نمایش 1 - 10 از 177
اندر حکایت رفتارهای این روزهای شیخ نور /
با انتخابات سال ۹۶، این سومین انتخابات ریاست جمهوری است که ناطق نوری در موضعی متفاوت از پیشینه خویش ظاهر می‌شود.
روحانی واقعاً هنرمند است. او اثبات کرد هدف وسیله را توجیه می‌کند. اما کاش این کار را با لباس پیامبر نمی‌کرد. او اکنون رئیس جمهور ماست اما با شاخص‌های دموکراسی رأی آورد نه مردم‌سالاری دینی.
نقض برجام قطعا به عنوان شکل دهنده یکی از بهترین عبرت ها در حافظه ی تاریخی ملت ایران خواهد ماند.
اسحاق جهانگیری دیشب با شگفتی از فروش 22 میلیارد دلار ارز در دبی و استانبول برای کنترل نرخ ارز داخلی در دوران شوک ارزی 92 حرف زد .
آخرین جلسه شورای عالی فضای مجازی با حضور مسئولان و چهره‌های مختلف تشکیل و مانند همیشه مباحث حول محورهایی پیش رفت که درنوع خود در تشکیل جلسه برای جلسه تقریبا کم نظیر است.
برگزاری نشست خبری رئیس‌جمهور محترم در آستانه انتخابات، از ابعاد گوناگون به زیان او تمام شد.
برنامه های انتخاباتی سیمای جمهوری اسلامی با برگزاری مناظره اقتصاددانان منتقد و موافق دولت در خصوص عملکرد اقتصادی دولت آغاز شد.
ادعای عدم پی بردن به هویت صهیونیستی مصاحبه‌کننده، بیش از آنکه اهانت به مخاطب باشد، توهین به ضریب هوشی مصاحبه‌شونده است؛ با این حال ما ادعایی در این باره نداریم. مسئله مهمتر محتوای پاسخ فرهادی به پرسش خبرنگار هاآرتص است.
شواهد و قرائن نشان می‌دهد که کاندیداتوری سید ابراهیم رئیسی برای انتخابات ریاست جمهوری قطعی است و این کاندیداتوری به طور طبیعی بر محیط و فضای کلان انتخابات موثر است.
اگر محتوای رقابت بین کاندیداها یارانه شد، به صورت طبیعی «مزایده یارانه» شکل خواهد گرفت و ممکن است طرفین عددهای نجومی پرداخت یارانه را طرح کنند و برای کم کردن سبد دیگری عدد برتری را ارائه کنند.

صفحه‌ها