نمایش 1 - 10 از 14
فیلم «ویلایی ها» در میان دلمشغولی های فراوانی که در سینمای ایران وجود دارد و در میان انبوه قصه های ناکجا آبادی در حال اکران در سینما قصه ی جذابی را از درون تاریخ معاصر مردم سرزمینمان روایت می کند که بهترین روزهای زندگی خود را با تلخ ترین حماسه ی شیرین پس از انقلاب اسلامی سپری کردند.
گزارشی از روند تصویب و ماهیت سند ۲۰۳۰:
دوازده اردیبهشت سال گذشته، رهبر انقلاب در دیدار با معلمان با اشاره به اینکه ما برای تربیت نسل آینده با حریفی به نام «نظام سلطه‌ی بین‌المللی» مواجه هستیم فرمودند: «ممکن است برخی تعجب کنند که چه ارتباطی میان آموزش‌وپرورش و «نظام سلطه‌ی بین‌المللی» وجود دارد، درحالی‌که واقعیت این است که نظام سلطه برای نسل جوانِ ملت‌ها به‌ویژه ملتِ ایران برنامه دارد.»
سريال شبکه نمايش خانگي «عاشقانه» به کارگرداني آقاي «منوچهرهادي» اين روزها بازهم حاشيه ساز شده است.
در اکران فیلمهای نوروزی سال 96 پس از ماجرای نیمروز که به طور کلی فیلمی با ماهیت متفاوت از همه ی این سالهای کشورمان می باشد دو فیلم دیگر نیز اکران شده اند.
به نظر نمی‌رسد، این حواشی کمکی به بهبود فروش سریال «عاشقانه» کند و اتفاقاً انگیزه آنهایی که به طور مستمر خریدار شش قسمت منتشر شده از این سریال بودند را برای ادامه این روند کاهش خواهد داد. بدین ترتیب، عاشقانه را نیز می‌توان در لیست بلندبالایی از مجموعه‌های تولید شده در شبکه نمایش خانگی گذاشت که شکست تجاری خورده‌اند.
امام سجاد ع به سبب دوران زندگی و اتفاقات رویدادهایی حاصل شده در دوران حیات خود نی تواند در امور مهم و حیاتی زندگی امروز به عنوان الگوی تمام مطرح باشد.
ترجمه رمان «سفر به گرای ۲۷۰ درجه» نوشته احمد دهقان توسط میکله مارلی آغاز شد و در سال آینده میلادی توسط انتشارات میمزیس ایتالیا منتشر می‌شود.
جامعه پر تنوع هویتی ایرانیان در طول تاریخ به دلیل توع بالای فرهنگی و از طرفی محیط طبیعی بکر و زیبای کشور ایران و فلات ایران ممزوج و یکی بودن با طبیعت را بسیار خوب و از هزاره های بسیار گذشته تجربه کرده اند.
گرفتن دومین جایزه اسکار توسط اصغر فرهادی در مراسم اکادمی و حواشی آن از چند روز گذشته بار دیگر بحثهای داغ در مورد سینمای فرهادی و به طور کلی سینمای جنشواره ای را در رسانه ها و عموم مردم در پی داشته و خواهد داشت.
حمید حسام از دیدار خصوصی اش با رهبری می گوید؛
رزمنده دفاع مقدس و نویسنده همدانی گفت: در این جلسه من 7-8 دقیقه ای با حضرت آقا صحبت کردم، در بین صحبتم عرض کردم که بیست سال است در این فضا قلم میزنم و مزد بیست ساله خود را امروز گرفتم.

صفحه‌ها