نمایش 1 - 6 از 6
رهبر انقلاب چندی قبل در دیدار مردم آذربایجان با بیان اینکه حضور مردم در راهپیمایی و حمایت از انقلاب را نباید به پای عدم ناراحتی آنان نوشت تاکید داشتند که مردم از وضعیت اقتصادی گله مند هستند و مسئولین باید بگویند که در اخر سال چه کارهایی برای اقتصاد مردم انجام داده اند.
گزارش ویژه صبح رزن؛
پروژه مهم و عظیم کریدور شمالی استان همدان که از سه راهی اصله تا سه راهی اورقین ادامه دارد روزگاری یکی از آرزوهای نخبگان استانی در همدان و بویژه شهرستان رزن بود.
در حالی که جشنواره تئاتر کودک و نوجوان همدان به ساعات پایانی خود رسیده است، اینک می توان با دیدی واقع بینانه تر جشنواره تئاتر در استان همدان را بررسی کرد.
مردم منتظر تغییر محسوس در زندگی خود هستند
کاهش نرخ برابری ارز در برابر دلار در هفته ی گذشته و همینطور اعمال مجدد تحریمهای داماتو که برای چندمین بار پس از اجرایی شدن برجام به عنوان نقض برجام البته این بار بصورت آشکارتری بحساب امد بازارهای داخلی اقتصاد را دچار تلاطم کرد.
سلسله گزارشهای بسیج مستضعفین در رزن بخش دوم/محسن هادی ذاکر ؛
هنگامی که رهبری حکیم انقلاب اسلامی از ابتدای روزهای پایانی جنگ و حتی به روایتهایی از اواسط جنگ بر توجه به تهاجم فرهنگی و ناتوی فرهنگی جبهه ی استکباری تاکید داشتند دلسوزان و نیروهای فکری و فرهنگی که دغدغه های انقلابی را خوب درک میکردند و بصیرت دیدن توطئه های جدید را داشتند به فکر انجام اقدامات فرهنگی افتادند.
سلسله گزارشهای دست آوردهای بسیج مستضعفین در رزن بخش اول
فعالیتها و عملکرد بسیج سازندگی و بسیج مردمی در عرصه ی اقتصاد مقاومتی و مردمی کردن اقتصاد در سه سال گذشته علاوه بر ایجاد 230 هزار شغل در کشور موجب شکوفایی گسترده توانایی ها و ظرفیتهای جوانان کشور و رفع نیاز داخلی شده است.