آخرین اخبار

تاریخ : 16. دى 1395 - 5:11   |   کد مطلب: 21581
بخش CCU بیمارستان امام حسین(ع) ملایر با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به بهره‌برداری رسید.

به گزارش صبح رزن به نقل از  خبرگزاری تسنیم از ملایر، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی عصر امروز وارد ملایر شد تا در برنامه‌های پیش‌بینی شده برای وی از سوی نمایندگان و مسئولان شرکت کند.

وزیر بهداشت و درمان دولت یازدهم در نخستین برنامه خود در بیمارستان امام حسین(ع) ملایر حاضر شده و بخش CCU این بیمارستان را به بهره‌برداری رساند.

بخش CCU بیمارستان امام حسین(ع) ملایر فرسوده بود که با کمک حاج علی میرزایی خیر ملایری تعمیر و تجهیز شده تا مردم ملایر از این فضا برای بیماران خود استفاده کنند.

بخش سی سی یو بیمارستان امام حسین(ع) ملایر دارای 500 مترمربع مساخت و 19 تخت خواب است که برای تعمیر و تجهیز این بخش دو میلیارد تومان توسط خیر ملایری هزینه شده است.

بخش MRI بیمارستان امام حسین(ع) ملایر نیز دیگر پروژه‌ای بود که وزیر بهداشت و درمان آن را مورد بهره‌برداری قرار داد، برای این بخش هفت میلیارد تومان هزینه شده که 80 درصد آن توسط هیئت امنای وزارت بهداشت و درمان و 20 درصد توسط دانشگاه علوم پزشکی همدان تامین شده است.

این بخش دارای 6 نفر پرسنل بوده و برای تکمیل کادر خود به 6 نفر دیگر نیاز دارد، تجهیز این بیمارستان به 500 میلیارد تومان نیاز دارد. این بخش از ابتدای مهر ماه امسال فعالیت آزمایشی خود را آغاز کرده است.

به گزارش تسنیم لازم به ذکر است وزیر بهداشت و درمان در بدو ورود خود به ملایر برای افتتاح دو طرح در بیمارستان امام حسین(ع) حاضر شده و سپس در مجتمع فرهنگی هنری این شهرستان سخنرانی می‌کند، در پایان هم بازدیدی از بیمارستان مهر خواهد داشت.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن