نمایش 1 - 10 از 40
باران زمانی بازیگری که این روزها در سریال «معمای شاه» ظاهر شده از ایفای نقش در این سریال گفت.
- دکتر غلامرضا اعوانی، چهره ماندگار فلسفه و رئیس انجمن حکمت و فلسفه ایران در این گفت وگو به تبیین نوع شناخت ما از پیامبر می پردازد
یک زمانی سایت‌های اسرائیل و عربستان را می‌زدم/
سامان اقدمی جوان 21 ساله اهل تبریز جزو آن دسته از هکرهایی است که بیشتر به صفحات چهره‌های ضدایرانی، توهین کنندگان به ائمه و بازیگران خارجی معروف نفوذ می‌کند و عکس تراکتورسازی را در صفحه آنان قرار می‌دهد.
عماد رحمانی گفت: تاریخ کشور ما بسیار پویاست به نحوی که می‌تواند بدون نیاز به تخیل و تغییری در قالب یک بازی جذاب روایت شودکه ما سراغ این محتوا نمی‌رویم.
بازیگر فیلم یتیم‌خانه ایران گفت: تمامی صحنه‌های یتیم‌خانه ایران برایم تلخ بود زیرا مربوط به تاریخی واقعی کشورم می‌شد که متاسفانه مورد غفلت و فراموشی قرار گرفته است.
مجتبی عسکری فرد فرزند نوجوان شهید مدافع حرم محمدرضا عسکری فرد در گفت‌وگوی تفصیلی با خبرگزاری تسنیم از زوایای ناگفته شهادت پدر و پیش‌بینی‌های او می‌گوید.
سازنده انیمیشن "افسانه شهر قالی " با بیان اینکه گام اول در اکران تولیدات انیمشن را استاد عظیمی با "تهران ۱۵۰۰" برداشت، گفت: موضوع انیمیشن "ناسور" ارزشی و مقدس است و اکران آن اتفاقی فوق العاده در سینما است.
گفتگو با رضا ینگجه کارگردان نماهنگ «حاج حسین»
به بهانه رونمایی از نماهنگ حاج حسین هم صحبت شدیم با کارگردان این کار، رضا ینگجه.
اتاسد حوزه و دانشگاه معتقد است: اگر سید صادق شیرازی هم از این‌ها صریحاً اظهار برائت نماید، یاسر الحبیب بدون شک به کار خود ادامه خواهد داد. چون عقبه‌اش انگلیسی است اگر دید دیگر نمی‌تواند استفاده کند خودش با حمایت انگلیسی‌ها کار خود را ادامه می دهد.
مدیر کل دفتر برنامه ریزی و تألیف کتب درسی وزارت آموزش و پرورش ماجرای شایعات یا حذف «شهید فهمیده» از کتب درسی را تشریح کرد.

صفحه‌ها