آخرین اخبار

پربیننده ها

تاریخ : 16. شهريور 1398 - 7:46   |   کد مطلب: 26690
مسئول امور مددکاری مجمع خیرین سلامت همدان از ارائه خدمات به یک‌هزار و ۲۲۸ بیمار زیرپوشش مجمع خیرین سلامت همدان خبر داد.

به نقل از روابط عمومی مجمع خیرین سلامت استان همدان، حمید شاکری‌صفت اظهار کرد: بیماران گروه هدف مجمع خیرین سلامت همدان بیماران سخت‌درمان مبتلا به سرطان نیازمند بزرگسال، کودکان ناشنوا و کم‌شنوا، کودکان دارای بیماری قلبی، کودکان دارای اختلال رشد، کودکان دارای بیماری حاد چشمی و کودکان دارای شکاف لب و کام نیازمند هستند.

وی با بیان اینکه رفع مشکلات بیماران سخت‌درمان هدف ماست، گفت: یک‌هزار و ۲۲۸ بیمار تا پایان سال گذشته زیرپوشش مجمع خیرین سلامت همدان قرار گرفته‌اند.

مسئول امور مددکاری مجمع خیرین سلامت همدان با اشاره به ۸۰۲ بیماری مبتلا به کانسر زیر پوشش این مجموعه خاطرنشان کرد: از این تعداد ۳۳۸ بیمار مرد و ۴۶۴ بیمار زن هستند.

وی با اشاره به ارائه خدمات به ۱۵ کودک با ناراحتی غدد که از این تعداد ۶ پسر و ۹ دختر بودند، گفت: به ۱۴ بیمار دارای ناراحتی چشم شامل ۹ پسر و ۵ دختر خدمات ارائه شده است.

شاکری‌صفت با بیان اینکه به ۴۲ کودک شامل ۲۶ پسر و ۱۶ دختر دارای ناراحتی قلبی کمک شد، خاطرنشان کرد: برای ۱۱ پسر و ۹ دختر حلزون شنوایی کاشت شد و به ۳ پسر و یک دختر دارای ناراحتی شکاف لب و کام خدمات ارائه شد.

وی با اشاره به اینکه به ۲۴۳ فرد دارای سایر بیماری‌ها کمک شد که شامل ۱۰۱ مرد و پسر و ۱۴۲ زن و دختر بودند، گفت: به ۸۸ نفر کمک موردی شده که این افراد شامل ۴۰ مرد و پسر و ۱۴۲ زن و دختر بوده‌اند.

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن