آخرین اخبار

پربیننده ها

تاریخ : 27. شهريور 1396 - 8:55   |   کد مطلب: 24991
عضو شورای پول و اعتبار گفت: درباره ساماندهی موسسات مالی و اعتباری باید هر ۳ قوه به طور هماهنگ حرکت کرده و هماهنگ باشند.

به گزارش صبح رزن،محمدرضا تابش عضو شورای پول و اعتبار در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم، درباره آخرین وضعیت موسسات پولی و اعتباری، اظهار داشت: ادعای بانک مرکزی این است که دیگر موسسه اعتباری فاقد مجوز نداریم و همه آنها ساماندهی شده‌اند.

وی افزود: بنده به عنوان عضو شورای پول و اعتباری باید بگویم که ساماندهی این موسسات باید منوط به ورود همه حاکمیت به این موضوع باشد و 3 قوه باید به طور هماهنگ برای ساماندهی موسسات اعتباری حرکت کنند و هماهنگ باشند. 

تابش با تاکید بر اهمیت موضوع موسسات پولی و اعتباری گفت: این مسئله اقتصادی بسیار مهم است، چرا که بحث آن در عرصه اجتماعی مطرح شده و اگر ما بد عمل کنیم ممکن است ابعاد امنیتی پیدا کند.

عضو شورای پول و اعتبار تصریح کرد: اقدام بانک مرکزی قابل تقدیر است، اما به ثمر رسیدن ساماندهی این موسسات منوط به حمایت کل حاکمیت است.

وی درباره  آخرین تصمیمات شورای پول و اعتبار نیز گفت: این شورا گزارشی را از نحوه ساماندهی موسسات مالی و اعتباری ارائه داد. همچنین اعضای این شورا نیز پیشنهادات و نقدهایی نیز داشتند و از جانب مردم گلایه‌هایی را مطرح کردند و بانک مرکزی نیز موظف شد آنها را مدنظر قرار دهد و تلاش‌شان را بیشتر کنند تا هر چه زودتر این اقدام به نتیجه برسد.‍

تابش در پایان گفت: موضوع ساماندهی موسسات اعتباری، یک بعد آن قضایی است و قوه قضائیه باید وارد عمل شود.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن