آخرین اخبار

پربیننده ها

تاریخ : 20. تير 1398 - 10:27   |   کد مطلب: 26479
فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: در 40 سال اخیر مردم مرزنشین آذربایجان‌ غربی همواره در برابر دشمنان ایستادگی کرده و و در این مسیر با تقدیم شهدای گلگون‌کفن، مایه عزت و اقتدار ایران اسلامی شده‌اند.

به گزارش صبح رزن به نقل از خبرگزاری فارس از پیرانشهر، سردار محمدتقی اوصانلو امروز در مراسم تشییع پیکر شهدای حمله تروریستی این شهرستان با تجلیل از مقام شهدای مناطق مرزنشین اظهار داشت: در 40 سال اخیر مردم مرزنشین آذربایجان‌ غربی همواره در برابر دشمنان ایستادگی کرده و در این مسیر با تقدیم شهدای گلگون‌کفن مایه عزت و اقتدار ایران اسلامی شده‌اند.

وی تصریح کرد: شهدایی که در حادثه تروریستی پیرانشهر تقدیم نظام اسلامی شدند، در کنار تمام رزمندگان اسلام به مقابله با ضدانقلاب پرداخته‌اند و ترور ناجوانمردانه آنان نتیجه همین ایستادگی است.

فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: نیروهای سپاه در سال‌های اخیر با احزاب ضدانقلاب مبارزه ثمربخشی کرده و آنها را سرجایشان نشانده‌اند.

سردار اوصانلو گفت: مسوولان اقلیم کردستان عراق مقصر اصلی این اقدام هستند و باید پاسخگو باشند و پیشتر نیز بارها درباره پرورش چنین نیروهایی به مسوولان اقلیم تذکر داده شده است؛ بنابراین مسوولان اقلیم کردستان عراق باید این موارد را جمع کرده و آنان را در دامان خود بزرگ نکنند.

وی اظهار کرد: احزاب دموکرات کردستان و کومله بدانند که بلای سختی در انتظارشان است و باید از همین امروز منتظر عواقب جنایت خود باشند.

اوصانلو تصریح کرد: دشمن بداند همه مناطقی که در آن مستقر هستند، تحت نظر سپاه است و همچنان که سال قبل از 250 کیلومتری لانه‌هایشان مورد هدف قرار داده شد، امسال نیز منتظر عواقب جنایت خود باشند و مسوولین اقلیم کردستان هم بدانند که مسئولیت مستقیم برخورد با تروریستها با آن‌ها است.

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن