آخرین اخبار

تاریخ : 11. آبان 1396 - 9:45   |   کد مطلب: 25756
رزن- فرمانده انتظامی استان همدان از شناسایی و فیلتر ۸۰۰ کانال و شبکه مجازی در استان همدان که با قصد تضعیف باورهای دینی جامعه متشکل بود، خبر داد.

وی عنوان کرد: متدین بودن جامعه شهرستان رزن در کنار کوشش ها سبب شده تا با دقت به اینکه ۶.۲ ۲ درصد جمعیت استان همدان در شهرستان رزن مستقر می باشند اندازه جرائم عمل شده پایین باشد.

فرمانده انتظامی استان همدان با اظهار اینکه اگر به جامعه تعلیم داده گردد و از حجم جامعه بکارگیری گردد امنیت زیادتری درجامعه حاکم خواهد گردید، اظهار کرد: اجراء قانون و جریمه رانندگی عموم در راستای کم شدن بروز تصادفات هست.

سردار بخشعلی کامرانی صالح اضافه کرد: یکی از آن مولفه ها قدرت بازدارندگی هست که در این حوزه با ایثارگری ها و مجاهدت توانستیم به فاز ای دست یابیم که دشمن قدرت جسارت و تجاوز به کشور ما را نداشته باشد.  

 

  فرمانده انتظامی استان همدان با تبیین به اینکه مولفه دیگر، حوزه اقتصاد هست، عنوان کرد: مقام معظم رهبری نسخه آن را در قالب اقتصاد مقاومتی به مدیران و مدیران کشور عرضه کردند.

وی با اظهار اینکه یکی از مولفه های با ارزش دیگر حوزه فرهنگی هست که شاید حوزه فرهنگی از مولفه های سخت تر و پیچیده تر باشد، اظهارداشت: دشمنان در این دو حوزه سرمایه گذاری های خیلی چندانی عمل داده اند و امروز هم دشمن نوک پیکان خود را به طرف حوزه فرهنگ علامت گرفته تا لکن جامعه را از سیستم و اعتقادات و باورهای دینی خود سرد کند.

سردار کامرانی صالح عنوان کرد: ضروری هست در حوزه های فرهنگی از شبکه های اجتماعی و آی تی که پرهیز ناپذیر هست بکارگیری کنیم و نحوه درست بکارگیری از آن ها را تعلیم دهیم.

سردار بخشعلی کامرانی صالح اظهار داشت: دشمنان در حوزه فرهنگی کوشش های چندانی دارند به طوری که در استان همدان در این دوران کوتاه بیش از ۸۰۰ کانال و شبکه اجتماعی که روی باورهای دینی و انحرافات اخلاقی کوشش می کردند شناسایی و با آنان برخورد و فیلتر گردید.  

 

  کامرانی صالح با اظهار اینکه امروز در حوزه امنیت حجم های متعددی وجود دارد، اظهار کرد:با دقت به پیچیدگی هایی که در حوزه بکارگیری از آی تی شکل می گیرد نباید به پی تولید و ساز ها و مشکلات فیزیکی باشیم.  

  گفتنی هست درپایان این مجلس از زحمات سرهنگ داود علی قسمتی تجلیل و سرهنگ محمد باقر سلگی به سمت  فرمانده  انتظامی شهرستان رزن منصوب گردید.

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن