نمایش 1 - 10 از 43
دختر سردار شهید حاج ستار ابراهیمی هژیر با بیان اینکه فرزندان "دختر شینا" گنجینه‌‌ای ارزشمند است، گفت: مهمترین پیام دختر شینا برای زوج‎های جوان است تا همراه و همگام با همسرشان باشند.
معصومی گفت: به ما بازیگران در جشنواره فیلم تهران اعلام کردند که فرح پهلوی برای بازدید به آنجا مراجعه می کند و ما را تهدیدکردند که حتما باید حضور داشته باشیم.
همسر شهید مدافع حرم نسبت به شایعات مطروحه در فضای مجازی علیه مدافعان حرم واکنش نشان داد.
باران زمانی بازیگری که این روزها در سریال «معمای شاه» ظاهر شده از ایفای نقش در این سریال گفت.
- دکتر غلامرضا اعوانی، چهره ماندگار فلسفه و رئیس انجمن حکمت و فلسفه ایران در این گفت وگو به تبیین نوع شناخت ما از پیامبر می پردازد
یک زمانی سایت‌های اسرائیل و عربستان را می‌زدم/
سامان اقدمی جوان 21 ساله اهل تبریز جزو آن دسته از هکرهایی است که بیشتر به صفحات چهره‌های ضدایرانی، توهین کنندگان به ائمه و بازیگران خارجی معروف نفوذ می‌کند و عکس تراکتورسازی را در صفحه آنان قرار می‌دهد.
عماد رحمانی گفت: تاریخ کشور ما بسیار پویاست به نحوی که می‌تواند بدون نیاز به تخیل و تغییری در قالب یک بازی جذاب روایت شودکه ما سراغ این محتوا نمی‌رویم.
بازیگر فیلم یتیم‌خانه ایران گفت: تمامی صحنه‌های یتیم‌خانه ایران برایم تلخ بود زیرا مربوط به تاریخی واقعی کشورم می‌شد که متاسفانه مورد غفلت و فراموشی قرار گرفته است.
مجتبی عسکری فرد فرزند نوجوان شهید مدافع حرم محمدرضا عسکری فرد در گفت‌وگوی تفصیلی با خبرگزاری تسنیم از زوایای ناگفته شهادت پدر و پیش‌بینی‌های او می‌گوید.
سازنده انیمیشن "افسانه شهر قالی " با بیان اینکه گام اول در اکران تولیدات انیمشن را استاد عظیمی با "تهران ۱۵۰۰" برداشت، گفت: موضوع انیمیشن "ناسور" ارزشی و مقدس است و اکران آن اتفاقی فوق العاده در سینما است.

صفحه‌ها