آخرین اخبار

تاریخ : 30. مرداد 1398 - 10:41   |   کد مطلب: 26639
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان از معرفی آثار راه یافته برای رقابت در سی و یکمین جشنواره تئاتر استان همدان خبر داد.

به نقل از روابط عمومی فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان، احمدرضا احسانی اظهار کرد: احمد بیگلریان، سهراب نیک فرجاد، نبی الله بیات به عنوان اعضای هیئت انتخاب و حسین صفی به عنوان داور ناظر سی و یکمین جشنواره تئاتر استان همدان، پس از ۴ روز بازبینی و ارزیابی نمایش گروه‌های همدان، ملایر، نهاوند، تویسرکان، بهار و کبودرآهنگ ۷ نمایش را برای حضور در بخش رقابت و یک نمایش را برای حضور در بخش جنبی سی و یکمین جشنواره تئاتر استان همدان انتخاب کردند.

احسانی در ادامه نمایش های راه یافته به این دوره از جشنواره استانی تئاتر را معرفی کرد و گفت: نمایش «ورود آقایان ممنوع» به کارگردانی منیژه احمدی از همدان، نمایش «لیلی و مجهول  به کارگردانی سجاد طهماسبی از تویسرکان، نمایش «خوابگاه دختران شماره ۱۳» به کارگردانی مهدی کلهری از همدان، نمایش «چند برش از مغز سرباز برجک شماره چهار» به کارگردانی رضا باغبان و بهرام حاج علی اکبری از ملایر و نمایش «طمارزو» به کارگردانی روح الله صالحی از همدان از جمله این نمایش ها هستند.

وی گفت: نمایش «موسیو ابراهیم و گلهای قرآن» به کاردانی ابراهیم یمین اسماعیل و محمود غفاری از بهار؛ نمایش «فرجام عجیب زوج نافرم» به کارگردانی مزدک مهیمنی از همدان و نمایش «بوم، با، بیم» به کارگردانی حمید محبی از کبودرآهنگ در بخش جنبی به سی و یکمین جشنواره تئاتر استان همدان راه یافتند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان افزود: برگزاری ۳ نمایش خیابانی در حاشیه جشنواره و برگزاری جلسات نقد و بررسی بعد از اجرای نمایش ها از دیگر برنامه‌هایی است که در این دوره از جشنواره اجرا خواهد شد.

وی گفت:  سی و یکمین جشنواره تئاتر استان همدان سوم تا ششم شهریورماه به میزبانی شهرستان ملایر برگزار می شود.

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن