کانال خبری تلگرامی صبح رزن

 

http://dana.ir/content/ads/ad118.gif

آخرین اخبار

مطالب شهدای رزن

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان همدان از فعالیت هیات‌های حسینی همدان در جهت تحکیم بنیان خانواده خبر داد.
در حالی که همگان تغییر الگوی کشت را بهترین راهکار برای مقابله با محدودیت های آبی می دانند، رعایت نکردن این موضوع مهم بار دیگر کشاورزان زیادی را متضرر کرده و هندوانه های زیادی زیر چرخ های تراکتور له شد.
رئیس بنیاد رزن در دیدار با پدر شهید مجیدی رگفت: خدمت به خانواده شهدا یک عبادت است و ما افتخار می کنیم که خادم ایثارگران هستیم.
همدان - استاندار همدان با بیان اینکه باید جوان باوری را در جامعه تقویت کنیم، گفت: دولت به احزاب در حوزه سیاسی و سمن ها در حوزه فرهنگی و اجتماعی نگاه حمایتی و ویژه دارد.
سرپرست اداره صنعت،معدن و تجارت شهرستان رزن گفت: 559 نفر از بافندگان فرش دستباف در رزن زير پوشش بیمه قالیبافی هستند.
مدیر امور آموزشی دانشگاه بوعلی سینای همدان گفت: ثبت‌نام حضوری دانشجویان دانشکده‌های اقماری دانشگاه بوعلی سینا از امروز شنبه ۳۱ شهریور در محل این دانشکده‌ها صورت می‌پذیرد.
یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی ضمن اینکه انتشار اسامی بازنشستگان را موجب شفافیت در اجرای قانون منع بکارگیری بازنشستگان دانست، گفت: دولت برای انتشار اسامی بازنشستگان سامانه‌ای را ایجاد کند.
معاون مهندسی و ساخت اداره‌کل راه و شهرسازی استان همدان گفت: اگر اعتبارات تکمیلی برای چهار خطه کردن محور کبودراهنگ- قیدار- زنجان تخصیص پیدا کند تا انتهای سال 98 به پایان خواهد رسید.
یادواره سردار شهید محسن بکند از سرداران شهید دفاع مقدس در شهرستان رزن با عنوان آبروی محله برگزار می شود.
دختر شهید حاج ستار ابراهیمي‌هژیر یکی از فرماندهان دفاع مقدس در دلنوشته‌ای از دلتنگی‌هایش می‌گوید.
سرلشکر خلبان علی بختیاری در آخرین ماموریت خود در هجدهمین روز از خرداد ماه سال 1360، درحالی که از ستون نظامی نیروهای خودی پشتیبانی می کرد، مورد هدف موشک دشمن بعثی قرارگرفت و در نزدیکی شهر مهاباد سقوط کرد و به فیض شهادت نائل آمد.
شهید تقی محمد خانی عارف به سال 1349 در روستای نیر از توابع قروه در جزین به دنیا آمد.وی در سن هفت سالگی راهی مدرسه شد و تا سال دوم نظری با موفقیت ادامه داد.
معرفی شهدای شهرستان رزن؛
شهید فرزند علی خاکی متولد روستای هریان از توابع شهرستان رزن و تربیت یافته پدر و مادری مومن ومتدین است که از همان دوران کودکی زمزمه حسینی زیستن وحسینی مردن را در گوش او خواندند .
صبح رزن به مناسبت روز معلم منتشر میکند؛
روز معلم بهانه ای شد تا یادی از سروقامتانی کنیم که تعلیم و تربیت و کلاسهای درس دانشگاه دنیا را رها کردند و در دانشگاهی بهتر به آموختن و آموزش دادن مشغول شدند.حکایت معلمان و آموزگاران شهید این سرزمین این چنین داستانی است.

صفحه‌ها