کانال خبری تلگرامی صبح رزن

 

 

 

 

آخرین اخبار

مطالب سیاسی

قهرمانی نماینده دادستان گفت: طبری در ذیل شبکه‌های مختلف خود پیگیر شناسایی افراد پرونده‌دار قضایی بود تا با نفوذ در آن‌ها ارتشاء‌هایی داشته باشد، در این میان فردی به نام محمد انوشه که به واسطه دستگیری طبری از کشور متواری شده وظیفه شناسایی طعمه در شبکه طبری را داشت.
این روزها فیک نیوزها یا همان اخبار جعلی ابزاری برای تخریب مجلس یازدهم شده است و جریان اصلاحات با بی اخلاقی رسانه ای حتی از تولید اخبار فیک هم در این عرصه غافل نمی شود.
سازمان انرژی اتمی در اطلاعیه ای وقوع انفجار در سایت هسته ای شهید رضایی نژاد یزد را تکذیب کرد.
انتصاب افراد منسوب به شخصیت های سیاسی همواره باعث ایجاد حاشیه هایی شده است، حاشیه هایی که لزوم شکل گیری سیستمی شفاف برای کنترل چنین انتصاب هایی را ضروری می کند.
دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: ترور شهید سلیمانی بزرگترین هدیه آمریکا به تروریسم تکفیری و حامیانش بود.
از یک سو غلامرضا تاجگردون مطرح کرده است که اطلاعات فراوانی از کسانی که اعتبارنامه وی را تایید نکرده و اتهاماتی را علیه وی مطرح کرده اند دارد اما اقدام به این کار نمی کند و از سوی دیگر افشای این اطلاعات را بی اخلاقی معرفی می کند.
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن ۳۴ سال سن دارند، گفت: مبلغ تسهیلات مستأجرانی که کد رهگیری دارند، در اختیار مالک خانه قرار می‌گیرد و مستاجران تنها سود و کارمزد آن را پرداخت می‌کنند و بعد از اتمام قرارداد، مبلغ ودیعه به بانک برگردانده می شود.
برخی منابع محلی از وقوع یک انفجار در نزدیکی روستای گلوگاه واقع در بخش کورین (مسیر زاهدان-خاش) خبر می‌دهند.
انتشار خبر مجازات سه نفر از اوباش شناسنامه دار تهران طی روزهای گذشته که در جریان آشوب های مسلحانه سال گذشته نیز دست داشته اند دارای جزئیات جالب توجهی است.
سخنگوی وزارت دفاع با اشاره به شنیده شدن صدای انفجار در مناطقی از شرق تهران، گفت که این صدا مربوط به انفجار یک مخزن گاز در منطقه عمومی پارچین بوده و این حادثه هیچ تلفاتی به همراه نداشته است.
باید به دنبال ایجاد جبهه فکری، فرهنگی و رسانه ای برای نمایش جنایت های آمریکایی بود که هفته حقوق بشر آمریکایی می تواند آغاز این راه باشد.
با توجه به شغل پدرش که در سوریه تجارتخانه ای داشته است به صورت نیروی داوطب مردمی با مستشاران نظامی ایران درسوریه همکاری داشته است و به دلیل اعتیادش نتوانسته هیچ گاه استخدام سپاه بشود.
محمد رضا عدالتخواه با بیان اینکه سالم سازی دستگاه قضایی، محور اصلی سند تحول قضایی است، گفت: ۳۰ درصد پرونده های معوقه استان همدان تعیین تکلیف شدند.
چند روز پیش یک روزنامه نگار از تخلف غیرقانونی شخص ریس جمهور درباره ساخت یک پلاک غیر مجاز در جماران خبر داد اما امروز تب و تاب این جنجال بالا گرفت و مقامات شهرداری و عضو شورای شهر هر کدام پاسخ‌های متفاوتی به این ماجرا دادند.
در سال های گذشته برخی جریان‌های سیاسی تلاش کرده اند تا به ارائه چهره ای غیر انقلابی از شهید چمران، از الگو گیری جوانان و بخصوص نخبگان علمی از شخصیت او در مبارزه با استکبار جلوگیری کنند.

صفحه‌ها