آخرین اخبار

تاریخ : 24. مهر 1396 - 18:12   |   کد مطلب: 25467
فرماندار شهرستان رزن گفت: مرکز سی‌تی‌اسکن شهرستان رزن با اعتباری افزون بر ۵ میلیاردریال توسط خیرین ساخته می شود.

به گزارش صبح رزن به نقل از  خبرنگار مهر، فتحعلی حسینی ظهر دوشنبه در جلسه بررسی مسائل و مشکلات بیمارستان ولی عصر(عج)  شهرستان رزن با بیان اینکه ساختمان سی‌تی‌اسکن این شهرستان با ۶۵ درصد پیشرفت فیزیکی در دست ساخت است، گفت: این ساختمان با اعتباری بالغ بر ۵ میلیارد ریال توسط خیرین در زمینی به مساحت ۷۵۰ مترمربع ساخته می شود.  

وی با اشاره به اینکه در بیمارستان ولی عصر(عج) شهر رزن ۸۱ تختخواب پیش بینی شده است، افزود: در برخی مواقع تا ۱۲۰ تخت هم در این بیمارستان استفاده شده است.

فرماندار رزن اظهار داشت: با ساخت بیمارستان ۱۵۰ تختخوابی شهرستان تا حد زیادی مشکل فضا و برخی امکانات موردنیاز  بیمارستان برطرف خواهد شد.  

وی با بیان اینکه علی رغم بهره برداری از ساختمان ویژه کلینیک درمانی شهر رزن در هفته دولت اما باز هم مراجعات به این کلینیک افزایش یافته که این امر باعث نارضایتی مردم شده است، ادامه داد: یکی از مهمترین دلایل شلوغی و ازدحام جمعیت در این درمانگاه این است که مراجعه کنندگان سلسله مراتب را در نظام ارجاع رعایت نمی کنند و برای یک سرماخوردگی ساده به متخصص مراجعه می کنند.  

وی اظهارداشت: اگر تعداد پزشکان متخصص هم افزایش یابد باز هم مراجعه به کلینک ویژه درمانی زیاد خواهد بود چون هزینه متخصص در بیمارستان برای مراجعه کنندگان بسیار پائین است و مردم برای یک مریضی کوچک پیش متخصص می روند که این درست نیست.  

فتحعلی حسینی یکی از مهمترین مشکلات شهرستان رزن را نبود یک متخصص سونوگرافی توسط بخش خصوصی دانست و گفت:  این امر موجب شده مردم برای انجام یک سونوگرافی کوچک به مرکز استان و یا شهرستان کبودراهنگ مراجعه کنند که شایسته نیست.  

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن