آخرین اخبار

تاریخ : 24. مرداد 1394 - 0:54   |   کد مطلب: 14326
نمایش خیابانی 175 با موضوع شهدای غواص در سالروز شهادت امام جعفر صادق وهمزمان با تشییع پیکر شهید محمد نجفی در شهرستان رزن اجرا شد.

به گزارش صبح رزن،نویسنده وکارگردان این نمایش در خصوص اجرای این نمایش به ما  گفت: شهدای گرانقدر هشت سال دفاع مقدس  با دادن خون خود درخت تنومند اسلام را آبیاری نمودند  وامنیت امروز ما حاصل رشادت ها وجانفشانی های این عزیزان می باشد.

مجید قدیمی  بیان داشت: در این بین شهدای بزرگ غواص نقش تعیین کننده ای داشتند و این نمایش ادای دینی است که بردوش خود احساس می کردم و این نمایش را به روح بلند این عزیزان وخانواده های آنان تقدیم می کنم.

وی گفت:شهدای غواص با دستان بسته یکی از بی نظیرترین صحنه های عرصه دفاع مقدس را به جهانیان نشان دادند،این نمایش مادر شهیدی را نشان می دهد که فرزند شهید خود که غواص می باشد با دست وپای بسته روی تخت چرخدار به خیابان و داخل مردم می آید.

نوشته هایی با مضمون گزینه های روی میز ،175 و غیره روی آن نوشته شده است،مادر روی شهید گل وگلاب می پاشد .

قدیمی تصریح کرد: پارچه دل نوشته ایی نیز برای این نمایش در نظر گرفته شده که تماشاگران در این نمایش مشارکت می کنند واحسا سات خود را در آن می نگارند.

کارگردان نمایش خیابانی تلخند گفت:در اولین اجرای این نمایش بسیار غافلگیر شدم ویکی از بهترین لحظات عمر هنری خود در تاتر خیابانی را مشاهده نمودم وابراز احساسات ومشارکت تماشاگران را  در این نمایش به وضوح لمس نمودم.

انتهای پیام/

 

 

دیدگاه‌ها

دوست عزیزم جناب آقای قدیمی ضمن سپاس از زحمات فراوان شما و سایر همکاران, باید عرض کنم شهر ما نیاز مبرم به این گونه فعالیت های هنری دارد تا ارزش ها در اوج لطافت واحساسی پاک و مقدس به مردم ارائه گردد. بازم ممنون
با سلام لطفا اگر امکانش هست چند اجرا هم برای این نمایش در نظر گرفته شود.چون خیلی از مردم آن را ندیدند از اقای قدیمی هم تشکر می کنیم کاری بسیار مقدس بود. امروز زنده نگهداشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست
هنرمند ارزشی به تو افتخار می کنیم

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن