آخرین اخبار

تاریخ : 18. مهر 1396 - 9:12   |   کد مطلب: 25374
ملی‌پوش سنگین وزن تیم جودوی نابینایان و کم‌بینایان با شکست حریف انگلیسی به مدال طلای رقابت‌های جام جهانی دست یافت.

به نقل از سایت کمیته ملی پارالمپیک، رقابت‌های جام جهانی جودوی نابینایان و کم بینایان از روز 16 مهرماه در تاشکند ازبکستان آغاز شده است که روز گذشته سه نماینده ایران برابر حریفان خود قرار گرفتند.

محمدرضا خیرالله‌زاده ملی‌پوش وزنه 100+ کیلوگرم در این مسابقات شگفتی آفرید. وی پس از استراحت در دور اول به مصاف حریف خود از کشور ازبکستان رفت که قهرمانی جهان را در کارنامه ورزشی داشت. خیرالله زاده با شکست این حریف، مقابل نایب قهرمان پارالمپیک از کشور برزیل قرار گرفت و حریف خود را ضربه فنی کرد و فینالیست شد. وی در فینال به مصاف «جک هاجسون» از کشور انگلستان رفت که این حریف خود را نیز ضربه فنی کرد و مدال طلای سنگین وزن جهان را بر گردن انداخت.

امید نوری جعفری دیگر نماینده ایران در وزن 81- کیلوگرم در دور نخست برابر حرفی از کشور ازبکستان شکست خورد، اما برابر جودوکاری از آلمان پیروز شد و در گروه بازنده‌ها برابر ژاپن پیروز شد، اما مقابل شریف خلیل‌اف از ازبکستان شکست خورد و به مقام پنجم دست یافت.

میثم بنی طبا نیز در وزن 60- کیلوگرم در دور اول استراحت کرد و در دور دوم درحالی مقابل ازبکستان قرار گرفت که از ناحیه کتف آسیب دید و با شکست برابر این حریف خود حذف شد و از دور مسابقات کنار رفت.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن