آخرین اخبار

تاریخ : 20. تير 1396 - 0:04   |   کد مطلب: 24030
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان رزن در گفت و گو با با تشریح برنامه های هفته عفاف و حجاب این سازمان در شهرستان گفت:نمایشگاه عفاف و حجاب توسط این اداره در رزن برگزار خواهد شد.

به گزارش صبح رزن،

حجت الاسلام علی غلامی  ادامه داد:جلسه هماهنگی مبلغین در خصوص بیان معارف غنی اسلامی در زمینه بحث پر اهمیت حجاب نشست دیگری بوده است که در آستانه این هفته توسط سازمان برگزار شد.

 

 

وی افزود:همایش عفاف و حجاب با حضور بانوان فرهیخته در سالن همایشهای این اداره برگزار می شود و از بانوان  تاثیر گذار و فعالین عرصه عفاف و حجاب در شهرستان در این همایش تقدیر خواهد شد.

 

 

غلامی رشد فضائل اخلاقی در جامعه را زمینه ساز پر رنگ تر شدن فرهنگ عفت در بین زنان و دختران جامعه بر شمرد و ادامه داد:دوره آموزشی با همین موضوع با حضور 30 تن از بانوان شهرستان و فعالین فرهنگی و مذهبی نیز توسط اداره تبلیغات اسلامی رزن برگزار خواهد شد.

 

 

 

وی در خصوص راهکارهایی افزایش باورمندی به فرهنگ عفاف در جامعه نیز گفت:الگوی حجاب باید برای جامعه ما ساماندهی شود .

 عضو شورای فرهنگ عمومی شهرستان رزن ادامه داد:ما در شهرهای کوچکی مانند رزن از مشکل چندانی در زمینه حجاب برخوردار نیستیم اما در شهرهای بزرگ وضعیت واقعا زیبنده جامعه اسلامی نیست.

وی ایجاد زمینه های تربیتی درست و واقعی بر اساس فقه تشیع در مدارس و خانواده ها را از جمله مهمترین اقدامات اصولی بر شمرد و تاکید کرد:راهکار اساسی تقویت باورهای مذهبی به جوانان و مردم ایجاد زمینه های آشنایی مردم به واقعیتهای شیرینی دین است.

 

انتهای پیام/

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن