نمایش 1 - 10 از 83
صبح رزن بررسی می کند؛
شهرستان رزن نیز با داشتن ظرفیت و پتنسیل ورزشی بسیار خوب در بخش بانوان قطعا با بهره برداری از این مجموعه ورزشی میتواند شاهد رشد و شکوفایی هر چه بهتر و بیشتر ورزش بانوان باشد.
اردیبهشت 93 مسیح علی نژاد با اعلام پویش،فراخوان و کمپین از همه ی زنان ایرانی در سراسر ایران خواست تا برای نشان دادن اعتراض خود به حجاب در جامعه ی ایران با کشف حجاب در نقطه ای خاک کشور در انذار عمومی و در داخل محیط های عمومی و ارسال عکس خود به وی برای انتشار تصاویر خود اقدام کنند.
هفته نامه وابسته به کارگزاران از زلزله در کابینه دوم حسن روحانی خبر داد که باعث می‌شود ترکیب بخش عمده‌ای از دولت در آینده تغییر کند.
با وجود تاکیدات رهبری و دلسوزان نظام در خصوص ابطال سند 2030 در حوزه ی آموزش و پرورش ابعاد تازه تری از این ماجرا در حال روشن شدن است.
صبح رزن بررسی کرد؛
در حالی نزدیک به ده سال از آغاز عملیات عمرانی بزرگترین مجموعه کتابخوانی شهرستان رزن میگذرد که وعده های متععد در این یک دهه برای افتتاح آن در دولتهای مختلف به نتیجه نرسیده است.
کوچک کردن شکم های چاق و فربه و رسیدن به تناسب اندام، امروزه يکی از دغدغه های اصلی بسياری از مردم است که روزه داری میانبری مطمئن برای حل این مشکل محسوب می شود.
فیلم سینمایی «ویلایی‌ها» به کارگردانی منیر قیدی، فیلمی است که توانسته هوای تازه‌ای را وارد عرصه دفاع مقدس کند؛ آن را سَر نبرید.
از نظر اردن تماس تمیم بن حمد امیر قطر با ملک عبدالله دوم پادشاه اردن پس از نشست متشنج ریاض به معنی تمایل شدید قطر به ادامه گام مثبت مبنی بر نزدیک شدن به «قربانیان نشست ریاض» شامل مصر، اردن و قطر است.
مقایسه اظهار گمرک کشورهای صادرکننده کالا به مقصد ایران با میزان اظهار گمرک ایران نشان می‌دهد تنها در 9 ماهه منتهی به آذر سال نود و پنج 21 میلیارد و هشتصد و چهل‌ و هفت میلیون دلار کالای قاچاق وارد ایران شده است.
فیلم «ویلایی ها» در میان دلمشغولی های فراوانی که در سینمای ایران وجود دارد و در میان انبوه قصه های ناکجا آبادی در حال اکران در سینما قصه ی جذابی را از درون تاریخ معاصر مردم سرزمینمان روایت می کند که بهترین روزهای زندگی خود را با تلخ ترین حماسه ی شیرین پس از انقلاب اسلامی سپری کردند.

صفحه‌ها