نمایش 1 - 9 از 9
رئیس اداره فرش همدان
هریک از نقاط استان همدان قالی مخصوص به خود را دارد. شیوه‌های نقش‌پردازی، استفاده از رنگ‌های گرم، پرزهای بلند، دوام و عمر بالا، داشتن گره متقارن، بافت تخت و استفاده از ریشه‌های بلند از جمله مهم‌ترین خصوصیات فرش استان همدان است....
فرش دستباف اگرچه با فرهنگ و هنر ایرانی عجین شده اما امروزه این هنر - صنعت با بی‌مهری مواجه شده است و در کمتر خانه‌ای فرش دستباف دیده می‌شود چراکه نوع ماشینی آن گوی سبقت را ربوده است.
صبح رزن برسی کرد؛
نبود آب آنقدر برای انسان دلهره آور و غیر قابل تحمل است که حتی تصور کردنش هم بسیار سخت است.
برخلاف اظهارات اخیر رئیس جمهور در رابطه با ایجاد بیش از 700هزار شغل در سه ماهه نخست امسال باز هم نتایج طرح آمارگیری نیروی کار سال 96 در سایت مرکز آمارنشان دهنده افزایش بیکاری در جامعه بوده است از همین رو بر آن شدیم تا به سراغ مردم رفته و از اوضاع کسب و کارشان کمی جویا شویم.
- در حالیکه کمتر از سه روز به بزرگترین رخداد سیاسی سال 96 باقی مانده شور و اشتیاق وصف نشدنی رای اولی ها برای حضور در نخستین مشارکت سیاسی، تنور انتخابات را داغ تر کرده است.
افزایش افسار گسیخته ی قیمت گوشت طی روزهای اخیر به نحوی بوده است که به جرئت می توان از این کالا به عنوان طلای خوراکی در سبد خانوار یاد کرد.
حمید حسام از دیدار خصوصی اش با رهبری می گوید؛
رزمنده دفاع مقدس و نویسنده همدانی گفت: در این جلسه من 7-8 دقیقه ای با حضرت آقا صحبت کردم، در بین صحبتم عرض کردم که بیست سال است در این فضا قلم میزنم و مزد بیست ساله خود را امروز گرفتم.
طی یک ماه آینده انتخابات ریاست هیأت فوتبال استان برگزار خواهد شد و هشت کاندیدای این سمت با هم به رقابت خواهند پرداخت تا چهارسال تلخ و شیرین را برای فوتبال اين استان رقم بزنند.
سلسله گزارشهای دست آوردهای بسیج مستضعفین در رزن بخش اول
فعالیتها و عملکرد بسیج سازندگی و بسیج مردمی در عرصه ی اقتصاد مقاومتی و مردمی کردن اقتصاد در سه سال گذشته علاوه بر ایجاد 230 هزار شغل در کشور موجب شکوفایی گسترده توانایی ها و ظرفیتهای جوانان کشور و رفع نیاز داخلی شده است.