستگان را موجب شفافیت در اجرای قانون منع بکارگیری بازنشستگان دانست، گفت: دولت برای انتشار اسامی بازنشستگان سامانه‌ای را ایجاد کند.
معاون مهندسی و ساخت اداره‌کل راه و شهرسازی استان همدان گفت: اگر اعتبارات تکمیلی برای چهار خطه کردن محور کبودراهنگ- قیدار- زنجان تخصیص پیدا کند تا انتهای سال 98 به پایان خواهد رسید.
یادواره سردار شهید محسن بکند از سرداران شهید دفاع مقدس در شهرستان رزن با عنوان آبروی محله برگزار می شود.
دختر شهید حاج ستار ابراهیمي‌هژیر یکی از فرماندهان دفاع مقدس در دلنوشته‌ای از دلتنگی‌هایش می‌گوید.
سرلشکر خلبان علی بختیاری در آخرین ماموریت خود در هجدهمین روز از خرداد ماه سال 1360، درحالی که از ستون نظامی نیروهای خودی پشتیبانی می کرد، مورد هدف موشک دشمن بعثی قرارگرفت و در نزدیکی شهر مهاباد سقوط کرد و به فیض شهادت نائل آمد.
شهید تقی محمد خانی عارف به سال 1349 در روستای نیر از توابع قروه در جزین به دنیا آمد.وی در سن هفت سالگی راهی مدرسه شد و تا سال دوم نظری با موفقیت ادامه داد.
معرفی شهدای شهرستان رزن؛
شهید فرزند علی خاکی متولد روستای هریان از توابع شهرستان رزن و تربیت یافته پدر و مادری مومن ومتدین است که از همان دوران کودکی زمزمه حسینی زیستن وحسینی مردن را در گوش او خواندند .
صبح رزن به مناسبت روز معلم منتشر میکند؛
روز معلم بهانه ای شد تا یادی از سروقامتانی کنیم که تعلیم و تربیت و کلاسهای درس دانشگاه دنیا را رها کردند و در دانشگاهی بهتر به آموختن و آموزش دادن مشغول شدند.حکایت معلمان و آموزگاران شهید این سرزمین این چنین داستانی است.
رئیس انجمن صنفي راهنمایان گردشگردان همدان گفت: تعداد راهنمایان گردشگري همدان نسبت به ديگر نقاط كشور كم است.
فرماندار رزن خبرداد
فرماندار رزن با بیان اینکه متولی ساماندهی مزار شهدا بنیاد شهید است از اختصاص 100 میلیون تومان برای ساماندهی مزار شهدای گمنام قروه در جزین خبر داد.
امروز مراسم عزاداری ۲۸ صفر روستای قایش زادگاه شهيد ستار ابراهيمی، توسط هیأت چهارده معصوم (ع) برگزارشد.
فرماندار شهرستان رزن گفت: سرشماری عمومی نفوس و مسکن سال ۱۳۹۵ از سوم مهر تا 25 آبان‌ماه امسال همزمان با سراسر کشور در شهرستان رزن برگزار می‌شود.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از کارگران فرمودند: جامعه‌ کارگری یک جامعه‌ وفادار به انقلاب و نظام است که در همه‌ حوادث مهم انقلاب و بعد از انقلاب حضور داشت.

صفحه‌ها