آخرین اخبار

تاریخ : 26. تير 1396 - 7:58   |   کد مطلب: 24107
مراسم افتتاحیه کلاس های ورزشی اوقات فراغت با حضور فرماندار،بخشدار بخش مرکزی و قروه درجزین،جمعی از روسای دستگاه های اجرایی، روسای هیئت های ورزشی همراه با برنامه های متنوع ورزشی در سالن انقلاب شهرستان رزن برگزار شد.

به گزارش صبح رزن، مراسم افتتاحیه کلاس های ورزشی اوقات فراغت با حضور فرماندار،بخشدار بخش مرکزی و قروه درجزین،جمعی از روسای دستگاه های اجرایی و روسای هیئت های ورزشی همراه با برنامه های متنوع ورزشی و فرهنگی در سالن انقلاب برگزار شد.

 کرمانی سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان رزن ضمن خیر مقدم با تاکید بر اهمیت اوقات فراغت و لزوم توجه بیش از پیش به آن گفت: هدف از شرکت ورزشکاران در کلاس های غنی سازی اوقات فراغت ، کسب مهارت در رشته های مختلف ورزشی و استعدادیابی از آن ها است.

در ادامه مراسم پس از پخش کلیپی از عملکرد ورزشی شهرستان رزن حجالاسلام غلامی رئیس اداره تبلیغات اسلامی ضمن تقدیر از برگزار کنندگان مراسم از مسئولین و متولیان برنامه های ورزشی خواست برنامه های اوقات فراغت را محدود به تابستان نکرده و با ارائه کلاس های پربار و متنوع زمینه جذب جوانان را در این کلاس ها فراهم آورند.

در پایان این مراسم هیئت های تکواندو، ژیمناستیک، والیبال، ووشو، فوتسال، اسکیتو بسکتبال با اجرای حرکات متنوع ورزشی هنرهای خود را در رشته خود به نمایش گذاشتند.

 

انتهای پیام/

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن