آخرین اخبار

تاریخ : 12. دى 1395 - 21:42   |   کد مطلب: 21554
مسوول امور مددكاري مجمع خيرين سلامت همدان خواستار همراهی و مساعدت خيرين از كودكان بيمار سخت‌درمان در همدان شد.

حمید شاکری‌صفت امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان، از معرفی دو کودک مبتلا به شکاف لب و کام از سوی مجمع خیرین سلامت همدان به منظور انجام مقدمات عمل جراحی به یکی از مجموعه‌های درمانی شکاف لب و کام در اصفهان خبر داد و اظهار کرد: انجام عمل شکاف لب و کام در همدان در بخش خصوصی برای هر یک از کودکان حداقل 30 میلیون ریال هزینه در بردارد.

وی با بیان اینکه این عمل در اصفهان با مشارکت خیرین برای هر بیمار حدود 5 میلیون ریال هزینه دارد، گفت: دختر 17 ساله‌ای که از نعمت پدر محروم است، با تشخیص پزشک معالج برای انجام مقدمات پیوند کبد به بیمارستان نمازی شیراز اعزام شد.

مسوول امور مددکاری مجمع خیرین سلامت همدان خاطرنشان کرد:‌ پسر 14 ساله‌ای نیز که مشکوک به بیماری خاص بود، با تشخیص پزشک معالج برای مداوا به تهران اعزام شد.

وی با بیان اینکه این دو نوجوان 17 و 14 ساله از اقشار نیازمند جامعه هستند، افزود: آنها نیاز به دعای خیر مردم و حمایت مالی برای پیگیری امور درمانی خود دارند.

شاکری با بیان اینکه مجمع خیرین سلامت همدان تاکنون به منظور درمان این بیماران مبالغی را مساعدت کرده‌اند، خواستار کمک‌های مردمی در این زمینه شد.

وی با بیان اینکه کودک 16 ماهه‌ای مبتلا به نارسایی قلبی حاد است و باید مورد عمل جراحی قلب قرار گیرد، گفت: تشخیص متخصصین قلب کودکان این بود که عمل کودک در همدان امکان‌پذیر نیست که با اقدام و پیگیری امور مددکاری مجمع خیرین سلامت همدان او نیز به موسسه خیریه زنجیره امید در تهران معرفی شد.

مسوول امور مددکاری مجمع خیرین سلامت همدان خاطرنشان کرد: هزینه عمل کودک بالغ بر 180 میلیون ریال بود که با همکاری موثر زنجیره امید به 50 میلیون ریال تقلیل یافت و مبلغ هزینه نهایی را چند خیر نیک اندیش با هماهنگی مجمع خیرین سلامت تقبل کردند.

وی از خیرین خواست با مجمع خیرین سلامت همکاری و همراهی داشته باشند و کمک‌های نقدی خود را از طریق شماره کارت 8096ـ 9952 ـ 9911 ـ 6037  به حساب مجمع خیرین سلامت همدان واریز کنند.

انتهای پیام

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن