آخرین اخبار

تاریخ : 2. دى 1395 - 15:44   |   کد مطلب: 21374
حقوق ماه گذشته فرهنگیان تا امروز (پنجشنبه ۲ دی) واریز نشده است و آنها شب یلدای امسال را نیز مانند سال گذشته با عدم دریافت حقوق پشت سر گذاشتند.

به گزارش صبح رزن به نقل از  خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، با گذشت 2 روز از دی‌ماه هنوز حقوق ماه گذشته فرهنگیان واریز نشده است و آنها شب یلدای سال 95 را بدون واریز حقوق پشت سر گذاشته‌اند.

آنگونه که یکی از معلمان پایتخت به تسنیم می‌گوید تا اسفند سال 93 حقوق فرهنگیان در 27 هر ماه به حساب‌شان واریز می‌شد اما از سال 94 واریز حقوق با تاخیر همراه شد و در روزهای 29 و 30 هر ماه این کار صورت می‌گرفت. 

وی می‌افزاید: شب یلدای سال گذشته (94) حقوق فرهنگیان 2 دی‌ماه واریز شد و شب یلدای امسال نیز حقوق فرهنگیان به حساب آنها واریز نشد. 

این معلم ادامه می‌دهد تا امروز (پنجشنبه 2 دی) حقوق آذرماه فرهنگیان به حساب‌شان واریز نشده است. آنگونه که شنیده‌ایم مشکل واریز حقوق مربوط به خزانه است و می‌گویند وضع خزانه خراب است اما سوال ما این است که سهم آموزش و پرورش از رشد 5.5 درصدی اقتصادی که مسئولان می‌گویند چیست؟

به گزارش تسنیم، مسئولان آموزش و پرورش طی ماه‌های گذشته از یکپارچه سازی پرداخت حقوق فرهنگیان خبر می‌دادند که براین اساس قرار بود تا حقوق فرهنگیان به صورت کشوری و در یک تاریخ مشخص واریز شود اما تا این لحظه این کار صورت نگرفته است.

انتهای پیام/ 

دیدگاه‌ها

پس رشد اقتصادی و برجام و این همه سر و صدا برای چیه ؟ بنده خدا فرهنگیات زحمت کش همیشه قربانی میشن! 11 هزار میلیارد تومان از صندوق ذخیره فرهنگیان اختلاس شده فعلا ذولت محترم هیچ اقدامی نکرده!!!!!
اقدام در برابر اختلاس وظیفه قوه ی قضائیه است نه دولت!همچنان که در در باره ی اختلاسهای دیگر این گونه عمل کرده اند.

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن