آخرین اخبار

تاریخ : 20. تير 1396 - 1:02   |   کد مطلب: 24031
مسئول بسیج خواهران رزن در گفت و گو با ما با بیان اینکه در هفته عفاف و حجاب برنامه های متنوعی در سطح شهرستان رزن برگزار خواهد شد گفت:جلسه ای را با همکاری امور بانوان فرمانداری رزن با شاغلین در ادارات شهرستان رزن برگزار خواهد شد.

به گزارش صبح رزن ،معصومه رضایی ادامه داد:برگزاری همایش بزرگ عفاف و حجاب همراه با برنامه های متنوع در بوستان ملت رزن با همکاری پایگاه فرهنگی بسیج ،همایش هیآت عاشقان ولایت با حضور ارکان صالحین ،برگزاری مسابقه حجاب،برگزاری همایش بزرگ عفاف و حجاب در بوستان گلستان  قروه درجزین،نشست همسران و خانواده های پاسداران شهرستان ،از جمله برنامه هایی است که در این هفته برگزار خواهد شد.

 

 

رضایی با بیان اینکه وضعیت عفاف و حجاب در شهرستان رزن علی رغم وضعیت نسبتا مناسب اما همچنان برای رسیدن و ماندن در سطح مطلوب تلاشهای بیشتری را میطلبد گفت:ما برای عفاف و حجاب قوانین خوبی داریم اما مشکل در عدم اجرای قوانین است.

 

 

وی افزود:رعیات حجاب توسط کارمندان دولتی در کشور یک قانون است اما متاسفانه بعضا دیده میشود این قانون بصورت مطلوب اجرایی نمی شود.

 

 

این مدیر فرهنگی شهرستان اضافه کرد:اگر بر اساس قوانینی دینی و شرعی و همینطور قوانین کشور در بانکها،ادارات،مراکز درمانی و بهداشتی به امر عفاف و حجاب تاکید شود قطعا تاثیر بسیار بالایی در بین مردم نیر خواهد داشت.

 

 

وی با ابراز رضایت از عملکرد حوزه قرآن و عترت آموزش و پرورش رزن در بخش عفاف و حجاب و همکاری در زمینه برگزاری کارگاه های والدین و دانش آموزان افزود:ما در شهرستان رزن وضعیت نسبتا خوبی در سطح مدارس داریم و کنترل خوب و دقیق بر اساس موازین شرعی در این زمینه صورت میگیرد.

 

 

وی خاطرنشان کرد:تاکید خوبی در زمینه عفاف و حجاب در شهرستان رزن و در سطح مدارس بر این وظیفه شرعی و دینی صورت میگیرد.

 

وی مدارس و آموزش و پرورش را نقطه ای بسیار مهم و اساسی در زمینه ترویج معروفات از جمله حجاب برشمرد .

 

 

 

 

انتهای پیام

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن