آخرین اخبار

تاریخ : 11. شهريور 1398 - 9:51   |   کد مطلب: 26677
رییس اداره صنعت، معدن و تجارت رزن گفت: از ابتدای امسال ۹۴۳ میلیون ریال تخلف در واحدهای صنفی شهرستان های رزن و درگزین ثبت شده است

به گزارش صبح رزن ،محمد سهیلی روز یکشنبه در جلسه اعضای ستاد تنظیم بازار شهرستان های رزن و درگزین افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون ۶ هزار و۵۶۳ مورد بازرسی از واحدهای صنفی در این شهرستان ها انجام شده است که با فرا رسیدن ماه محرم و بازگشایی مدارس این روند تشدید می شود.

وی با بیان اینکه ۲۹۰ پرونده برای متخلفان صنفی به ارزش ۹۴۳ میلیون ریال تشکیل شده است، خاطرنشان کرد: مهمترین عناوین تخلف شامل گرانفروشی با ۷۳ مورد، عرضه خارج از شبکه و قاچاق ۱۱ مورد، درج نکردن قیمت با ۸۹ مورد و کم فروشی و تقلب با ۹۷ مورد است.

سهیلی با اشاره به اینکه ۹۷ مورد شکایات مردمی در سالجاری گزارش شده است گفت: اولویت کاری اتاق اصناف رصد واحدهای بدون پروانه است.

وی به بازرسی در حوزه آرد اشاره کرد و اظهار داشت: هزار و ۱۹۶ مورد بازرسی از نانوایی های سطح شهرستان انجام و در این ارتباط ۷۱ پرونده تخلف به ارزش ۱۹۳ میلیون ریال تشکیل شده است.

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان رزن خاطر نشان کرد: از ابتدای سالجاری تا کنون ۶۰ مورد گشت مشترک بازرسی با سایر دستگاه ها انجام و ۶۴ پرونده نیز در این زمینه تشکیل شده است.

گفتنی است در این جلسه تفکیک اتاق اصناف و اتحادیه های صنفی شهرستان رزن و قروه درگزین مطرح شد.

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن