نمایش 1 - 10 از 204
به بهانه روز سینما ؛
گمان نميكنم امروز كسي شك داشته باشد كه سينما مهمترين ابزار انتقال پيام هاي جامع شناختي و روش زندگي (Life style) در دنياي مدرن است .
آیت الله طالقانی در سالهای پیش از انقلاب از اولین جرقه ها نهضت ملی شدن نعت نفت تا 15 خرداد و بعد از آن همیشه و همواره در صف اول مبارزه با همه مظاهر فساد و تباهی قرار داشت.
بامراجعه به سوابق و مشاهدات شخصی از محیط اجتماعی و فرهنگی مردمان بودایی چنین رفتار وحشیانه و غیر انسانی از اموزه های بودایی بعید بنظر میرسد .
چند حقیقت ساده درباره حصر در روزهای گذشته روشن شده که با وجود گذشت زمان کم و بیش طولانی از آغاز حصر، تاکنون تا حد زیادی مکتوم بوده است.
قطع به یقین انتظار سکوت از جمهوری الامی در برابر چنن خیانتی یک انتظار بیهوده است و هر سکوتی در این زمینه زمینه ساز افزایش تحرکات خائنانه تجزیه طلبی در ایران بزرگ خواهد بود.
شهروند خرم‌آبادی که تا چند ماه پیش نهایتا به دستفروش باسواد و مظلوم شهرت داشت، حالا روز به روز مدارج بالاتری را کسب می‌کند؛ مدارجی که به واسطه آن می‌تواند زندگی همشهریانش را راحت تر کرده و به پشتوانه ایشان، به سطوح بالاتری برسد.
چند روز پیش 28 مرداد بود و بازهم یاد آن روز غم انگیز در دلها زنده شد . تاریخ این سرزمین و این کشور از این دست روزها و ایام تلخ و دلهره آور بسیار به خود دیده است .
نشست صمیمی رئیس هیات کشتی استان همدان با خبرنگاران ورزشی یک حاشیه عجیب داشت که اشاره به آن خالی از لطف نیست.
کارشناس مسائل سیاسی نوشت: این نوع شاخ و شانه کشیدن علامتی از نوعی اعتماد بنفس کاذب است که ظاهرا پس از انتخابات ٩٦ حاصل شده.
خود آقا، روحانی، احمدی نژاد. از آن ۴ تن نیز، یک نفر به شهادت رسیده و یک نفر نیز رحلت کرده است. اگر آن دو هم بودند می شد پنج نفر. فثط دو نفر نبودند یعنی بنی صدر و خاتمی.

صفحه‌ها