کانال خبری تلگرامی صبح رزن

 

 

 

 

آخرین اخبار

مطالب شهدای رزن

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته در منطقه تحت پوشش این دانشگاه ۱۴۰ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند و ۱۶ مورد فوتی در این بازه زمانی در مراکز درمانی استان همدان رخ داده است.
تویی که نام تو در صدر سربلندان است هنوز بر سر نی چهره تو خندان است.
رئیس بنیاد مستضعفان از تأمین ۱۰ هزار سری جهیزیه برای نوعروسان یتیم تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی خبر داد و گفت: بنیاد مستضعفان با اعتباری معادل ۱۱۰ میلیارد تومان، جهیزیه تمام دختران یتیم در شرف ازدواج تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی را تأمین کرد.
همدان - حسینی؛ مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان از بهره برداری ۳.۵ کیلومتر از قطعه دوم کمربندی رزن تا پایان هفته دولت امسال خبر داد.
فرماندار آوج گفت: عملیات اجرایی فاز اول تعریض گردنه آوج واقع در مسیر قزوین-همدان تا پایان خرداد ماه جاری آغاز می‌شود.
مسئول بسیج پیشکسوتان جهاد و شهادت سپاه ناحیه رزن از حضور غرور آفرین ۳۰ رزمنده از شهرستان رزن و درگزین در عملیات فتح المبین خبر داد و افزود: در عملیات فتح المبین رزمندگان همدانی در قالب تیپ محمد رسول الله و به فرماندهی حاج احمد متوسلیان و جانشینی حاج محمود شهبازی سازماندهی شدند و نقش همدانی ها در این عملیات برجسته و پر رنگ بود.
فرماندار رزن با اشاره به افزایش قیمت بنزین گفت: هیچگونه افزایش قیمتی در سایر کالاها و اقلام مصرفی نخواهیم داشت و با دقت بازار را رصد می کنیم.
رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان رزن گفت: این شهرستان در پرداخت تسهیلات اشتغال فراگیر و توسعه روستایی رتبه دوم را در سطح استان همدان کسب کرده است.
سرپرست سازمان تبلیغات اسلامی شهرستانهای رزن و درگزین گفت: با اهتمام هیئات و متدینین شهرستان رزن امسال موکبها و ایستگاه های پذیرایی از زائرین اربعین حسینی به دو موکب افزایش یافت.
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان همدان از فعالیت هیات‌های حسینی همدان در جهت تحکیم بنیان خانواده خبر داد.
در حالی که همگان تغییر الگوی کشت را بهترین راهکار برای مقابله با محدودیت های آبی می دانند، رعایت نکردن این موضوع مهم بار دیگر کشاورزان زیادی را متضرر کرده و هندوانه های زیادی زیر چرخ های تراکتور له شد.
رئیس بنیاد رزن در دیدار با پدر شهید مجیدی رگفت: خدمت به خانواده شهدا یک عبادت است و ما افتخار می کنیم که خادم ایثارگران هستیم.
همدان - استاندار همدان با بیان اینکه باید جوان باوری را در جامعه تقویت کنیم، گفت: دولت به احزاب در حوزه سیاسی و سمن ها در حوزه فرهنگی و اجتماعی نگاه حمایتی و ویژه دارد.
سرپرست اداره صنعت،معدن و تجارت شهرستان رزن گفت: 559 نفر از بافندگان فرش دستباف در رزن زير پوشش بیمه قالیبافی هستند.
مدیر امور آموزشی دانشگاه بوعلی سینای همدان گفت: ثبت‌نام حضوری دانشجویان دانشکده‌های اقماری دانشگاه بوعلی سینا از امروز شنبه ۳۱ شهریور در محل این دانشکده‌ها صورت می‌پذیرد.

صفحه‌ها