نمایش 1 - 10 از 12
۴ سال پیش بنیاد شهید برای نخستین بار آماری از شهدای مبارزه با فتنه ۸۸ ارائه داد. این لیست ۲۳ نفره شامل شهدای غیرنظامی بودند که تا نهم دی‌ماه سال ۸۸ قربانی آشوبگران در تهران شدند. که البته طی هفت سال گذشته تعدادی دیگر به این اسامی اضافه شدند.
در حالیکه قرار بود با اعطای مجوز واردات رسمی برای گوشی‌های آیفون، بساط آیفون‌های قاچاق برچیده شود اما با وجود 24 شرکت واردکننده رسمی نه تنها آیفون قاچاق از بازار حذف نشده که همچنان حضور پررنگی دارد.
پس از داغ شدن موضوع کولبرها، بی‌بی‌سی هم مستند کوتاهی درباره آنان ساخته و به بررسی ریشه‌های مشقت کولبران پرداخته است.
رئیس جمهور امروز درحالی از فساد 3 میلیارد دلاری در سال‌های گذشته سخن گفت که انگار فراموش کرده‌اند در همین دولت ایشان فسادی به ارزش بیش از 8 هزار میلیارد تومان رخ داده اما به آن هیچ اشاره‌ای نمی‌کنند.
مهدی نصیری بود که جرأت داشت نامه ی آوینی به محمد هاشمی را منتشر کند. همان نامه ای که آوینی به هاشمی نوشته بود : «شما صدا و سیما را به بوق مفلوکی تبدیل کرده اید.» . همان نامه‌ای که نصیری بدلیل شکایت محمد هاشمی به دادگاه رفت.
حالا انتخاب فیلم هم مثل انتخاب هر کالای فرهنگی، شکل و شمایل دیگری به خود گرفته است. مردم حالا بر اساس یک بسته ارائه شده از سوی فیلم، آن را انتخاب میکنند. بسته ای که تیزر تلویزیونی فقط یکی از بخش های آن بسته است.
پوشیدگی فضای مجازی درست مانند شبی تاریک است که موجب شده است افراد بیمار و سوءاستفاده گر، به راحتی از این تاریکی بهره لازم را ببرند و با هویت های جعلی وارد این سایت ها شوند و ضمن سوءاستفاده ، آسیب های روحی و روانی به دختران جوان وارد سازند.
در سالروز تاسیس شورای انقلاب فرهنگی بایستی بار دیگر نگاهی بر دلایل و اهداف ایجاد این نهاد انقلابی انداخت و آنچه که امروز در این شورا انجام می شود را با انچه که مورد نظر و هدف رهبری انقلاب و امام می باشد را مقایسه کرد.
ارزش دلار در زندگی اقتصادی باید شکسته شود/
مشکلات اقتصادی ناشی از تحریمهای همه جانبه استکبار جهانی به سرکردگى آمریکا در سالهای اخیر، بار دیگر نگاه کارشناسان و مردم را در کشورمان به ساخت درونی نظام و استحکام اقصاد داخلی که رهبری با بیانی دقیق سالها از آن با نامهای مختلف، بویژه اقتصاد داخلی و مقاومتی یاد میکنند، جلب کرده است.
مردم منتظر تغییر محسوس در زندگی خود هستند
کاهش نرخ برابری ارز در برابر دلار در هفته ی گذشته و همینطور اعمال مجدد تحریمهای داماتو که برای چندمین بار پس از اجرایی شدن برجام به عنوان نقض برجام البته این بار بصورت آشکارتری بحساب امد بازارهای داخلی اقتصاد را دچار تلاطم کرد.

صفحه‌ها