آخرین اخبار

تاریخ : 21. ارديبهشت 1398 - 18:35   |   کد مطلب: 26284
نماینده مردم محلات در مجلس با اشاره به افطاری سفارت انگلیس در تهران گفت: حضور این دولتی‌ها در سفره روباه پیر نشان داد که با جماعتی انگلیسی‌ و غرب‌پرست که متأسفانه در لایه‌های حاکمیت نفوذ کرده‌اند روبه‌رو هستیم.

حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به حضور برخی از مدیران دولتی در افطاری سفارت انگلیس در تهران گفت: روزگاری مردم در ایام افطار می‌کوشیدند از لقمه حلال فردی پارسا،‌ عالم، اهل دل و عارف استفاده کنند اما متأسفانه روزگار گویا برای برخی مدیران دولتی تغییر پیدا کرده و می‌کوشند این عده‌ خودباخته سفره روباه پیر را برای خود انتخاب کنند.

وی افزود: در افطاری سفارت انگلیس در تهران که از قضا معاون وزیر، مدیرکل و برخی دیگر از دولتی‌ها بر سفره ارباب و کدخدای‌شان نشسته بودند مطلع نبودند که این روباه پیر سفره با چه نیتی انداخته است.

نماینده مردم محلات در مجلس تصریح کرد: این افراد خودباخته بیهوده نیست که از تشر رؤسای غربی خود قافیه را می‌بازند و به همین جهت است که اسرار کشور به ناگاه از ناکجاآباد سر در می‌آورد.

سلیمی گفت: متأسفانه در شرایط فعلی با جماعتی انگلیسی‌زده و غرب‌پرست که متأسفانه در لایه‌های حاکمیت نفوذ کرده‌اند روبه‌رو هستیم.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس اظهار داشت: اگر این طیف خودباخته گرسنه یک افطار بودند به ملت ایران اعلام می‌کردند تا با جمع‌آوری صدقه آنها را سیر کنیم ضمن اینکه این افراد که حقوق کافی از دولت می‌گیرند باید در مقابل فروش عزت این ملت پاسخگو باشند.

وی تصریح کرد: متأسفانه همین افراد غرب  پرست و انگلیسی‌زده تا به موضوعی برمی‌خوردند پیشنهاد برگزاری رفراندوم می‌کنند در حالی که به راحتی می‌توانند از مردم سؤال کنند که آیا موافق چنین روشی هستند یا خیر. این در حالی است که اگر این خودباختگان پلوی سفارت را بخورند دیگر برای مردم دلسوزی نخواهند کرد.

سلیمی با اشاره به اعتراضش به مدیرکل پارلمانی وزارت خارجه در مورد این اقدام شنیع گفت: وی در پاسخ به این اعتراضم گفت که سال‌های قبل هم چنین سفره‌های افطاری هم برپا بوده اما قضیه امسال لو رفته است و براساس این اعتراف این فرد متوجه شدم که چرا سرنوشت مملکت به اینجا رسیده زیرا موضوعات مهم کشور به دست چنین افرادی که نگاه‌شان به نگاه غرب گره خورده سپرده شده است.

نماینده مردم محلات در مجلس افزود: کسی که قجری فکر و عمل کرده اما تیپ و ظاهرش امروزی است به نظر می‌رسد که عمده مسئله و مشکل کشور همین‌ها هستند. افرادی که یا ساده‌لوح هستند یا خائن.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن