آخرین اخبار

پربیننده ها

تاریخ : 17. مهر 1398 - 8:54   |   کد مطلب: 26754
نماینده مردم رزن در مجلس در تذکری خطاب به هیأت رئیسه، گفت: شش ماه شبانه‌روزی در کمیسیون مشترک قانون مدیریت خدمات کشوری فعالیت کردیم، اما متأسفانه دولت هم‌اکنون تقاضای استرداد قانون لایحه خدمات کشوری را دارد و نباید هیأت رئیسه اجازه این کار را بدهد.

به گزارش صبح رزن به نقل از خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، حسن لطفی نماینده مردم رزن در مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی در جلسه علنی عصر امروز (یکشنبه 14 مهر) خطاب به هیأت رئیسه گفت: آقای لاریجانی دستور تشکیل کمیسیون مشترک قانون مدیریت خدمات کشوری را به هیأت رئیسه داده است و هم‌اکنون این کار در مراحل پایانی بوده و در دست چاپ است.

وی با بیان اینکه شش ماه شبانه‌روزی در این کمیسیون کار کردیم و رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور و کارشناسان آن در این کمیسیون حاضر بودند، افزود: متأسفانه دولت هم‌اکنون تقاضای استرداد قانون لایحه خدمات کشوری را داده است.

نماینده مردم رزن در مجلس تصریح کرد: وقتی آقای انصاری رئیس سازمان امور اداری و استخدامی و کارشناسان این سازمان در این کمیسیون مشترک حضور داشته‌اند، چرا باید تقاضای استرداد این لایحه را داشته باشند، لذا از هیأت رئیسه مجلس می‌خواهم اجازه این استرداد را ندهد.

لطفی در پایان تصریح کرد: اردکانیان وزیر نیرو با آنکه در رشته آب تخصص دارد، اما کشاورزان روستا هم از آب شرب محروم هستند و هم از آب کشاورزی.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

کانال خبری تلگرامی صبح رزن