آخرین اخبار

تاریخ : 26. تير 1396 - 7:51   |   کد مطلب: 24106
در این دیدار رئیس بهزیستی رزن گزارشی از عملکرد اداره ی بهزیستی شهرستان ارائه کرد.

رستم خانی در همین زمینه از افتتاح 2 روستا مهد،  پایگاه سلامت اجتماعی نگاه برتر وافتتاح سالن اجتماعات در هفته بهزیستی خبر داد.

 

 

فرماندار رزن ضمن تبریک هفته بهزیستی گفت:در حدود 11درصد از جمعیت شهرستان دارای پرونده در بهزیستی واز خدمات سازمان برخوردار هستند. اعتباری که ما داریم هر چقدر در این حوزه سرمایه گذاری وتوجه شود قطعا برای بهبود جامعه خواهد شد.

حسینی افزود:یکی از بحثهای جدی که ورود پیدا کردیم بحث مناسب سازی است متاسفانه مناسب سازی خیلی مطلوب نبود واز این وضعیت خیلی راضی نیستیم با این حال ما پیگیری کردیم ورودی فرمانداری مناسب سازی شد وسایر دستگاهها که مراجعات زیادی دارند حتما بحث مناسب سازی را انجام دهند.
وی ادامه داد:افرادی که به هر شکل تحت پوشش بهزیستی هستند عضوی از جامعه هستند اگر ما به اینها توجه نکنیم آسیبهایی که دارند قطعا وارد جامعه می شود.

 

حسینی اضافه نمود:مجموعه بهزیستی این همه خدماتی که انجام می دهد یک بخش از کار است اگر ما بتوانیم در حوزه بهزیستی کارهای عمیق تر،دقیق تر وبیشتری داشته باشیم ضمن پیشگیری خیلی از آسیبها ومشکلاتی که در جامعه پیش می آید وافرادی که درگیر وگرفتار هستند را مدیریت کنیم آسیبهای اجتماعی را به حداقل می رسانیم.

 

وی اذعان کرد:اگر ما همگرایی با سایر دستگاهها  وهمکاری با مجموعه آموزش وپرورش،ارشاد واداره ورزش وجوانان داشته باشیم قطعا این آسیبها به حداقل خواهد رسید.

 

فرماندار در پایان ضمن تشکر از خدمات وتلاشهای گسترده پرسنل بهزیستی گفت :سرمایه گذاری فرهنگی و اجتماعی  که ما باید داشته باشیم از کودکستان شروع بشود که بخشی از بهزیستی می باشد که فرهنگ اینده خود را بسازیم.

 

انتهای پیام/

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن