آخرین اخبار

تاریخ : 19. مرداد 1398 - 9:03   |   کد مطلب: 26598
رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی همدان گفت: بی توجهی یک همکار نسبت به پرداخت بدهی معوق موجب انتقام جویی تلگرامی طلبکار با ایجاد صفحه جعلی در اینستاگرام شد.

به گزارش صبح رزن،سرهنگ فیروز سرخوش نهاد روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا بیان کرد: در پی مراجعه شهروند همدانی به پلیس فتا به خاطر هتک حیثیت در شبکه اجتماعی اینستاگرام رسیدگی این موضوع در دستور کار کارشناسان قرار گرفت.

وی اضافه کرد: به گفته شاکی صفحه جعلی با مشخصات و عکس وی در شبکه اجتماعی اینستاگرام ایجاد شده که حاوی مطالب و تصاویر نادرست و کذب است.

رئیس پلیس فتا همدان توضیح داد: متهم پس از راه اندازی این صفحه اقدام به ارسال پیام برای دوستان و آشنایان شاکی کرده و موجب ناراحتی و سلب آسایش از شاکی شده است.

سرهنگ سرخوش نهاد بیان کرد: با پیگیری های فنی و اطلاعاتی، متهم این پرونده شناسایی و پس از دریافت حکم قضایی دستگیر و به پلیس فتا منتقل شد.

وی اظهار داشت: متهم که از همکاران شاکی بود ابتدا منکر هر گونه تخلف بود اما پس از مواجهه با ادله های انکار ناپذیر به جرم خود اعتراف کرد.

رئیس پلیس فتا افزود: انگیزه متهم از انتقام جویی در فضای اینستاگرام، طلب مالی از شاکی و بی توجهی وی در پرداخت بدهی خود بوده است.

سرهنگ سرخوش نهاد تاکید کرد: انتشار اطلاعات خصوصی افراد از جمله فیلم، صوت و عکس برابر قانون عمل مجرمانه بوده و پلیس فتا با اینگونه جرائم با جدیت برخورد می کند.

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن