آخرین اخبار

پربیننده ها

تاریخ : 6. مهر 1398 - 8:43   |   کد مطلب: 26736
مدیر بورس منطقه ای همدان گفت: ۴۰ درصد از معاملات این هفته بورس همدان مربوط به خرید سهام و ۶۰ درصد مربوط به فروش سهام بوده است.

به گزارش صبح رزن ،علی اسکندری در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: طی هفته جاری بیش از ۲۵ میلیارد سهم و حق تقدم به ارزش تقریبی ۱۰۷ هزار میلیارد ریال در تالارهای بورس اوراق بهادار در کل کشور معامله شد.

وی گفت: این هفته در بورس منطقه‌ای همدان نیز تعداد ۵۱ میلیون و ۷۲۶ هزار و ۳۲۴ سهم متعلق به ۲۴۳ شرکت به ارزش ۲۶۳ میلیارد و ۸۳۳ میلیون و ۱۷۲ هزار و ۸۸۷ ریال مبادله شد.

اسکندری اظهار داشت: ۴۰ درصد از معاملات این هفته بورس همدان مربوط به خرید سهام و ۶۰ درصد نیز مربوط به فروش سهام بوده است.

مدیر بورس منطقه ای همدان اضافه کرد: همچنین طی این هفته ۵۳ نفر در دوره های آموزشی بورس که برای عموم علاقمندان برگزار می شود شرکت کرده و با مفاهیم بازار سرمایه و نحوه سرمایه گذاری در بورس آشنا شدند.

وی یادآور شد: امروز چهارشنبه نیز شرکت های سرمایه گذاری غدیر ، بانک پاسارگاد و سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کشوری بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص کل بورس داشتند.

اسکندری گفت: همچنین بانک تجارت، سایپا و بانک اقتصاد نوین پربیننده ترین شرکت های بورس بودند.

مدیر بورس منطقه ای همدان یادآور شد: شاخص کل بورس در هفته جاری معادل ۳۱۴ هزار و ۴۰۹ واحد بود که نسبت به هفته گذشته ۲۰ هزار و ۲۴۳ واحد افزایش یافت.

وی افزود: همچنین شاخص کل فرابورس هم با ۲۸۲ واحد افزایش به رقم ۴ هزار و ۱۶۸ واحد رسید.

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن