نمایش 1 - 10 از 12
«گرگ به آرامی وارد باغچه خانه‌مان شد و در یک لحظه دختر سه ساله‌ام را از دست خواهرش کشید. همه دنبالش دویدیم و شروع به تیراندازی کردیم. گرگ دخترم را به دندان گرفته بود و با سرعت دور می‌شد.» این بخشی از حرف‌های مردی اهل روستای زرند زنجان است که گرگ، دخترش را دو کیلومتر با خود برد اما در نهایت از ترس اهالی روستا و تیراندازی‌هایشان رهایش کرد.
گرامی داشت روز شوراها در سال 96 به سبب نزدیکی به انتخابات شوراهای شهر و روستا از اهمیت بیشتری برخوردار شده است.
صبح رزن به مناسبت روز معلم منتشر میکند؛
روز معلم بهانه ای شد تا یادی از سروقامتانی کنیم که تعلیم و تربیت و کلاسهای درس دانشگاه دنیا را رها کردند و در دانشگاهی بهتر به آموختن و آموزش دادن مشغول شدند.حکایت معلمان و آموزگاران شهید این سرزمین این چنین داستانی است.
به بهانه سالروز فناوری هسته ای
انرژی اتمی در جهان امروز یکی از مولفه های قدرت شناخته می شود .
اولین روزهای 95 در رزن در حالی آغاز شد که با راه یابی عطاا... سلطانی صبور(کاندیدای مورد حمایت اصولگرایان) و حسن لطفی (کاندیدای مورد حمایت اصلاح طلبان)دو کاندیدای مجلس شورای اسلامی برای تصاحب یک کرسی همراه بود .
نظام‌آباد رزن، روستایی از توابع بخش قروه درجزین شهرستان رزن است.
رهبر انقلاب چندی قبل در دیدار مردم آذربایجان با بیان اینکه حضور مردم در راهپیمایی و حمایت از انقلاب را نباید به پای عدم ناراحتی آنان نوشت تاکید داشتند که مردم از وضعیت اقتصادی گله مند هستند و مسئولین باید بگویند که در اخر سال چه کارهایی برای اقتصاد مردم انجام داده اند.
گزارش ویژه صبح رزن؛
پروژه مهم و عظیم کریدور شمالی استان همدان که از سه راهی اصله تا سه راهی اورقین ادامه دارد روزگاری یکی از آرزوهای نخبگان استانی در همدان و بویژه شهرستان رزن بود.
در حالی که جشنواره تئاتر کودک و نوجوان همدان به ساعات پایانی خود رسیده است، اینک می توان با دیدی واقع بینانه تر جشنواره تئاتر در استان همدان را بررسی کرد.
مردم منتظر تغییر محسوس در زندگی خود هستند
کاهش نرخ برابری ارز در برابر دلار در هفته ی گذشته و همینطور اعمال مجدد تحریمهای داماتو که برای چندمین بار پس از اجرایی شدن برجام به عنوان نقض برجام البته این بار بصورت آشکارتری بحساب امد بازارهای داخلی اقتصاد را دچار تلاطم کرد.

صفحه‌ها