آخرین اخبار

تاریخ : 6. فروردين 1399 - 8:32   |   کد مطلب: 27365
شرایط پیش آمده در بیماری کرونا کم کم جامعه را به سمت و سوی مقابله جدی تر با آن پیش میبرد.در همین راستا ستادهای مردمی مقابله با کرونا که پیش از این بصورت خودجوش و در کنار هم در حال فعالیت بود با تشکیل ستاد مردمی سازماندهی می شوند.

به گزارش صبح رزن،در همین راستا و پس تشکیل ستاد مردمی مقابله با کرونا در سطح استان و با مدیریت نماینده ولی فقیه با نظر آیت الله شعبانی و سایر مدیران این ستادها در سطح شهرستانها و بخشها نیز در حال شکل گیری است.

در شهرستان رزن که پیش از این و از آغاز مقابله با بیماری کرونا فعالیتهای گسترده مردمی و جهادی نیز شکل گرفته بود اینک این ستادها برای سازماندهی بهتر امور آغاز به کار کرده است.
در شهرستان رزن و بخش مرکزی امام جمعه رزن و مسئول ستاد نماز جمعه با نظر حجت الاسلام مولازاده عهده دار مسئولیت شده اند.

در دمق و درگزین نیز ائمه جمعه مدیریت سازماندهی اقدامات جهادی را بر عهده گرفته اند.

پیش از این پویش جمع آوری کمکهای مردمی مقابله با کرونا در دمق توانسته بود با حضور بیش از ۱۰۰ جوان و جمع آوری نزدیک به ۲۰۰ میلیون تومان و مدیریت سید مهدی شریفی در اقدامی تحسین برانگیز با تهیه و بسته بندی بیش از ۱۷ هزار بسته مواد بهداشتی و ضد عفونی تمام بهش سردرود و تمام منازل شعر رزن را خدمات دهی انجام دهد و بسته بهداشتی را به تمام منازل توزیع کند.

رئیس شورای شهر دمق پیش از این در گفت و گو با ما با بیان این خبر گفت:حضور جوانان خیر و پاک سرشت دمقی در فعالیتهای جهادی شبانه روزی بی سابقه و غرور آفرین است.

انتهای پیام

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن