نمایش 1 - 9 از 9
رئیس جمهور امروز درحالی از فساد 3 میلیارد دلاری در سال‌های گذشته سخن گفت که انگار فراموش کرده‌اند در همین دولت ایشان فسادی به ارزش بیش از 8 هزار میلیارد تومان رخ داده اما به آن هیچ اشاره‌ای نمی‌کنند.
مهدی نصیری بود که جرأت داشت نامه ی آوینی به محمد هاشمی را منتشر کند. همان نامه ای که آوینی به هاشمی نوشته بود : «شما صدا و سیما را به بوق مفلوکی تبدیل کرده اید.» . همان نامه‌ای که نصیری بدلیل شکایت محمد هاشمی به دادگاه رفت.
حالا انتخاب فیلم هم مثل انتخاب هر کالای فرهنگی، شکل و شمایل دیگری به خود گرفته است. مردم حالا بر اساس یک بسته ارائه شده از سوی فیلم، آن را انتخاب میکنند. بسته ای که تیزر تلویزیونی فقط یکی از بخش های آن بسته است.
پوشیدگی فضای مجازی درست مانند شبی تاریک است که موجب شده است افراد بیمار و سوءاستفاده گر، به راحتی از این تاریکی بهره لازم را ببرند و با هویت های جعلی وارد این سایت ها شوند و ضمن سوءاستفاده ، آسیب های روحی و روانی به دختران جوان وارد سازند.
در سالروز تاسیس شورای انقلاب فرهنگی بایستی بار دیگر نگاهی بر دلایل و اهداف ایجاد این نهاد انقلابی انداخت و آنچه که امروز در این شورا انجام می شود را با انچه که مورد نظر و هدف رهبری انقلاب و امام می باشد را مقایسه کرد.
ارزش دلار در زندگی اقتصادی باید شکسته شود/
مشکلات اقتصادی ناشی از تحریمهای همه جانبه استکبار جهانی به سرکردگى آمریکا در سالهای اخیر، بار دیگر نگاه کارشناسان و مردم را در کشورمان به ساخت درونی نظام و استحکام اقصاد داخلی که رهبری با بیانی دقیق سالها از آن با نامهای مختلف، بویژه اقتصاد داخلی و مقاومتی یاد میکنند، جلب کرده است.
مردم منتظر تغییر محسوس در زندگی خود هستند
کاهش نرخ برابری ارز در برابر دلار در هفته ی گذشته و همینطور اعمال مجدد تحریمهای داماتو که برای چندمین بار پس از اجرایی شدن برجام به عنوان نقض برجام البته این بار بصورت آشکارتری بحساب امد بازارهای داخلی اقتصاد را دچار تلاطم کرد.
فیلم سرشار از صحنه‌های میخکوب کننده و تحیر آور است. به ویژه آنجا که صحنه‌هایی از آخرین لحظات قحطی زدگان پخش می‌شود و یا دیالوگ‌های ارزشمند فیلم در نوع خود بسیار عمیق و با هنرمندی خاصی ترتیب یافته است؛ همانگونه که قصه کلاسیک و خطی فیلم نیز در جای خود قابل ستایش و تامل است.
باغ موزه استکبارشناسی صبح امروز با حضور داوود گودرزی، رئیس سازمان بسیج دانشجویی کشور؛ سردار افشار، دانشجوی پیرو خط امام و حسین شیخ الاسلام، سفیر سابق ایران در سوریه و مشاور وزیر امور خارجه در لانه جاسوسی سابق آمریکا افتتاح شد.