آخرین اخبار

تاریخ : 11. آبان 1396 - 9:47   |   کد مطلب: 25758
ساختمان پلیس راهور شهرستان رزن افتتاح شد.

به گزاش صبح رزن به نقل از خبرگزاری فارس از رزن، عصر امروز ساختمان پلیس راهور شهرستان رزن با حضور فرمانده انتظامی استان همدان و رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان افتتاح شد.

رئیس پلیس راهور استان همدان با بیان اینکه این ساختمان با زیربنای 750 مترمربع و با 600 میلیون تومان ساخته شده است، افزود: با توجه به طرح اربعین حسینی که در دست اجرا داریم؛ عبور زائرین اربعین  را مدیریت می‌کنیم.

علی فکری با اشاره به اینکه در این ایام ساختمان پلیس راهور شهرستان رزن را افتتاح کردیم تا بتوانیم خدمات خوبی به مسافرین و رانندگان عبوری ارائه دهیم؛ گفت: رزن یکی از شهرستان‌هایی است که با توجه به خدماتی که راهنمایی رانندگی به مردم این شهرستان ارائه می‌کند؛ باید زیرساخت‌های خوبی داشته باشد.

وی ادامه داد: بخش زیادی از اعتبارات ایجاد این ساختمان از بخش پلیس راهور و فرمانده انتظامی استان تامین شد و مابقی نیز با حمایت فرمانداری و شهرداری تامین شد که امروز ما شاهد افتتاح این ساختمان بودیم.

رئیس پلیس راهور استان همدان خاطرنشان کرد: به دنبال این هستیم که بحث فرهنگسازی و بحث ایجاد ظرفیت‌های دیگر شامل مرکز مانیتورینگ که در این مجموعه ایجاد خواهد شد را دنبال کنیم.

وی با بیان اینکه در آینده نزدیک با توجه به اینکه از ماده 23 دو دستگاه دوربین کنترل سرعت و سه دستگاه دوربین پایش تصویری برای شهرستان خریداری و نصب شده که افتتاح خواهد شد؛ از کاهش تصادفات در این شهرستان خبر داد.

فکری افزود: تصادفات درون‌شهری در این شهرستان بیش از 70 درصد کاهش را نشان می‌دهد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن