کانال خبری تلگرامی صبح رزن
کانون بسیج

http://dana.ir/content/ads/ad118.gif

 

آخرین اخبار

مطالب سیاسی

رئیس سازمان بسیج مستضعفین پایبندی به اصول و ارزش‌ها را لازمه انقلابی بودن دانست و گفت: انقلابی بودن و انقلابی ماندن در حال و هوای آرام و خوشی و سرخوشی میسر نیست بلکه در تشخیص سره از ناسره در میان سختی‌ها نشان داده می‌شود.
جوان امروز هرگز صدای تیراندازی نشنیده، انفجار مغازه ها را ندیده، با پیکرهای بی سر و آغشته به خون پیر و جوان رو در رو نشده، صدای جیغ مردم را نشنیده، غم و تأثر ملت از شهادت بهشتی و رجایی و باهنر را درک نکرده است. برای همین است که نمی داند منافقین چه بلایی بر سر ظرفیت ها و آرمان های این ملت آورده اند.
معاون سیاسی و امنیتی استاندار همدان گفت: ‌وقوع جرائم در استان همدان ۲۹ درصد و نرخ طلاق ۶ درصد کاهش یافت‌.
سعید جلیلی هفتم ارديبهشت در اجتماع بزرگ مردم همدان حضور مي‌يابد.
بانک جهانی با اشاره به این که رشد بخش غیرنفتی ایران در نیمه نخست سال ۹۵ تنها ۰.۹ درصد بوده تاکید کرد بخش غیرنفتی ایران رشد قابل توجهی نخواهد داشت مگر این که سرمایه های خارجی قابل توجهی جذب و اقتصاد ایران به سیستم بانکی بین المللی متصل شود.
ظریف در توئیت شب گذشته خود در پاسخ به اظهارات ضد ایرانی ترامپ علیه برجام بخشی از بند ۲۸ توافق هسته ای ایران و گروه ۱+۵ را با ماژیک هایلایت به رنگ زرد مشخص کرده بود. ترجمه بخش مورد تاکید وزیر خارجه ایران می‌گوید: «مقامات ارشد دولت های گروه ۱+۵ و ایران تمام تلاش خود را برای اجرای موفق برجام انجام خواهند داد که شامل اظهارات علنی آنها نیز می‌شود.»
همزمان با تشدید مشکلات تولید در سالهای اخیر یکی از کارخانجات قدیمی حوزه چرم مصنوعی هم با ۳۰۰ کارگر تعطیل شد.
تشکل‌های دانشجویی ۴۸ دانشگاه در نامه‌ای به رئیس صداوسیما اعلام کردند: از شما می‌خواهیم نسبت به تصمیم اشتباه عدم پخش زنده مناظرات تلویزیونی واکنش نشان دهید.
امام علی (ع):ای مالک، هرگز پیشنهاد صلح از طرف دشمن را که خوشنودی خداوند در آن است رد مکن که آسایش رزمندگان و آرامش فکری تو و امنیت کشور در صلح تامین می گردد.
سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز از کشف یک محموله بزرگ از داروها و پودرهای نیروزای قاچاق در گمرک بندر شهید رجایی خبر داد.
در حالی دولت تعطیلی و اخراج کارگران را فقط تکذیب می کند که انتشار یک سند جدید نشان می دهد، شرکت روغن نباتی جهان اقدام به اخراج محترمانه برخی کارکنان خود به دلیل شرایط بد کاری نموده است.
داوطلب انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: بیمه زنان خانه‌دار حتماً باید اجرایی شود و همچنین بیمه زنان روستایی و عشایری حتماً باید اجرایی شود.
حضرت آیت الله خامنه‌ای در دیدار جمعی از فرماندهان و کارکنان ارتش تأکید کردند: برای یک کشور بدترین موقعیت این است که مسئولین کشور از اخم و تهدید و تشر دشمن بترسند. اگر ترسیدند در واقع در را برای ورود او و دخول او و تجاوز و تعرض او باز کردند.
با گذشت چند روز از این انفجار بزرگ و تکان‌دهنده، علاوه بر اینکه رفتار جامعه جهانی به آن سوال برانگیز است، رفتار رسانه‌های جهان و حتی ایران هم به پوشش آن بسیار عجیب است، حال آنکه این اتفاق چند روز پس از ماجرای ادلب رخ داد و هرچند حمله به ادلب منجر به واکنش‌های جهانی و حتی حمله موشکی آمریکا به سوریه شد؛ اما گویا این حادثه قرار است در یک سکوت محض به دست فراموشی سپرده شود.
به این سخنان دقت کنید: «امکان ایجاد ممنوعیت برای مهاجرت به تهران سخت است و باید همچون سایر کشورهای پیشرفته، هزینه زندگی در شهرهای بزرگ را بالا برد تا از ورود جمعیت کم کرد»؛ این سخنان را کسی بیان کرده که حل مشکلات ساکنان تهران و تسهیل شرایط زندگی برای ایشان، یکی از کلیدی ترین مسئولیت های وی است!

صفحه‌ها