آخرین اخبار

پربیننده ها

تاریخ : 23. مرداد 1398 - 16:22   |   کد مطلب: 26614
همدان - معاون اجتماعی سپاه ناحیه همدان گفت: هیئت‌های امر به معروف برای شناسایی آسیب‌ها و فرصت‌ها در محله‌ها فعال می شود و در این هیئت‌ها از افراد با انگیزه استفاده خواهد شد.

به نقل از روابط عمومی سپاه انصارالحسین(ع) همدان، صادق نظری در جلسه توجیهی مسئولین اجتماعی پایگاه‌های مقاومت حوزه حضرت زهرا(س) سپاه ناحیه همدان اظهار داشت: وظیفه مسئولین اجتماعی شناسایی آسیب‌ها و تبدیل آن به فرصت است.

وی با بیان اینکه این آسیب‌ها شامل اعتیاد، طلاق و مسائلی از این دست است، اظهار داشت: یکی از شاخصه‌های آسیب‌های اجتماعی جامعه تعدد بالای پرونده‌ها و زندانیان است.

معاون اجتماعی سپاه ناحیه همدان با بیان اینکه معتاد مریض است و مجرم نیست، عنوان کرد: نگاه به اعتیاد نگاه به بیماری است نه مجرم و اگر مسئولین بخواهند دراین فضا قرار گرفته و کارانجام دهند باید خیلی دقیق ورود پیدا کنند.

وی بیان کرد: مسئولین در مرحله اول باید آسیب محله و فرصت‌ها را شناسایی و سپس طراحی عملیات و نظارت بر حسن اجرای عملیات داشته باشند.

نظری عنوان کرد: در این زمینه باید هیئت‌های امر به معروف فعال و در این هیئت‌ها از افراد با انگیزه استفاده شود.

وی ادامه داد: وظیفه اصلی این هیئت‌ها ساخت محله پاک است و این هیئت زمانی شکل می‌گیرد که به مردم خدمات ارائه شود و ایجاد اعتماد باشد.

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن