آخرین اخبار

تاریخ : 1. دى 1395 - 7:01   |   کد مطلب: 21323
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ نسبت به تردد خودروی برخی نمایندگان مجلس و اعضای شورای شهر تهران در خطوط ویژه، واکنش نشان داد.

به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری تسنیم، سردار محمدرضا مهماندار در حاشیه جلسه امروز شورای شهر تهران، با حضور در جمع خبرنگاران در واکنش به سوالی مبنی بر غیرعادی بودن ترافیک معابر پایتخت در هفته‌های اخیر گفت: به نظر من، ترافیک هفته‌های اخیر به هیچ وجه غیرعادی نبوده و همیشه وضعیت مشابه ترافیکی در فصول پاییز و زمستان را شاهد بودیم ولی شاید ترافیک سنگین اوایل آذرماه که همزمان با نزولات جوی و برودت هوا در شهر تهران رخ داد، باعث شد که حساسیت‌ها بر روی مساله ترافیک پایتخت بیشتر شود.

وی ادامه داد: متاسفانه در سال‌های اخیر به دلایل مختلف که بنده ورودی به آن‌ها نمی‌توانم داشته باشم به موضوع مترو کم لطفی شده و شاهد کمبود ناوگان اتوبوس در شهر تهران نیز هستیم که قطعاً گسترش حمل و نقل عمومی به بهبود وضعیت ترافیکی منجر خواهد شد.

مهاندار یکی دیگر از راهکارهای پیش‌ِ روی موجود برای کاهش ترافیک پایتخت را نوبت‌بندی تردد خودروها در شهر عنوان کرد.

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ در پاسخ به پرسش تسنیم درباره انتقاد تندگویان در خصوص انعقاد قرار داد بین پلیس و نمایشگاه بین المللی نیز گفت: در مدتی که بنده مسئولیت ریاست پلیس راهور پایتخت را عهده‌دار شدم هیچ قراردادی با نمایشگاه نبسته‌ام و به نظر من این اظهارات تنها باعث تضعیف شأن پلیس می‌شود.

مهماندار در پایان در پاسخ به سوال دیگر تسنیم درخصوص تردد برخی نمایندگان مجلس و اعضای شورای شهر از خطوط ویژه گفت: تا این لحظه شخصاً هیچ مجوزی برای تردد خودروی نمایندگان و اعضای شورای شهر تهران از خطوط ویژه صادر نکرده‌ام ولی طبق قانون، برخی از شخصیت‌ها و مسئولین، به خاطر مسائل امنیتی، می‌توانند از خطوط ویژه تردد کنند و در غیراینصورت پلیس با هرگونه تردد غیرمجاز در خطوط ویژه، برخورد قانونی را انجام خواهد داد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن