آخرین اخبار

تاریخ : 26. تير 1396 - 8:08   |   کد مطلب: 24110
گروه فعالیت های قرآنی: مدیر موسسه جواد‌الائمه شهرستان رزن عنوان کرد : ۲۴ تیر ماه، نشست علمی-قرآنی با حضور پروفسور عیسی نورمحمدی استاد بیوشیمی دانشگاه اکلاهاما آمریکا در موسسه جوادالائمه برگزار شد.

به گزارش صبح رزن،حامد قاسمی، مدیر موسسه جواد‌الائمه شهرستان رزن در گفت‌و‌گو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از همدان، اظهار کرد: ۲۴ تیر ماه، نشست علمی-قرآنی با حضور پروفسور عیسی نورمحمدی استاد بیوشیمی دانشگاه اکلاهاما آمریکا در موسسه جوادالائمه برگزار شد.

وی با اشاره به اینکه پروفسور نورمحمدی اهل رزن است، افزود: ایشان از سن ۱۹ سالگی جهت تحصیلات دانشگاهی عازم آمریکا می‌شود و تا مقطع دکتری در همان جا به تحصیلات خود ادامه می‌دهد.

 قاسمی با اشاره به اینکه دکتر نورمحمدی عضو هیئت علمی دانشگاه اکلاهاما آمریکا هستند عنوان کرد: این استاد برجسته بیوشیمی توانسته تاکنون ۲۰ هزار پزشک در داخل و خارج کشور تربیت کند.

مدیر موسسه جواد‌الائمه رزن گفت: پروفسور نورمحمدی در این نشست علمی-قرآنی از فعالیت‌های این مجموعه ابراز خرسندی کرد و ادامه همکاری خود را با این موسسه در ابعاد مختلف عنوان کرد.

وی گفت: همچنین ایشان علاقمند به حفظ قرآن بودند که آغاز اولین فعالیت قرآنی خود را از همان روز گذشته در این زمینه آغاز کردند، بسیاری از قرآن آموزان و مخاطبان این موسسه نیز در این نشست سوالات و مباحث خود را در حوزه علمی و پزشکی با ایشان در میان گذاشتند،

قاسمی یادآور شد: این استاد ۷۰ ساله قرار است پس از مدتی حضور در ایران مجدد به آمریکا بازگردد و مبلغ فعال حوزه قرآن و فعالیت‌های قرآنی در دانشگاه اکلاهاما آمریکا باشد.

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن