آخرین اخبار

پربیننده ها

تاریخ : 20. دى 1395 - 17:53   |   کد مطلب: 21634
فرمانده سپاه ناحیه رزن تاکید کرد: خودسازی و معنویت افزایی اصلی ترین وظیفه بسیجیان در عصر حاضر است.

به گزارش صبح رزن به نقل از خبرنگار مهر، سرهنگ ابوالفضل برات زاده بعدازظهر دوشنبه در دیدار کارکنان سپاه ناحیه رزن با امام جمعه رزن با اشاره به برنامه های متنوع بسیج و سپاه اظهار داشت: با توجه به اینکه سپاه و بسیج اصلی ترین حافظان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تعریف شده اند، لذا در تمام عرصه های انقلاب مسئولیت دارند.  

وی بابیان اینکه سپاه و بسیج جزو هیچ حزب و گروهی نیست و خط و مشی آن برگرفته از منویات رهبری است، گفت: ضمن اینکه به وحدت اعتقاد داریم در مقابل هر جریانی که خط قرمز نظام و رهبری باشد محکم خواهیم ایستاد.

فرمانده سپاه ناحیه رزن اظهار داشت: طبق فرموده مقام معظم رهبری هر کس دل در گرو انقلاب داشته باشد بسیجی است پس ما هم وی را بسیجی می دانیم چراکه جذب حداکثری یکی از منویات مقام معظم رهبری بوده و ما هم بدنبال آن هستیم.  

وی افزود: ماموریت دیگر بسیج، سازندگی و محرومیت زدایی از مناطق محروم و اعطای وام های اشتغال زایی به مردم است که در این راستا نیز شهرستان رزن در جایگاه خوبی قرار دارد.

سرهنگ برات زاده یکی از وظایف مهم بسیج را راه اندازی نهضت های روشنگری در روستاها و شهرها برای عموم مردم برشمرد و گفت: در حقیقت مهمترین محور نهضت روشنگری، تبیین گفتمان ولایت برای مردم است.

فرمانده سپاه ناحیه رزن اولین وظیفه بسیجیان را خودسازی و معنویت افزایی دانست و افزود: برای تحقق این امر شجره طیبه صالحین در نظر گرفته شده و بسیجیان با حضور در این حلقه ها در راستای معنویت افزایی خود و دیگران تلاش می کنند.

وی گفت: ۷۰۰ حلقه صالحین در شهرستان رزن ایجاد شده است.

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن