آخرین اخبار

تاریخ : 5. دى 1395 - 8:50   |   کد مطلب: 21438
مدیر کل ورزش و جوانان استان همدان در گفت و گو با ما در خصوص آخرین وضعیت مدیریتی اداره ی ورزش و جوانان شهرستان رزن گفت:رجبی هم اکنون حکم ریاست مجموعه ی ورزش و جوانان شهرستان رزن را دارد و در حال انجام وظیفه است.

به گزارش صبح رزن،مدیر کل ورزش و جوانان استان همدان در گفت و گو با صبح رزن در خصوص آخرین وضعیت مدیریتی اداره ی ورزش و جوانان شهرستان رزن گفت:رجبی هم اکنون حکم ریاست مجموعه ی ورزش و جوانان شهرستان رزن را دارد و در حال انجام وظیفه است.

رسول منعم افزود:با جمع بندی های صورت گرفته با فرماندار و نماینده شهرستان رزن،نامه در خواست انتقال دائم جناب اقای محرابی برای ریاست در اداره ی ورزش و جوانان شهرستان رزن از سوی اداره ی کل ورزش و جوانان به اداره ی کل آموزش و پرورش استان ارسال شده است.

وی افزود:در این خصوص به علت نبود مجوز استفاده از نیروهای غیر از دستگاه ورزش و جوانان و با موافقت خود محرابی ما در خواست انتقال دائم را ارائه داده ایم و منتظر اعلام موافقت آموزش و پرورش هستیم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان اضافه کرد:پیگیری های ما برای انجام این امر ادامه دارد و از نماینده محترم نیز می خواهیم برای تسریع در این امر همچون همیشه ما را کمک کنند.

لازم به ذکر است اداره ی ورزش و جوانان شهرستان رزن پس از بازنشستگی عزیزی مدیر طولانی مدت این اداره  مدتی با سرپرست اداره شده است .

 

هم اکنون نیز حکم سرپرستی رجبی به ریاست تغییر یافته و با توجه به در خواست این مدیر برای انتقال به مرکز استان چندین ماه است که زمزمه های تغییر در این اداره ی مهم و حیاتی به گوش می رسد.

شهرستان رزن با داشتن بیشترین جمعیت جوان استان و ظرفیت های فراوان از محرومیتهای طولانی مدت در حوزه ورزش و جوانان رنج می برد.

انتهای پیام/م

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن