آخرین اخبار

تاریخ : 2. آبان 1396 - 10:32   |   کد مطلب: 25621
رویداد ایده پارک با موضوع کسب و کار فردای من در شهرستان رزن برگزار می گردد .

به گزارش صبح رزن،مسئول مرکز رشد شهرستان رزن در گفت و گو با ما گفت:اولین دوره مسابقات ایده پارک با موضوع "کسب و کار فردای من"به همت مرکز رشد واحد های فناور رزن و همکاری دانشگاههای شهرستان اواخر آبان ماه 96 برگزار می گردد.

فرهاد بیژنی افزود: رویداد ایده پارک با موضوع "کسب و کار فردای من"  با هدف فرهنگ سازی و تشویق افراد نوآور به ایجاد و توسعه کسب و کارهای فناورانه و دانش بنیان،در بین اقشار دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی در شهرستان رزن، برگزار می گردد .

وی ادامه داد:کلیه علاقه مندان و فناوران و صاحبان ایده فناورانه که طرح و ایده آنان دارای ویژگی امکان پذیری، نوآوری و بازار پسند بودن، به منظور حضور در این رقابت علمی فناورانه، می توانند  نسبت به دریافت فرم ثبت نام از طریق سایت اینترنتی پارک علم و فناوری استان همدان بخش ایده پارک به آدرس www.idea.hstp.ir   و  یا مراجعه حضوری به مرکز رشد شهرستان رزن  حداکثر تا مورخ 19/8/1396 اقدام فرمایند.

بیژنی خاطرنشان کرد:لازم به ذکر است رویداد ایده پارک "کسب و کار فردای من"در تاریخ 23 آبان ماه 96 در سالن اجتماعات دانشگاه پیام نور رزن برگزار خواهد شد و ثبت نام در این رویداد برای عموم آزاد بوده و علاقه مندان پس از ثبت نام  و پذیرش اولیه، باید ایده خود را در عرض سه دقیقه به حضار و داوران ارائه نمایند.

 

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن