آخرین اخبار

تاریخ : 15. مهر 1397 - 20:15   |   کد مطلب: 25941
سعید محمد از افتتاح ۴۰ پروژه ملی در ۴۰ سالگی انقلاب توسط قرارگاه خاتم الانبیا سپاه خبر داد.

به گزارش گروه دفاعی خبرگزاری تسنیم به نقل از سپاه نیوز، سعید محمد، فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) در حاشیه برگزاری آیین تکریم و معارفه فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) در جمع خبرنگاران اظهار داشت: قرارگاه مجموعه‌ای است که با هدف کمک به نظام و دولت‌ها در مرتفع نمودن مشکلات مردم و توسعه عمران و آبادانی کشور ایجاد شده و امروز نیز با قوت و قدرت در همین راستا گام بر می‌دارد.

وی افزود: با وجود تحریم‌های ظالمانه دشمنان علیه نظام و ملت ایران، مصمم  به کمک دولت در تکمیل زیر ساخت‌ها و فعال‌سازی بخش خصوصی و نیز اشتغال‌زایی جوانان هستیم.

 محمد با تاکید بر اینکه قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) امروز در حال شناسایی خلاءهای موجود و تولید ثروت ملی در راستای ارتقای رفاه عمومی جامعه می‌باشد، گفت: با توجه به  پتانسیل و ظرفیت‌های بسیار مطلوبی که به حمدالله در کشور از آن برخورداریم، درصدد رفع مشکلات هستیم و در این راستا دست یاری به سوی دولت دراز می کنیم.

 
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) همچنین از افتتاح 40 پروژه ملی  توسط قرارگاه در سال جاری خبر داد و اظهار کرد: در تلاشیم تا در 40 سالگی انقلاب  دستاوردهای مهم و ارزشمندی را برای ملت شریف ایران به ارمغان آوریم.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن