آخرین اخبار

تاریخ : 19. مهر 1396 - 7:18   |   کد مطلب: 25386
رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی همدان خبر داد
اعزام 150 جهادگر فرهنگي به روستاهاي محروم همدان
رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی استان همدان از اعزام 150 جهادگر فرهنگي به مناطق محروم اين استان تا پايان آذرماه خبر داد.
 اعزام 150 جهادگر فرهنگي به روستاهاي محروم همدان

به گزارش صبح رزن، رضا فرهادی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان با اشاره به اعزام جهادگران فرهنگی به مناطق محروم استان، اظهار کرد: 50 روستا زیر پوشش طرح جهادگران فرهنگی قرار گرفته‌اند.

وی با اشاره به اینکه این طرح در راستای شناسایی مناطق محروم اجرا شده است، اضافه کرد: این طرح استانی است و نتایج خوبی را به دنبال داشته است.

رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی استان همدان با بیان اینکه جهادگران در سه مرحله به مناطق محروم اعزام می‌شوند، خاطرنشان کرد: اجرای این طرح تا پایان آذرماه ادامه خواهد داشت.

وی با اشاره به اعزام 150 جهادگر به روستاهای مناطق استان، ادامه داد:گروه‌های جهادی در قالب مربی‌ قرآن، روحانی، کارشناس و کارآفرین، مشاور و یک امدادگر به مناطق محروم اعزام خواهند شد.

فرهادی با اشاره به سهمیه هر شهرستان، یادآور شد: در همدان 10 روستا، ملایر هفت روستا، نهاوند پنج روستا، تویسرکان پنج روستا، رزن چهار روستا، کبودراهنگ 6 روستا، فامنین سه روستا، اسدآباد پنج روستا و بهار پنج روستا زیر پوشش طرح جهادگران فرهنگی قرار گرفته‌اند.

وی در پایان سخنانش تصریح کرد: جهادگران به صورت خودجوش با هدف کمک، آبادانی و حل مشکلات مناطق محروم در این طرح شرکت  کرده‌اند.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن